facebook
Sandals Halcyon Beach -

Sandals Halcyon Beach

7 nocí od 79 500 Kč
Svatá Lucie, Pobytové zájezdy

Popis zájezdu

Sandals Halcyon Beach je obrovský all-inclusive resort, který leží uprostřed tropického ráje. Majestátní palmy zde odrážejí nedotčené pláže a zelené hory rostou z tyrkysového moře. 
 

O hotelu

Hotel se nachází v zálivu Choc Bay, cca. 5 km severně od hlavního města Castries a cca. 50 km od mezinárodního letiště.

Popis pokojů

Hotel má 169 pokojů různých kategorií. Všechny jsou vybaveny koupelnou se sprchou, fénem, klimatizací, TV, wifi zdarma, trezorem, minibarem, rychlovarnou konvicí, žehličkou.

Halcyon Hideaway Deluxe Room:  Tyto romantické pokoje se nachází ve druhém patře budovy Mon Repus. Jsou obklopeny svěžími zahradami, jako nádherné útočiště nabízí nábytek z tvrdého dřeva, královskou postel a TV s plochou obrazovkou. Koupelna je vybavena kombinací vana a sprcha. Venku si můžete užít soukromí svého balkonu a dopřát si idylické tropické scenérie.
Výhled: na tropickou zahradu

Grand Luxe Club Level Room w/ Balcony Tranquility Soaking Tub:  Tyto nově zrekonstruované pokoje Grande Luxe jsou rámovány kaskádovitými kvetoucími vinicemi na druhé úrovni budov Babonneu, Soufriere a Vigie. Přírodní krásy Svaté Lucie a elegance moderního luxusu jsou součástí tohoto klidného útočiště. Prostorné a lákavé čtvrti jsou vybaveny moderním dřevěným nábytkem s uměleckými akcenty. Ložnice je vybavena postelí velikosti King s jemným ložním prádlem a velkou TV s plochou obrazovkou. Dokonale vybavená koupelna je vybavena sprchou se skleněným zavíráním, zrcadlem se zadním osvětlením a dlouhým dřevěným umyvadlem, zdobeným mozaikovou dlažbou. Venku si můžete užít intimitu svého soukromého balkonu nebo terasy vybavené Tranquility Smoothing vanou pro dvě osoby s ochranou soukromí. Pro klienty exkluzivního pokoje Club Sandals je k dispozici specializovaný komorník, který zvládne jakékoliv speciální požadavky a rezervace, jako jsou například lázeňské pobyty.
Výhled: na tropickou zahradu

Oceanview Club Level Room w/ Balcony Tranquility Soaking Tub: Tyto nově zrekonstruované pokoje jsou s krásným výhledem na oceán ve druhém patře budov Babonneu, Soufriere a Vigie. Přírodní krásy Svaté Lucie a elegance moderního luxusu jsou součástí tohoto klidného útočiště. Prostorné a lákavé čtvrti jsou vybaveny moderním dřevěným nábytkem s uměleckými akcenty. Ložnice je vybavena postelí velikosti King s jemným ložním prádlem a velkou TV s plochou obrazovkou. Dokonale vybavená koupelna je vybavena sprchou se skleněným zavíráním, zrcadlem se zadním osvětlením a dlouhým umyvadlem s mozaikovou dlažbou. Venku si můžete vychutnat výhled na moře z intimního prostředí vašeho soukromého balkonu, vybaveného Tranquility vanou pro dvě osoby . Pro klienty exkluzivního pokoje Club Sandals je k dispozici specializovaný komorník, který zvládne jakékoliv speciální požadavky a rezervace, jako jsou například lázeňské pobyty.
Výhled: na oceán
 

Restaurace, bary, stravování

V hotelu je 6 restaurací s karibskou, italskou, mezinárodní, asijskou kuchyní a gril na pláži. 7 barů.

Fitness a lázně

V areálu hotelu je posilovna a SPA.

Aktivity v hotelu a okolí

Hotel má 3 bazény a 2 jacuzzi, 2 tenisové kurty, z vodních sportů lze využít windsurfing, šlapadla, kajaky, vodní lyže a potápění.

Fotogalerie

Rezervujte zde

Kontaktujte nás

+420 241 718 646

Země: Svatá Lucie
Hodnoceni:
Počet osob: od 2
Ubytování: Sandals Halcyon Beach
Strava: All inclusive
Nástupní místo: Praha
Český průvodce: ne
Počet nocí: 7
Typ dopravy: Letecky

Cena zahrnuje

zpáteční letenku Praha - Svatá Lucie - Praha v ekonomické třídě
letištní taxy
transfer letiště - hotel - letiště
ubytování 7 nocí
zákonné pojištění CK proti úpadku
základní zdravotní pojištění

Cena nezahrnuje

připojištění proti stornu - 1 490 Kč/os
noc v Londýně
Přejezd mezi letišti Heathrow a Gatwick v Londýně

MARCO POLO INTERNATIONAL spol. s r. o.
+420 241 718 646
info@marco-polo.cz
Petrská 23, 11000 Praha 1-Nové Město
IČO: 00299766
DIČ: CZ00299766
Bankovní spojení: Unicredit Bank a.s.
Číslo b. účtu: 210 277 5551 / 2700