facebook
Sunscape Akumal Beach Resort and Spa -

Sunscape Akumal Beach Resort and Spa ****

7-10-12 nocí od 43 900 Kč
Mexiko, Pobytové zájezdy

Sunscape Akumal Beach Resort and Spa ****

Hoďte starosti za hlavu a prožijte dovolenou ve slunném Karibiku. Mexiko Vás dostane svými nádherným plážemi, azurovým mořem, tajemnými mayskými památkami, koupáni v cenotech a skvělým jídlem. Na přání Vám zajistíme kompletní okruh po Yukatánu nebo celém Mexiku - individuálně, nebo i s naším průvodcem.

Zažijte atmosféru mexického Karibiku i s vašimi dětmi právě v resortu Sunscape Akumal Beach Resort & Spa****!
Tento hotelový resort se rozkládá přímo na rozsáhlé pláži s bílým pískem, v samém srdci turistické oblasti zvané Mayská riviera, konkrétně v blízkosti historických a přírodních zajímavostí měst Tulum a Cobá.
Komfortní vybavenost pokojů v kombinaci s 5ti bazény, dětským (3-12 let) a i dorosteneckým (13-17 let) klubem, s několika restauracemi s bary, wellness centrem, možností sportovního vyžití a uceleným programem „Unlimited-fun“ (all-inclusive program), dělá z tohoto resortu ideální místo pro vaši rodinnou dovolenou.

O hotelu

Hotelový resort Sunscape Akumal Beach Resort & Spa**** se nachází přímo na krásné pláži s bílým karibským pískem u letoviska Akumal, nacházejícího se v srdci Mayské riviery.
Resort nabízí širokou škálu pokojů, vždy s vysokým standardem ubytování a služeb, které jsou automaticky obsaženy v programu „Unlimited-Fun“.
Velkou devizou resortu je jeho poloha přímo na pláži s jistou dávkou soukromí i uvnitř areálu. V komplexu je 5 bazénů, 7 restaurací a 8 barů, tenisový kurt, dětský a dorostenecký klub, wellness a fitness centrum.
V těsné blízkosti hotelu je půjčovna automobilů.

Lokalita

Resort Sunscape Akumal se nachází přímo na pláži v klidném letovisku Akumal, které je vzdáleno 90 km /1hod 10min od mezinárodního letiště Cancún.

Popis pokojů

V resortu se nachází 362 pokojů. Všechny mají k dispozici balkon nebo terasu a jsou moderně vybaveny. Mají individuálně nastavitelnou klimatizaci, koupelnu (vysoušeč vlasů, župan, toaletní potřeby), elektronický trezor (zdarma), satelitní TV, minibar, a kávovar / rychlovarnou konvici. V resortu jsou k dispozici i propojené pokoje pro pohodlný pobyt celé rodiny.
Na výběr jsou pokoje s výhledem na oceán, na bazény či do zeleně. V resortu se nachází i několik pokojů a suite tzv. edice „Sun Club“, které nabízí ještě vyšší míru komfortu a servisu než pokoje standardní: osobní služby concierge, rozšířený room servis, přístup na privátní terasy, prostornější terasy/balkóny často s výřivkou apod. Tyto pokoje vám rádi poptáme individuálně. V resortu se nachází též pokoje s přímým výstupem k bazénu. Tyto jsou z bezpečnostních důvodů vyhrazeny osobám starším 18 let a opět vám je rádi poptáme individuálně.

Bližší specifikace standardně nabízených pokojů:
Deluxe Tropical View (2 doubles): velikost pokoje 32m2, 2x dvoulůžko, výhled do tropické zeleně, balkon nebo terasa, max. obsaditelnost 4os (nebo 2 dospělí a 2 děti).
Deluxe Pool View (2 doubles): velikost pokoje 35m2, 2x dvoulůžko, výhled na bazén (s přímým výstupem k bazénu jsou pokoje vyhrazené osobám starším 18ti let), balkon nebo terasa, max. obsaditelnost 4os (nebo 2 dospělí a 2 děti.
Deluxe Oceanfront (2 doubles): velikost pokoje 50m2, 2x dvoulůžko, výhled na oceán, max. obsaditelnost 4os (nebo 2 dospělí a 2 děti).

Restaurace, bary, stravování

V resortu Sunscape Akumal se nachází 7 restaurací, které nabízejí občerstvení a nápoje v rámci programu „Unlimited-Fun“ po dobu 24 hodin denně vč. dětského menu. K dispozici je též 8 barů. U pokojů edice „Sun Club“ je nabídka rozšířena.

