facebook
Sunscape Akumal Beach Resort and Spa -

Sunscape Akumal Beach Resort and Spa 4* All Inclusive

7-10-12 nocí od
Mexiko, Pobytové zájezdy

Sunscape Akumal Beach Resort and Spa 4* All Inclusive

Hoďte starosti za hlavu a prožijte dovolenou ve slunném Karibiku. Mexiko Vás dostane svými nádherným plážemi, azurovým mořem, tajemnými mayskými památkami, koupáni v cenotech a skvělým jídlem. Na přání Vám zajistíme kompletní okruh po Yukatánu nebo celém Mexiku - individuálně, nebo i s naším průvodcem.

Zažijte atmosféru mexického Karibiku i s vašimi dětmi právě v resortu Sunscape Akumal Beach Resort & Spa****!
Tento hotelový resort se rozkládá přímo na rozsáhlé pláži s bílým pískem, v samém srdci turistické oblasti zvané Mayská riviera, konkrétně v blízkosti historických a přírodních zajímavostí měst Tulum a Cobá.
Komfortní vybavenost pokojů v kombinaci s 5ti bazény, dětským (3-12 let) a i dorosteneckým (13-17 let) klubem, s několika restauracemi s bary, wellness centrem, možností sportovního vyžití a uceleným programem „Unlimited-fun“ (all-inclusive program), dělá z tohoto resortu ideální místo pro vaši rodinnou dovolenou.

O hotelu

Hotelový resort Sunscape Akumal Beach Resort & Spa**** se nachází přímo na krásné pláži s bílým karibským pískem u letoviska Akumal, nacházejícího se v srdci Mayské riviery.
Resort nabízí širokou škálu pokojů, vždy s vysokým standardem ubytování a služeb, které jsou automaticky obsaženy v programu „Unlimited-Fun“.
Velkou devizou resortu je jeho poloha přímo na pláži s jistou dávkou soukromí i uvnitř areálu. V komplexu je 5 bazénů, 7 restaurací a 8 barů, tenisový kurt, dětský a dorostenecký klub, wellness a fitness centrum.
V těsné blízkosti hotelu je půjčovna automobilů.

Lokalita

Resort Sunscape Akumal se nachází přímo na pláži v klidném letovisku Akumal, které je vzdáleno 90 km /1hod 10min od mezinárodního letiště Cancún.

Popis pokojů

V resortu se nachází 362 pokojů. Všechny mají k dispozici balkon nebo terasu a jsou moderně vybaveny. Mají individuálně nastavitelnou klimatizaci, koupelnu (vysoušeč vlasů, župan, toaletní potřeby), elektronický trezor (zdarma), satelitní TV, minibar, a kávovar / rychlovarnou konvici. V resortu jsou k dispozici i propojené pokoje pro pohodlný pobyt celé rodiny.
Na výběr jsou pokoje s výhledem na oceán, na bazény či do zeleně. V resortu se nachází i několik pokojů a suite tzv. edice „Sun Club“, které nabízí ještě vyšší míru komfortu a servisu než pokoje standardní: osobní služby concierge, rozšířený room servis, přístup na privátní terasy, prostornější terasy/balkóny často s výřivkou apod. Tyto pokoje vám rádi poptáme individuálně. V resortu se nachází též pokoje s přímým výstupem k bazénu. Tyto jsou z bezpečnostních důvodů vyhrazeny osobám starším 18 let a opět vám je rádi poptáme individuálně.

Bližší specifikace standardně nabízených pokojů:
Deluxe Tropical View (2 doubles): velikost pokoje 32m2, 2x dvoulůžko, výhled do tropické zeleně, balkon nebo terasa, max. obsaditelnost 4os (nebo 2 dospělí a 2 děti).
Deluxe Pool View (2 doubles): velikost pokoje 35m2, 2x dvoulůžko, výhled na bazén (s přímým výstupem k bazénu jsou pokoje vyhrazené osobám starším 18ti let), balkon nebo terasa, max. obsaditelnost 4os (nebo 2 dospělí a 2 děti.
Deluxe Oceanfront (2 doubles): velikost pokoje 50m2, 2x dvoulůžko, výhled na oceán, max. obsaditelnost 4os (nebo 2 dospělí a 2 děti).

Restaurace, bary, stravování

V resortu Sunscape Akumal se nachází 7 restaurací, které nabízejí občerstvení a nápoje v rámci programu „Unlimited-Fun“ po dobu 24 hodin denně vč. dětského menu. K dispozici je též 8 barů. U pokojů edice „Sun Club“ je nabídka rozšířena.

Fitness a lázně

Fitness centrum a wellness centrum s nabídkou masáží a kosmetických procedur.

Aktivity v hotelu a okolí

5 bazénů, oddělené kluby pro děti (3-12 let) a dorostence (13-17let), tenis, stolní tenis, cyklistika, vodní aerobik, šnorchlování, potápění, kajaky, paddleboard.

 

Rezervujte zde

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

Země: Mexiko
Hodnoceni:
Počet osob: od 2
Ubytování: Sunscape Akumal Beach Resort and Spa
Strava: All inclusive
Nástupní místo: Praha
Český průvodce: ne
Počet nocí: 7-10-12
Typ dopravy: Letecky

Cena zahrnuje

* Letenku v optimální knihovací třídě s příručním zavazadlem (přeprava velkého kufru do 23 kg za příplatek)
* Ubytování v uvedeném rezortu na 7, 10 nebo 12 nocí
* Stravování: All Inclusive
* Povinné pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

* Transfer letiště > hotel > letiště (zajistíme na přání jak odvoz, tak i třeba pronájem vozu)
* Spropitné
* Další zavazadlo kromě příručního / velké odbavené zavazadlo lze doobjednat extra

CK Marco Polo Int.
+420 222 314 666
Po - Pá 8:30 - 17:00
info@marco-polo.cz
Petrská 1551/23, 11000 Praha 1-Nové Město
IČO: 28086953
DIČ: CZ28086953
Bankovní spojení: Unicredit Bank a.s.
Číslo b. účtu: 138 788 3825 / 2700
loading