facebook

 

Rezervujte zde

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

Den 1. - Odlet z Vídně

Odlet z Vídně ve večerních hodinách
Den 2. - Přlet do Keni a pobyt u moře

Po poledni přílet do Keni - celní a pasové formality - setkání se zástupcem cestovní kanceláře Marco Polo a odjezd do hotelu Diani Sea Resort (4*), přímo u krásné pláže Diani Beach.

Odpoledne u moře v systému all inclusive.

all inclusive

Diani Sea Resort


Den 3. a 4. - Povyt u moře

Pobyt u moře. Pláž Diani Beach je nejhezčí pláží v Keni. Na rozdíl od mnoha jiných keňských pláží, je krytá korálovým reefem a odliv zde není tak veliký. Můžete se tedy několik hodin denně koupat v moři. 

all inclusive

Diani Sea Resort


Den 5. - Odjezd na safari a safari v Tsavoi East

Po svítání vyrazíte na cestu do národního parku Tsavo East. Snídani obdržíte formou balíčku. Do campu přijedete mezi druhou a třetí hodinou. Před setměním návrat do kempu, večeře a vaše první noc pod hlubokým africkým nebem.

Satao Camp patří k nejzajímavějším kempů v Tsavo East. Výborná poloha přímo u napajedla , skvělá kuchyně a velmi příjemný personál. Strategická poloha zajišťuje výborné podmínky pro safari výjezdy do velké části parku. 

Proč Marco Polo doporučuje Satao Camp ?

„Psal se rok 1993 a já byl poprvé v rovníkové Africe a poprvé na Safari. Pozvala mne legenda keňské turistiky vizionář Mike Kirkland a všechno, co jsem prožíval, bylo pro mne jako zjevení z jiného světa.

Satao Camp byl Mikův nový projekt, první bezbariérový kemp v Keni (možná v celé Africe) – žádné ploty, žádné příkopy, zvěř může volně putovat prostorem kempu. Navíc vytvořil velké napajedlo přímo v areálu kempu. Kempoviště existovalo na tomto místě už od roku 1930!

Byl večer. Africká noc plná zvuků a hvězd na hlubokém tmavém nebi. Oheň a vůně hořící akácie. Gin s tonikem (ten večer jich padlo opravdu hodně) a Mikovo vyprávění. Byli jsme v kempu jediní a posádka kempu – parta Masajů, na noc vybavených AK 47. Nehnuli se od nás na krok.

Najednou mi Mike položil ruku na rameno a naznačil mi, abych byl potichu. 50 metrů od nás se rozsvítilo světlo umístěné v koruně obrovského tamarindu (napájené autobaterií) a osvítilo napajedlo. Z temnoty noci začali přicházet obrovští sloni …..“

Jan Papež, majitel CK Marco Polo


plná penze

Satao Camp Tsavo East


Den 6. - Safari v Tsavo East

Za svítání budíček, rychlá káva s bábovkou a  odjezd do národního parku Tsavo East - safari v ráji obrovských slonů, hyen a buvolů a rodin lvů. Ranní safari trvá tak do 9 hodin. Pak se vrátíte do kempu na snídani a do oběda máte odpočinek – s výhledem na napajedlo, ke kterému chodí zvěř celý den a ve kterém žije rodina hrochů.

Po obědě je příliš velké horko na safari. Všechna zvířata hledají stín a predátoři nejsou aktivní. Je třeba vyčkat tak na 4 odpolední. Pak vyrazíte na odpolední safari, do jiné části parku – tentokrát za predátory, za lvy a leopardy a gepardy. S trochou štěstí narazíte na symbol národního parku Tsavo East, na červené slony.

Do kempu se vrátíte po setmění. Čeká vás večeře, oheň pod nádherným africkým nebem. Je čas na místní nápoj Dhawa. Všude kolem vás je divoká africká příroda bez bariér. Kdo koho pozoruje?

plná penze

Satao Camp Tsavo East


Den 7. - Safari v Tsavo East a odjez k moři

Poslední ranní safari. Dospat se můžete během pobytu u moře. Tsavo East je i rájem ptáků a antilop. A poslední safari vždy bývá plné různých překvapení.

K moři se vrátíte po obědě a můžete si při pohledu na krásný Indický oceán přehrávat v mysli a v duši svá setkání s divokými zvířaty.

plná penze

Diani Sea Resort


Den 8. a 9. - Pobyt u moře

Odpočinek u moře.

all inclusive

Diani Sea Resort


10. den - Dopoledne moře a odlet domů

Dopoledne pobyt u moře i s all inclusive. Po obědě transfer na letiště a odlet domů.

all inclusive

Diani Sea Resort


11. den - Přílet do Vídně

CK Marco Polo Int.
+420 222 314 666
Po - Pá 8:30 - 17:00
info@marco-polo.cz
Petrská 1551/23, 11000 Praha 1-Nové Město
IČO: 28086953
DIČ: CZ28086953
Bankovní spojení: Unicredit Bank a.s.
Číslo b. účtu: 210 277 5551 / 2700

Podobné produkty

Neptune Village Beach Resort & Spa 4* - All Inclusive - Exotický zájezd | Keňa

Neptune Village Beach Resort & Spa 4* - All Inclusive

20 450 Kč 3-7-10-12
Podzim u moře v Keni + 2 noci na safari - Exotický zájezd | Keňa

Podzim u moře v Keni + 2 noci na safari

44 250 Kč 7

SPECIÁLNÍ CENA PRO DĚTI !

Dovolená u moře v Keni, spojená se safari, je ideální dovolenou pro rodiny s dětmi staršími 6 let. Nádherná pláž Diani, v této době téměř bez lidí, omývaná Indickým oceánem, je ideálním místem pro odpočinek. Dlouhá více než 7 km, pozvolná a široká, s bílým pískem.
Safari v parku Tsavo East (na vyžádanou i Tsavo West) nabízí dobrodružné setkání s divokými zvířaty, včetně slonů, žiraf, leopardů, lvů, buvolů a celá řady dalších savců a ptáků.
Vydejte se s námi do Afriky, do Keni a prožijte dovolenou, která se neprožívá každý rok.

Detail Termíny a ceny +
loading