facebook
The Barefoot Resort 4* -

The Barefoot Resort 4*

4,5,6,7,9,12 nocí od 38 500 Kč
Maledivy, Pobytové zájezdy

The Barefoot Resort 4*

Dovolená na Maledivách může na první pohled vypadat velmi podobně, bez ohledu, na kterém ostrově jste. To je ale jen první pohled a je poněkud falešný. Každý ostrov a každý resort má odlišnou polohu ve vztahu k moři, korálovým útesům, ale i ve vztahu k dopravě z Male. Každý resort má svůj specifický charakter a svou kvalitu nabízených služeb. Určitě doporučujeme promyslet svůj výběr a neřídit se prvním pohledem a nedbat jen na cenu.

Dovolená, kterou prožijete v The Barefoot vás mile překvapí a budete se sem rádi vracet.
Maledivy tentokrát jinak: toto je v jejich rámci naprostý a jedinečný unikát! Poprvé v historii vznikl turistický resort na stejném ostrově, kde žijí místní lidé. 
The Barefoot Resort je jeden z mála resortů, který svým klientům nabízí možnost setkat se také z místní kulturou. Resort se totiž nachází na obydleném ostrově. Hanimaadhoo je klidná rybářská vesnice se spoustou stínu stromů a houpačkami. Rybolov a zemědělství je to, co většina z 2500 obyvatel ostrova dělá za prací. Komunitní služby Hanimaadhoo: škola, mešita, zdravotní středisko, klimatická observatoř, místní vesnice, policejní stanice, letiště. Máte tedy možnost nejen si užívat krásy laguny a kvalitu servisu resortu, ale můžete navštívit vesnici a vidět běžný život maledivských obyvatel.

O hotelu

Koncept
Resort patří k novým resortům, které vznikaly pod velmi důslednou kontrolou ochránců přírody a který se hlásí zachování biologické hodnoty lokality. Většina vegetace na ostrově byla zachována ve své divoké formě a tvůrci resortu se snažili najít harmonii mezi moderním resortem a přírodou. Podle reakcí klientů se to velmi dobře povedlo. (viz poznámka níže)

Lokalita

Ostrov Hanimaadhoo, Haa Dhaalu Atol
Transfer na ostrov je letecký a trvá cca 45 minut hydroplánem.

Popis pokojů

Resort patří k menším projektům – celkem poskytuje ubytování v 64 pokojích.

Všechny pokoje jsou vybaveny rozkládací pohovkou (kromě pokojů u moře) • Plně klimatizované pokoje s individuální regulací teploty • Stropní ventilátor • Rychlovarná konvice s čajem a kávou (zdarma) • Denně láhev vody (zdarma) • Plně zásobený minibar (za poplatek) ) • Osobní trezor na pokoji • Vysoušeč vlasů • Plážové osušky • Telefon s přímou externí linkou • Úklid dvakrát denně • Bezdrátové připojení k internetu (zdarma)

Typy pokojů:

Seaside Room (44 m2, včetně terásky)
Cenově dostupné a pohodlné ubytování , pěkně zařízené s moderní a elegantní koupelnou s dvojitým umyvadlem. Jsou součástí stejného komplexu, jen pár kroků od pláže.

Beachside Room (44 m2, včetně terásky)
Tyto okouzlující pokoje jsou zařízené elegantními materiály a moderním vybavením, včetně prostorné soukromé terasy s maledivskou houpačkou. Jsou hned vedle bílé pláže s bočním výhledem na moře.

Beach Front Room (50 m2, včetně terasy)
V přízemí s přímým přístupem na bílou písečnou pláž. Velmi příjemně zařízené pokoje jsou součástí jednopatrových bloků.

Ocean View Room (50 m2, včetně balkónu)
Pokoje jsou prakticky stejné, jako Front Beach Room, ale jsou umístěné nad nimi v horním patře. Díky tomu mají nádherný výhled na moře.

Family Room (2x 50m2, včetně terasy nebo balkonu)
Rodinné pokoje jsou vlastně dva propojené pokoje v přízemí nebo v patře – tedy dva Front Beach, nebo dva Ocean View Room.

Restaurace, bary, stravování

V resortu je k dispozici několik možností stravování.

Restaurace The Barefoot
Hlavní restaurace, kde se podává snídaně (7:45-10:15), oběd (13:00-14:30) a večeře (20:00-21:30). Kuchyni této restaurace vládne italský šéfkuchař, který se specializuje především na středomořskou kuchyni. Oběd a večeře jsou podávány formou bufetu.
Nedílnou součástí nabídky je i kuchyně srí lanská a indická, protože Maledivy jsou pod vlivem těchto dvou kuchyní.

Juice Bar
Nealkoholický bar (nachází se nedaleko hlavní restaurace) nabízí nealkoholické nápoje a čerstvé džusy. Z baru je nádherný výhled na lagunu.

