facebook

 

Rezervujte zde

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

1. den - Odlet z Thajska do Kambodži

Podle letového řádu transfer z vašeho hotelu v Bangkoku na letiště a odlet do Siem Reapu. Po přistání celní a pasové odbavení. Setkání s naším místním zástupcem (anglicky mluvícím) a transfer do hotelu. Volno.

Ubytování v Siem Reapu v hotelu La Niche D´Angkor Boutique
2. den - Kambodžský venkov + jezero Tonle Sap

Brzy po snídani odjedete ze Siem Reapu na venkov. Sem mnoho turistů nezavítá, naprostá většina směřuje do památek. Projdete několika vesničkami, rýžovými políčky, navštívíte místní malé obchůdky a budete potkávat venkovské obyvatele, skromné a laskavé.

 Pokud budete cestovat v období od září do března, navštívíte zvláštní komunitu, žijící nad vodou v domech na kůlech a hospodařící na plovoucích políčkách na hladině jezera.  Na konci dne se vrátíte do Siem Reapu a prohlédnete si město.

Ubytování v Siem Reapu v hotelu La Niche D´Angkor Boutique

Snídaně


3. den - Angkor Wat a okolí

Dnes se obejdete bez snídaně, abyste se vyhnuli masové turistice a největším davům u hlavních památek Angkoru. Vyrazíte z hotelu ještě před 7 ranní a první zastávkou bude bude fascinující Ta Prohm, památky, která zmizela na dlouhé roky v nepropustné džungli a o jejíž existenci nevěděl nikdo z kolonizátorů Kambodži. Je to mystické místo a dalo by se tu vydržet celý den. Kořeny stromů prorůstají prastaré chrámy a srdce fotografů  se  rozbuší napětím.  Po návštěvě Ta Prohmu se vydáte do Angkoe Watu. Zůstanete v této oblasti až do příchodu davů lidí, tedy skoro do oběda.

Oběd v lokální restauraci je na váš účet. 

Po obědě prozkoumáte další fascinující místa oblasti – Angkor Thom, Bayon a další. Chrám 54 věží je hlavním lákadlem odpolední trasy, ale rozhodně ne jedinou. Čas bude ubíhat hrozně rychle a budete objevovat další a další kouzelná místa. Váš výlet potrvá až do pozdního odpoledne.

Ubytování v Siem Reapu v hotelu La Niche D´Angkor Boutique

Snídaně


4. den - Odlet

Snídaně v hotelu. Podle vašeho letového řádu bude zajištěný transfer na letiště a do té doby budete mít volno.

SnídaněCK Marco Polo Int.
+420 222 314 666
Po - Pá 8:30 - 17:00
info@marco-polo.cz
Petrská 1551/23, 11000 Praha 1-Nové Město
IČO: 28086953
DIČ: CZ28086953
Bankovní spojení: Unicredit Bank a.s.
Číslo b. účtu: 210 277 5551 / 2700
loading