facebook
El Dorado Seaside Suites -

El Dorado Seaside Suites

7 nocí od 70 900 Kč
Mexiko, Pobytové zájezdy

Popis zájezdu

El Dorado Seaside Suites leží v jižní části Mayské riviéry. Tato část Mayské riviéry je autentičtější, a navíc je to ideální výchozí bod k úchvatným Mayským památkám, které opravdu stojí za návštěvu! Zejména je to starodávný komplex s pyramidami Chicen Itzá, a pozůstatky starodávného Mayského města Tulum.

Tento resort  je vyhrazen pouze pro dospělé. Na své si zde přijdou jak milovníci klidu, tak ti, kteří preferují aktivní vyžití. El Dorado Seaside Suites se skládá z jedné hotelové budovy o 6 patrech. Všechny Suite jsou zcela identické – velmi prostorné a vzdušné, s moderním designem laděným do přímořského stylu (resort je nově postaven od roku 2015). Každá Suite má z vlastní terasy schůdky přímo do bazénu, a všechny Suite mají výhled na moře.
 

O hotelu

Hotel se nachází u jedné z největších korálových bariér, cca. hodinu a půl jízdy od letiště v Cancunu.

Popis pokojů

Všech 192 Suite je situováno v 6-patrové budově přímo u pláže, a vždy mají krásný výhled na moře. Každá Suite má vlastní balkon se schůdky přímo do bazénu, a také vířivku pro 2. Seaside Suites byl nově postaven v roce 2015, čemuž také odpovídá moderní a svěží design s přímořskou tematikou.  Oba typy Suite jsou zcela identické, rozdíl je pouze v tom, že vyšší kategorie Suite se nachází vždy v přízemí budovy, a z  balkonu má schůdky do bazénu s pool barem. Základní kategorie Suite je Oceanfront Infinity Pool Jacuzzi Suite. Vyšší typ je pak Oceanfront Swim up Jacuzzi Suite. Z vyšších pater jsou krásné výhledy na oceán.

K základnímu vybavení suit patří: velký balkon nebo terasa, jacuzzi pro dva, TV, klimatizace, stropní ventilátor, koupelnu se dvěma umyvadly, fén, trezor, žehličku, kávovar, telefon, minibar.

Restaurace, bary, stravování

El Dorado Seaside Suites má 11 restaurací a 10 barů. Nabízejí zde pokrmy italské, asijské a mezinárodní kuchyně, ochutnáte originální mexické speciality, speciality z grilu, atd. Jídlo je zde opravdu vynikající, a to jak díky prvotřídním šéfkuchařům, ale také díky tomu, že jsou připravovány z čerstvě vypěstovaných surovin. Je zde široký výběr vynikajícího ovoce, a spokojeni budou i klienti se speciální dietou, či alergici. Pouze pár restaurací funguje na bázi bufetu, většina je á la carte.

Jmenujme například Beach BBQ, kde ochutnáte autentickou Mexickou kuchyni a posedíte na pláži. Restaurace Mia Casa servíruje italské speciality. Velmi romantická restaurace otevřená jen na večeře. Klay Talay zase ohromí vynikající asijskou kuchyní a japonskými jídly. V barech najdete nabídku koktejlů, řady alkoholických i nealkoholických nápojů, lehkého občerstvení, fresh džusů a smoothies. Některé bary jsou přímo v bazénech, v některých se můžete těšit na večerní zábavu v podobě tematických nocí a živé hudby.

Fitness a lázně

 Protáhnout svaly si můžete v místní vybavené posilovně. V Náay Spa si můžete objednat detoxikační procedury, velký výběr masáží a tělové nebo kosmetické ošetření. 

Aktivity v hotelu a okolí

Pro hotelové hosty je připraveno bohaté vyžití. Zdarma jsou nemotorizované vodní sporty (kajaky, šnorchlování), tenis (vč. raket a míčků), několik bazénů, lekce potápění s přístrojem v bazénu a např. i lekce salsy. Večer vás zabaví živá latinská muzika a různé tematické večery.

Pláž před resortem je pěkná, s bílým pískem. Moře je po celé délce resortu mělčí, jsou vytvořeny přírodní mělké laguny. Moře je zde příjemně vyhřáté, a přítomny jsou i korály - ideální ke šnorchlování.

Fotogalerie

Rezervujte zde

Kontaktujte nás

+420 241 718 646

Země: Mexiko
Hodnoceni:
Počet osob: od 2
Ubytování: El Dorado Seaside Suites
Strava: All inclusive
Nástupní místo: Praha
Český průvodce: ne
Počet nocí: 7
Typ dopravy: Letecky

Cena zahrnuje

zpáteční letenku Praha - Cancun - Praha v ekonomické třídě
letištní taxy
transfer letiště - hotel - letiště
ubytování 7 nocí
zákonné pojištění CK proti úpadku
základní zdravotní pojištění

Cena nezahrnuje

připojištění proti stornu - 1 490 Kč/os

MARCO POLO INTERNATIONAL spol. s r. o.
+420 241 718 646
info@marco-polo.cz
Petrská 23, 11000 Praha 1-Nové Město
IČO: 00299766
DIČ: CZ00299766
Bankovní spojení: Unicredit Bank a.s.
Číslo b. účtu: 210 277 5551 / 2700

Podobné produkty

Poznávací zájezd - Putování Mexikem s českým průvodcem - Český průvodce Poznávací zájezdy | Mexiko

Poznávací zájezd - Putování Mexikem s českým průvodcem

75 500 Kč 14

Je prakticky nemožné vtěsnat celou historii, přírodu a rozmanitost Mexika do jednoho poznávacího zájezdu. Pokaždé musíte vybrat priority a smířit se s tím, že něco neuvidíte, něco nezažijete, něčeho se musíte vzdát. Zvlášť, když se chystáte vydat do Mexika jen jednou za život.
Připravili jsme pro vás poznávací zájezd do Mexika, který vám che poskytnout ucelené svědectví o civilizaci, která trvala nevídaných 4 000 let. Vybrali jsme pro vás ta podstatná místa a připravili pro vás zážitky, které vám zanechají obraz Mexika na celý život.
Země s největší nabídkou památek kultury Aztéků a Mayů v prostředí nádherné a rozmanité přírody.Kombinace poznávání a příjemného odpočinku, koupání a procházek.
Někdo si představí vyprahlé pláně se sloupy kaktusů, nad nimiž se tyčí zasněžené vrcholky sopek, někdo tajemné zvuky yucatánského pralesa. Milovník historie touží zalistovat kronikou dávných indiánských kultur, dotknout se aztéckých pyramid a pochopit mayský kalendář. Náš poznávací zájezd toto vše spojí s pestrostí současného latinskoamerického života. Dovolte nám, abychom vám byli průvodci vším, co tato krásná a sympatická země nabízí.

Pokud budete mít možnost, určitě se budete chtít do Mexika vrátit.

Detail Termíny a ceny +