Raanee Snack Bar
Bistro, které nabízí rychlé občerstvení během dne. Využívají jej většinou ti, kdo si zakoupili ubytování pouze se snídaní nebo polopenzí.

The Barefoot Boat Bar
Plovoucí lodní bar, který se nachází přímo před hotelovou lagunou (jen pár metrů od domácího útesu), bude jedinečným zážitkem, o kterém jste si ani nemysleli, že by mohl existovat. V tomto nádherném koktejlovém baru nad vodou jsou piva a vína doprovázena neuvěřitelným výhledem na západ slunce.

Fitness a lázně

Lázně
Téměř na všech maledivských ostrovech najdete lázeňské služby. Někde jen formou masáží, jinde velkými a velmi kvalitními lázněmi.
Lázně v resoertu The Barefoot kombinují srílanskou ajurvédu s procedurami klasických masáž, především z oblasti Bali. Masáže jsou za poplatek.
Lázně nabízí zdarma možnost využít při ranních cvičeních vedení jógového mistra (45 minut). Je určeno pro všechny, kteří chtějí uniknout každodenní rutině, stresu a starostem moderního života.

Aktivity v hotelu a okolí

V ceně půjčování kol, fitness, plážový volejbal, boccia, jóga. Za úhradu kajaky, windsurfing a rybaření. Placené je rovněž potápění (včetně potápěčských kurzů). Reef se nachází cca 400 metrů od pláže a bezplatně se k němu organizují výlety (vybavení pro šnorchlování za úhradu). 

 

Rezervujte zde

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

Země: Maledivy
Hodnoceni:
Počet osob: 2
Ubytování: The Barefoot Resort 4*
Strava: Snídaně
Nástupní místo: Praha
Český průvodce: ne
Počet nocí: 4,5,6,7,9,12
Typ dopravy: Letecky

Cena zahrnuje

* Letenku na trase Praha Maledivy Praha (seating za příplatek)
* transfer místním letem z letiště v Male na ostrov a zpět
* ubytování se snídaní (polopenze nebo plná penze za příplatek)
* pitná voda na pokojích a během stravování
* zákonné pojištění CK pro případ úpadku
* zákonný odvod do Garančního fondu

Cena nezahrnuje

* povinnou místní Green Tax - 6 USD na osobu a den (není v ceně z důvodu časté změny její výše - bude připočtena v okamžiku prodeje zájezdu)
* seating v letadle
* zdravotní pojištění a připojištění (storno, covid atd.) - zajistíme na vyžádání
* nápoje a stravování mimo program

Mohlo by vás zajímat

Jak chrání na ostrově životní prostředí?
Po skvělé práci a odhodlání byl The Barefoot Eco Hotel v roce 2021 certifikován jako udržitelný hotel GSTC. Certifikace GSTC podporuje lepší znalosti, porozumění a přijetí praktik udržitelného cestovního ruchu.
Všechny naše námořní výlety byly navrženy a vyvinuty tak, aby na jedné straně snížily dopad na životní prostředí a na druhé straně přispěly ke sledování biologické rozmanitosti a ekonomiky místní komunity. Zejména během exkurzí za sledováním želv, mant a delfínů budou mít hosté možnost aktivně se zapojit do sběru dat, která pomohou práci mořského biologa v procesu monitorování distribuce populace těchto zvířat. • Čištění pláže: mořský biolog spolu s potápěčským centrem organizují úklidové dny na ochranu pláže a okolních systémů. Můžeme tak udržovat životní prostředí čisté a co je nejdůležitější, podporujeme povědomí našich hostů o znečištění oceánů. • • Večerní prezentace: třikrát týdně nabízíme přednášky o mořské biologii, které pokrývají témata od rejnoků po žraloky, želvy a delfíny, identifikaci ryb, korálové útesy a znečištění plasty. Kromě toho se během týdne po večeři přehrávají dokumenty s mořskou tématikou a videa o potápění. Posláním The Barefoot Eco Hotel není pouze chránit mořské prostředí, ale také chránit stanoviště nad hladinou moře. Hotel nabízí kulturní a ekologické výlety na kole po místní vesnici, abyste mohli nahlédnout do autentického maledivského životního stylu. Pořádáme také výlety s průvodcem na ostrov Utheemu, kde navštívíme palác sultána Mohammada Thakurufaaru a dozvíme se o jeho významu v historii Malediv.

Výlety do okolí

Možnost návštěvy domorodé vesnice - např. na kole (půjčení kol v resortu)

Výlety do okolí

Potápěčské centrum pořádá výlety pro potápěče, ale i na šnorchlování

CK Marco Polo Int.
+420 222 314 666
Po - Pá 8:30 - 17:00
info@marco-polo.cz
Petrská 1551/23, 11000 Praha 1-Nové Město
IČO: 28086953
DIČ: CZ28086953
Bankovní spojení: Unicredit Bank a.s.
Číslo b. účtu: 138 788 3825 / 2700
loading