Fitness a lázně

Fitness centrum a wellness centrum s nabídkou masáží a kosmetických procedur.

Aktivity v hotelu a okolí

5 bazénů, oddělené kluby pro děti (3-12 let) a dorostence (13-17let), tenis, stolní tenis, cyklistika, vodní aerobik, šnorchlování, potápění, kajaky, paddleboard.

 

Rezervujte zde

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

Země: Mexiko
Hodnoceni:
Počet osob: od 2
Ubytování: Sunscape Akumal Beach Resort and Spa
Strava: All inclusive
Nástupní místo: Praha
Český průvodce: ne
Počet nocí: 7-10-12
Typ dopravy: Letecky

Cena zahrnuje

* Letenku v optimální knihovací třídě s příručním zavazadlem (přeprava velkého kufru do 23 kg za příplatek)
* Ubytování v uvedeném rezortu na 7, 10 nebo 12 nocí
* Stravování: All Inclusive
* Povinné pojištění CK proti úpadku

Pozn: rozsah a kvalita výše uvedených služeb a aktivit může být ovlivněna zavedením případných hygienických či protiepidemických opatření v dané destinaci.

Cena nezahrnuje

* Transfer letiště > hotel > letiště (zajistíme na přání jak odvoz, tak i třeba pronájem vozu)
* Spropitné
* Další zavazadlo kromě příručního / velké odbavené zavazadlo lze doobjednat extra
* Výdaje např. na lokální pojištění, nebo další testy v zemi pobytu, nebo při návratu (může být povinné - aktuální podmínky k vycestování v CK Marco Polo)

CK Marco Polo Int.
+420 222 314 666
Po - Čt 8:30 - 17:00
info@marco-polo.cz
Petrská 1551/23, 11000 Praha 1-Nové Město
IČO: 28086953
DIČ: CZ28086953
Bankovní spojení: Unicredit Bank a.s.
Číslo b. účtu: 210 277 5551 / 2700

Podobné produkty

Velký okruh z Mexico city na Yucatán - Český průvodce Poznávací zájezdy | Mexiko

Velký okruh z Mexico city na Yucatán

86 990 Kč 13

Velmi malá skupinka 6-8 cestujících s českým průvodcem po autentických místech spjatá s mayskou a aztéckou kulturou, historií a krásnou přírodou. Zkušený český průvodce, který vám vysvětlí historii a její souvislosti a zasvětí třeba i do mexické kuchyně.

Detail Termíny a ceny +
Krásy Yucatánu a Chiapasu s pobytem u Karibiku - Český průvodce Exotický zájezd | Mexiko

Krásy Yucatánu a Chiapasu s pobytem u Karibiku

57 590 Kč 10

Garantovaný termín s českým průvodcem od 8.11. s nocí navíc v Lacanha / Bonampak. Užijte si Mexiko bez nutností karantény, mnoha testů, nebo očkování.

Poznávací zájezd do Mexika: Mayské poklady Yucatanu s pobytem u moře, nabízí skvělou alternativu ke klasickým poznávacím zájezdům do oblasti Yucatanu. V programu je zahrnutých několik známých a vyhlášených míst, památek UNESCO - Chichenitza, Palenque, Uxmal a jsou doplněny málo známými místy, které jsou krásné a téměř bez turistů. Pobyt u moře vám dá čas na odpočinek.

V průběhu cestování vám vysvětlíme, jak funguje posvátný mayský kalendář, k čemu ho Mayové používali, co to je kalendář dlouhého počtu a jak moc byly oba pro Maye významné, dozvíte se mnohé o mayské kosmologii i astrologii, mimo jiné proč mají slavné chrámy devět stupňů, jak se liší stavba pyramidy od chrámu nebo proč je číslo 13 pro Maye tak šťastné. Kromě starobylých mayských království uvidíte rozmanitou floru i faunu, od nízké neprostupné džungle na severu Yucatanu až po nejzachovalejší vysoké pralesy v oblasti Chiapasu.

Zájezd je určen především zájemcům, kteří upřednostňují individuální turistiku poskytující bohaté a nevšední zážitky a autentickou atmosféru navštívených míst před „komerčně“ prováděnou masovou turistikou.

Hledáte dovolenou v Mexiku, nebo jen levné letenky do Mexika? Rádi Vám připravíme pobyt na míru - letenky, hotel podle vašeho rozpočtu, Cancún, Mexico City.... Napište nám, nebo zavolejte.

Detail Termíny a ceny +
loading