facebook
Taj Bentota Resort and Spa - Srí Lanka_Taj Bentota

Speciální nabídka -Taj Bentota Resort and Spa

7 nocí od
Srí Lanka, Pobytové zájezdy

Popis zájezdu

O hotelu

Hotel Taj Bentota patří do mezinárodního řetězce, který je vyhlášený pro své kvalitní služby, především velmi dobře proškolený personál, vysoký standard stravování a čistotu pokojů. Hotelu patří rozsáhlý pozemek na svažitém ostrohu nad mořem s panoramatickým výhledem na oceán, od kterého se rozbíhají na obě strany několikakilometrové překrásné typicky srílanské pláže. V pěším dosahu je městečko Aluthgama (jehož je Bentota součástí), kde najdete obchůdky, restaurace či tradiční rybí trhy.

Lokalita

Bentota je pobřežní město, vzdálené cca 60 km od hlavního města Srí Lanky Colomba.  Letovisko Bentota je poklidným střediskem pro střední a náročnější vrstvu klientů. Hotely žijí svým vlastním životem a původní obyvatelé si zachovávají vysokou míru své autenticity. Cesta z letiště by s využitím Southern Expressway neměla překročit 2 hodiny.

Popis pokojů

160 pokojů je rozděleno do 3 kategorií, přičemž u Superior Charm a Deluxe Delight lze připlatit garantovaný výhled směrem na oceán (Premium Indulgence Family nelze). Superior Charm (34m2) jsou vybaveny dřevěným a ratanovým nábytkem, mají koupelnu (vana/sprcha, WC, fén, župany), TV, telefon, klimatizaci, stropní ventilátor, minibar, varnou konvici (káva/čaj), sejf a balkon či terasu. Deluxe Delight jsou stejně velké a mají v koupelně kromě vany též sprchu (rainshower). V obou kategoriích je možná pouze 1 přistýlka. Premium Indulgence Family jsou vybaveny jako Superior Charm. protože jsou ale prostornější, lze v nich umístit až 2 přistýlky, což jistě ocení rodiny.

Restaurace, bary, stravování

Čtyři restauranty, bar a pool bar poskytují výtečné gastroslužby. V základní ceně je snídaně (buffet), při polopenzi též večeře v podobě vybraných pokrmů ve všech restaurantech. Za příplatek lze rezervovat pobyt s all inclusive.

Fitness a lázně

Vyhlášené wellness centrum Jiva Spa (za úhradu).

Aktivity v hotelu a okolí

V ceně fitness, tenis, badminton, biliár, stolní tenis, beachvolejbal. Na nedaleké řece Bentota se provozují vodní sporty (za úhradu).

Fotogalerie

Zážitky, na které se můžete těšit

  • Výborná kvalita služeb
  • Cena o více než 30% nižší, než je běžná cena
  • Příjemná písčitá pláž
  • Kvalitní a ochotný personál
Rezervujte zde

Kontaktujte nás

+420 241 718 646

Země: Srí Lanka
Hodnoceni:
Počet osob: 2
Ubytování: Taj Bentota Resort and Spa
Strava: Snídaně
Nástupní místo: Praha
Český průvodce: ne
Počet nocí: 7
Typ dopravy: Letecky

Cena zahrnuje

Letenku na trase Praha Colombo Praha
Transfer letiště / hotel / letiště
Ubytování ve vybraném typu pokoje
Snídaně (možnost přikoupení polopenze)
Zdravotní pojištění
Zákonné pojištění CK pro případ úpadku
Zákonný odvod do Garančního fondu

Cena nezahrnuje

Osobní výdaje
Připojištění

Mohlo by vás zajímat

Zájezd na Srí Lanku do hotelu Taj Bentota je především zájezd za odpočinkem. Program si vytváříte sami v rámci hotelu, popř. aktivitami v okolí. Náš zástupce vám po příjezdu nabídne některé organizované výlety.

MARCO POLO INTERNATIONAL spol. s r. o.
+420 241 718 646
info@marco-polo.cz
Petrská 23, 11000 Praha 1-Nové Město
IČO: 00299766
DIČ: CZ00299766
Bankovní spojení: Unicredit Bank a.s.
Číslo b. účtu: 210 277 5551 / 2700