Chcete-li používat všechny funkce webu, povolte si prosím ve Vašem prohlížeči Javascript.

El Dorado Seaside Suites

7 nocí od 66 500 Kč

El Dorado Seaside Suites

El Dorado Seaside Suites leží v jižní části Mayské riviéry. Tato část Mayské riviéry je autentičtější, a navíc je to ideální výchozí bod k úchvatným Mayským památkám, které opravdu stojí za návštěvu! Zejména je to starodávný komplex s pyramidami Chicen Itzá, a pozůstatky starodávného Mayského města Tulum.

Tento resort  je vyhrazen pouze pro dospělé. Na své si zde přijdou jak milovníci klidu, tak ti, kteří preferují aktivní vyžití. El Dorado Seaside Suites se skládá z jedné hotelové budovy o 6 patrech. Všechny Suite jsou zcela identické – velmi prostorné a vzdušné, s moderním designem laděným do přímořského stylu (resort je nově postaven od roku 2015). Každá Suite má z vlastní terasy schůdky přímo do bazénu, a všechny Suite mají výhled na moře.
 

O hotelu

Hotel se nachází u jedné z největších korálových bariér, cca. hodinu a půl jízdy od letiště v Cancunu.

Popis pokojů

Všech 192 Suite je situováno v 6-patrové budově přímo u pláže, a vždy mají krásný výhled na moře. Každá Suite má vlastní balkon se schůdky přímo do bazénu, a také vířivku pro 2. Seaside Suites byl nově postaven v roce 2015, čemuž také odpovídá moderní a svěží design s přímořskou tematikou.  Oba typy Suite jsou zcela identické, rozdíl je pouze v tom, že vyšší kategorie Suite se nachází vždy v přízemí budovy, a z  balkonu má schůdky do bazénu s pool barem. Základní kategorie Suite je Oceanfront Infinity Pool Jacuzzi Suite. Vyšší typ je pak Oceanfront Swim up Jacuzzi Suite. Z vyšších pater jsou krásné výhledy na oceán.

K základnímu vybavení suit patří: velký balkon nebo terasa, jacuzzi pro dva, TV, klimatizace, stropní ventilátor, koupelnu se dvěma umyvadly, fén, trezor, žehličku, kávovar, telefon, minibar.

Restaurace, bary, stravování

El Dorado Seaside Suites má 11 restaurací a 10 barů. Nabízejí zde pokrmy italské, asijské a mezinárodní kuchyně, ochutnáte originální mexické speciality, speciality z grilu, atd. Jídlo je zde opravdu vynikající, a to jak díky prvotřídním šéfkuchařům, ale také díky tomu, že jsou připravovány z čerstvě vypěstovaných surovin. Je zde široký výběr vynikajícího ovoce, a spokojeni budou i klienti se speciální dietou, či alergici. Pouze pár restaurací funguje na bázi bufetu, většina je á la carte.

Jmenujme například Beach BBQ, kde ochutnáte autentickou Mexickou kuchyni a posedíte na pláži. Restaurace Mia Casa servíruje italské speciality. Velmi romantická restaurace otevřená jen na večeře. Klay Talay zase ohromí vynikající asijskou kuchyní a japonskými jídly. V barech najdete nabídku koktejlů, řady alkoholických i nealkoholických nápojů, lehkého občerstvení, fresh džusů a smoothies. Některé bary jsou přímo v bazénech, v některých se můžete těšit na večerní zábavu v podobě tematických nocí a živé hudby.

Fitness a lázně

 Protáhnout svaly si můžete v místní vybavené posilovně. V Náay Spa si můžete objednat detoxikační procedury, velký výběr masáží a tělové nebo kosmetické ošetření. 

Aktivity v hotelu a okolí

Pro hotelové hosty je připraveno bohaté vyžití. Zdarma jsou nemotorizované vodní sporty (kajaky, šnorchlování), tenis (vč. raket a míčků), několik bazénů, lekce potápění s přístrojem v bazénu a např. i lekce salsy. Večer vás zabaví živá latinská muzika a různé tematické večery.

Pláž před resortem je pěkná, s bílým pískem. Moře je po celé délce resortu mělčí, jsou vytvořeny přírodní mělké laguny. Moře je zde příjemně vyhřáté, a přítomny jsou i korály - ideální ke šnorchlování.

Fotogalerie

Rezervujte zde

Kontaktujte nás

+420 241 718 646

Země: Mexiko
Hodnoceni:
Počet osob: od 2
Ubytování: El Dorado Seaside Suites
Strava: All inclusive
Nástupní místo: Praha
Český průvodce: ne
Počet nocí: 7
Typ dopravy: Letecky

Cena zahrnuje

zpáteční letenku Praha - Cancun - Praha v ekonomické třídě
letištní taxy
transfer letiště - hotel - letiště
ubytování 7 nocí
zákonné pojištění CK proti úpadku
základní zdravotní pojištění

Cena nezahrnuje

připojištění proti stornu - 1 490 Kč/os

Kontaktní formulář

Kontaktní údaje

MARCO POLO INTERNATIONAL spol. s r. o.
+420 241 718 646
info@marco-polo.cz
Petrská 23, 11000 Praha 1-Nové Město
IČO: 00299766
DIČ: CZ00299766
Bankovní spojení: Unicredit Bank a.s.
Číslo b. účtu: 210 277 5551 / 2700

Mapa

Podobné produkty

Putování Mexikem s českým průvodcem - Mexiko

Putování Mexikem s českým průvodcem

78 900 Kč 14

Země s největší nabídkou památek kultury Aztéků a Mayů v prostředí nádherné a rozmanité přírody. Ucelené svědectví o civilizaci, která trvala nevídaných 4 000 let. Kombinace poznávání a příjemného odpočinku, koupání a procházek.
Někdo si představí vyprahlé pláně se sloupy kaktusů, nad nimiž se tyčí zasněžené vrcholky sopek, někdo tajemné zvuky yucatánského pralesa. Milovník historie touží zalistovat kronikou dávných indiánských kultur, dotknout se aztéckých pyramid a pochopit mayský kalendář. Náš zájezd toto vše spojí s pestrostí současného latinskoamerického života. Dovolte nám, abychom vám byli průvodci vším, co tato krásná a sympatická země nabízí.

Detail Termíny a ceny +
Mexiko a Guatemala s českým průvodcem - Mexiko

Mexiko a Guatemala s českým průvodcem

99 900 Kč 10

Tento zájezd nabízí ve zkrácené verzi rušné Mexico City, nekonečné roviny Yucatánského poloostrova, záhadné mayské památky, azurově modré karibské pobřeží, slavná koloniální města, guatemalskou pahorkatinu vonící kávou a čokoládou, nádhernou a rozmanitou přírodu různých klimatických pásem. Pod kůži se nám jistě zaryje i pomalu plynoucí životní styl, nezapomenutelná atmosféra těchto zemí a výborná kuchyně.

Detail Termíny a ceny +