facebook
Výlet do horského ráje Alila Jabal Akhdar -

Výlet do horského ráje Alila Jabal Akhdar

2 nocí od 15 900 Kč
Omán, Pobytové zájezdy

Popis zájezdu

Tento horský hotel je ideální v kombinaci s pobytovým zájezdem s hotelem u moře. Po několika slunečných dnech strávených na pláži zcela jistě uvítáte mírnější teploty, kouzelné prostředí hor a vynikající hotelové služby.
Transfer 4x4 vás přepraví do Alila Jabal Akhdar, hotelového ráje nacházejícího se v nadmořské výšce 2 000 m n. m., kde strávíte 2 noci. 
Výhled na pohoří Al Hajar vytváří romantickou atmosféru. Resort se skládá z luxusních vil s vlastním bazénem nebo z apartmá s balkonem a výhledem na pohoří.
Přátelská atmosféra, špičkové služby a absolutní klid horského prostředí...to to místo budete stěží opouštět.

O hotelu

Hotel se nachází v pohoří Jabal Akhdar v nadmořské výšce 2 000 m n. m.
Pohoří Jabal Akhdar je součástí horského hřebenu Al-Hajar, který dosahuje délky 300 kilometrů od severozápadu k jihovýchodu. Od pobřeží, omývaného Ománským zálivem, je vzdálen 50 až 100 kilometrů. Jedná se o jednu z nejpůsobivějších oblastí Ománu. Od hlavního města Muscat je vzdálen 150 kilometrů.
Rezort poskytuje luxusní vily s vlastním bazénem nebo apartmá s balkonem a výhledem na pohoří Al Hajar.

Lokalita

Území je z většiny pokryto pouští. Ve výše položených oblastech dosahuje množství srážek 300 mm, což stačí pro růst keřů a stromů a k podpoře zemědělství. Právě zemědělství je oním dárcem názvu pro tyto hory. Studená léta zajišťují návštěvníkům čerstvý vzduch. Oblast je od Nizwy vzdálena 2 hodiny jízdy. Známou se stala díky pěstování různorodých zemědělských plodů - granátových jablek, meruněk, broskví a ořešáků a pěstování květin, například růží. Tyto květiny mohou vyrůst jen na tomto místě zálivu, díky zdejšímu specifickému klimatu, způsobenému vysokou nadmořskou výškou.

Popis pokojů

Luxusní vily s vlastním bazénem nebo apartmá s balkonem a výhledem na pohoří Al Hajar. Všechny prostory hotelového resortu jsou klimatizované. Vily i apartmá mají satelitní TV s plochou obrazovkou, minibar, příslušenství pro přípravu čaje a kávy a balkon nebo terasu. Koupelny jsou vybaveny vanou i sprchou, luxusními toaletními potřebami Spa Alila a měkkými župany.

Restaurace, bary, stravování

V restauraci Juniper si můžete vychutnat pokrmy výborné kvality ať už formou bufetu nebo á la carte. 

Fitness a lázně

Zasportovat si můžete v moderně vybaveném fitness centru a zarelaxovat ve wellness SPA Alila.

Aktivity v hotelu a okolí

Místo je vhodné pro celou řadu denních aktivit, včetně pěší turistiky, cykloturistiky, jógy... Užít si také můžete piknik ve vádí - koryto řeky nebo potoka plnící se vodou v období dešťů. Při výletu do vesnice okusíte pravou ománskou pohostinnost.

Fotogalerie

Videogalerie

Rezervujte zde

Kontaktujte nás

+420 241 718 646

Země: Omán
Hodnoceni:
Počet osob: od 2
Ubytování: Výlet do horského ráje Alila Jabal Akhdar
Strava: Polopenze
Nástupní místo:
Český průvodce: ne
Počet nocí: 2
Typ dopravy: Vlastní

Cena zahrnuje

- Zpáteční transfer 4x4
- Ubytování za osobu ve dvoulůžkovém pokoji Standard / Mountain view na 2 noci
- Polopenzi
- Denní aktivity vypisované hotelem

Cena nezahrnuje

- Leteckou přepravu z Prahy do Muscatu a zpět vč. letištních tax- Letenku Praha - Muscat - Praha
- Placené aktivity hotelu Alila

Mohlo by vás zajímat

Hotel Alila Jabal Akhdar se nachází v pohoří Jabal Akhdar v nadmořské výšce 2 000 m n. m.
Pohoří Jabal Akhdar je součástí horského hřebenu Al-Hajar, který dosahuje délky 300 kilometrů od severozápadu k jihovýchodu.
Tento horský hotel je ideální v kombinaci s pobytovým zájezdem s hotelem u moře. Po Několika slunečních dnech strávených na pláži zcela jistě uvítáte mírnější teploty, kouzelné prostředí hor a vynikající hotelové služby.

Výlety do okolí

Místo je vhodné pro celou řadu denních aktivit, včetně pěší turistiky, cykloturistiky, jógy... Užít si také můžete piknik ve vádí - koryto řeky nebo potoka plnící se vodou v období dešťů. Při výletu do vesnice okusíte pravou ománskou pohostinnost.

Výlety do okolí

Zažít trochu adrenalinu můžete na Ferratě, která se nachází přímo pod hotelem. Jedná se o horskou cestu s pevnými drátěnými kabely, kovovými příčky a žebříky. Ty umožňují dobrodružným chodcům a horolezcům vystupovat po strmých skalních stěnách v relativní bezpečí. Horolezectví se díky této kombinaci trekkingových a horolezeckých aktivit stalo oblíbeným dobrodružným sportem.

MARCO POLO INTERNATIONAL spol. s r. o.
+420 241 718 646
info@marco-polo.cz
Petrská 23, 11000 Praha 1-Nové Město
IČO: 00299766
DIČ: CZ00299766
Bankovní spojení: Unicredit Bank a.s.
Číslo b. účtu: 210 277 5551 / 2700