facebook

Popis zájezdu

Fotogalerie

Rezervujte zde

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

1. den - Odelt z Vietnamu do Kambodži

Podle letového řádu transfer z vašeho hotelu v Saigonu (Hanoi, Danangu, Hoi Anu) na letiště a odlet do Siem Reapu. Po přistání celní a pasové odbavení. Setkání s naším místním zástupcem (anglicky mluvícím) a transfer do hotelu. Volno.

Ubytování v Siem Reapu v hotelu La Niche D´Angkor Boutique
2. den - Toulání po kambodžském venkově

Brzy po snídani odjedete ze Siem Reapu na venkov. Sem mnoho turistů nezavítá, naprostá většina směřuje do památek. Projdete několika vesničkami, rýžovými políčky, navštívíte místní malé obchůdky a budete potkávat venkovské obyvatele, skromné a laskavé.

 Pokud budete cestovat v období od září do března, navštívíte zvláštní komunitu, žijící nad vodou v domech na kůlech a hospodařící na plovoucích políčkách na hladině jezera.  Na konci dne se vrátíte do Siem Reapu a prohlédnete si město.

Ubytování v Siem Reapu v hotelu La Niche D´Angkor Boutique

Snídaně


3. den - Celodenní výlet do oblasti Angor

Dnes se obejdete bez snídaně, abyste se vyhnuli masové turistice a největším davům u hlavních památek Angkoru. Vyrazíte z hotelu ještě před 7 ranní a první zastávkou bude bude fascinující Ta Prohm, památky, která zmizela na dlouhé roky v nepropustné džungli a o jejíž existenci nevěděl nikdo z kolonizátorů Kambodži. Je to mystické místo a dalo by se tu vydržet celý den. Kořeny stromů prorůstají prastaré chrámy a srdce fotografů  se  rozbuší napětím.  Po návštěvě Ta Prohmu se vydáte do Angkoe Watu. Zůstanete v této oblasti až do příchodu davů lidí, tedy skoro do oběda.

Oběd v lokální restauraci je na váš účet. 

Po obědě prozkoumáte další fascinující místa oblasti – Angkor Thom, Bayon a další. Chrám 54 věží je hlavním lákadlem odpolední trasy, ale rozhodně ne jedinou. Čas bude ubíhat hrozně rychle a budete objevovat další a další kouzelná místa. Váš výlet potrvá až do pozdního odpoledne.

Ubytování v Siem Reapu v hotelu La Niche D´Angkor Boutique

Snídaně


4. den - Odlet

Snídaně v hotelu. Podle vašeho letového řádu bude zajištěný transfer na letiště a do té doby budete mít volno.

SnídaněMARCO POLO INTERNATIONAL spol. s r. o.
+420 222 314 666
Po - Pá 8:30 - 17:00
info@marco-polo.cz
Petrská 23, 11000 Praha 1-Nové Město
IČO: 28086953
DIČ: CZ28086953
Bankovní spojení: Unicredit Bank a.s.
Číslo b. účtu: 210 277 5551 / 2700