facebook
Ajman Hotel (5*) -

Ajman Hotel 5* na podzim - při objednání do 31.10.

3, 7, 10 nocí od 16 650 Kč
Spojené Arabské Emiráty, Ajman, Pobytové zájezdy

Ajman Hotel 5* na podzim - při objednání do 31.10.

O hotelu

Ajman Hotel (dříve Kempinski Ajman) nabízí orientální atmosféru a krásnou zahradu i pláž. Pokud chcete spojit svou plážovou dovolenou s wellness procedurami a širokou nabídkou sportů, pak je Ajman hotel to správnou volbou.
Kolem bazénu se rozprostírá svěží palmová zahrada až k soukromé pláži. Wi-Fi je v celém zařízení zdarma. Hotel nabízí svým hostům ve vypsaných časech zdarma transfery do sousedních emirátů Dubaje a Sharjah.

Lokalita

Ajman, Spojené arabské emiráty

Popis pokojů

Ajman Hotel nabízí ubytování ve 182 pokojích v hlavní hotelové budově a v přízemní budově u bazénu. Pokoje v hlavní budově jsou orientované na moře a mají balkon.

Laguna Pool Side (32-39 m2)
Pokoje jsou umístěné v přízemní budově blízko bazénu. Je možné zde ubytovat 2 dosp.osoby a případně i dítě bez vlastního lůžka (není možné přidat přistýlku).

Superior Sea View (36 m2)
Pokoje jsou umístěné v nižších patrech (1.-4.patro) hlavní budovy. Mají výhled na pláž, zahradu a bazén. Do pokoje je možné přidat maximálně 1 přistýlku, která je svou velikostí vhodná spíše pro dítě.

Deluxe Sea View (36 m2)
Pokoje dekorované v arabském stylu jsou umístěné ve vyšších patrech (5.-6.patro) hlavní budovy. Mají výhled na pláž, zahradu a bazén. Do pokoje je možné přidat maximálně 1 přistýlku, kterí je svou velikostí vhodná spíše pro dítě.

Restaurace, bary, stravování

Ajman Hotel nabízí všechny druhy stravování: snídaně, polopenzi, plnou penzi a all inclusive. All inclusive zahrnuje snídaní, obědy a večeři a lehké občerstvení během dne, z nápojů pak vybrané nealkoholické i alkoholické nápoje v době od 10:00 do 24:00 hod.
Restaurace "Bukhara" podává autentické pokrmy ze severní Indie. Elegantně zařízená "Sabella's" nabízí italské speciality v ekologické kvalitě. Café Naseem nabízí mezinárodní gurmánská jídla s výhledem na moře. Vrcholem gastronomické nabídky je soukromá večeře na pláži. Láskyplně zdobená "Café First" vás zve k lenošení – stejně jako "Blazon Lounge" s ovocnými koktejly a širokým výběrem doutníků.

Fitness a lázně

Rozsáhlá wellness nabídka zahrnuje využití vířivky, sauny, turecké masáže, kosmetické procedury (masáže a procedury za poplatek).

Aktivity v hotelu a okolí

Ajman Hotel má 400 metrů dlouhou pláž s jemným pískem a křišťálově čistou vodou. Bazén je obklopen tropickými palmami a krásnou zelenou zahradou. Děti si mohou užít zábavu v dětském bazénu nebo na dětském hřišti.
Aktivní klienti mohu využít široké nabídky sportovišť – je možné si zde zahrát stolní tenis, plážový volejbal, tenis (za poplatek), bowling (za poplatek), zacvičit si aerobic nebo využit služeb fitness centra. V centru vodních sportu je možné si zapůjčit vodní skútry, vyzkoušet jízdu na banánu či kajaku (vše za poplatek).

 

Rezervujte zde

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

Země: Spojené Arabské Emiráty
Hodnoceni:
Počet osob: od 2
Ubytování: Ajman Hotel (5*)
Strava: Snídaně
Nástupní místo: Praha
Český průvodce: ne
Počet nocí: 3, 7, 10
Typ dopravy: Letecky

Cena zahrnuje

Letenku Praha/ Dubai/ Praha v optimálním tarifu bez odbaveného zavazadla
Aktuální letištní taxy a poplatky
Privátní transfer letiště/ hotel/ letiště
3/7 nocí ubytování v uvedené kategorii pokoje
Snídaně
Asistenci místního partnera (česky/slovensky mluvící delegát)
Pojištění léčebných výloh v zahraničí
Zákonné pojištění CK

Cena nezahrnuje

Připojištění (zavazadla, odpovědnost za škody, storno zájezdu atd.) 990,- Kč/ dosp.osoba, 495,- Kč/ dítě
Připojištění Covid 590/1.090,- Kč
Odbavené zavazadlo do 23 kg 1.300,- Kč
Polopenze, all inclusive
Pobytová taxa

Termín zájezdu je možné přizpůsobit vašim požadavkům - změnit datum odletu či návratu, pobyt prodloužit i zkrátit.

CK Marco Polo Int.
+420 222 314 666
Po - Pá 8:30 - 17:00
info@marco-polo.cz
Petrská 1551/23, 11000 Praha 1-Nové Město
IČO: 28086953
DIČ: CZ28086953
Bankovní spojení: Unicredit Bank a.s.
Číslo b. účtu: 210 277 5551 / 2700
loading