facebook

 

Rezervujte zde

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

1. den

Z Prahy odletíte brzy ráno a poletíte přes Amsterodam do Tanzanie. Večer přiletíte do Kilimanjara - celková doba letu i s přestupem je cca 13 hodin. Po přistání a celních a pasových formalitách vás náš řidič odveze do hotelu v Arusha a ubytujete se.

Ubytování: Africa Safari Arusha (3* plus)
2. den

Po snídani v hotelu si vás vyzvedne řidič a odveze vás do Tarangire Simba Lodge, postavenému na hranici národního parku Tarangire. Cesta trvá něco přes dvě hodiny a budete projíždět zajímavou krajinou, plnou vesniček, políček a volné krajiny s baobaby. Ubytujete se a naobědváte. Po krátkém odpočinku vyjedete do parku na své první safari. Tarangire je ráj slonů a slonům se budete věnovat nejvíce. Po setmění návrat do lodge, večeře a večer u ohně.

Snídaně - oběd - večeře

Simba Lodge Tarangire


3. den

Brzy ráno snídaně v lodge s výhledem na jezero Burungi. Po snídani se vydáte na celý den národního parku Tarangire (oběd formou balíčku povezete s s sebou). Tarangire má rozlohu 2x větší než okres Benešov a jeho krajina je velmi rozmanitá. Od plání porostlých buší, přes vyschlá koryta řek, až po pahorkatinu s velkými baobaby. V každém typu krajiny potkáte jiná zvířata a ptáky. Pozdě odpoledne se vrátíte do lodge a odpočinete si u bazénu nebo ve svém stanu. Večeře, oheň a poslední noc v divočině.

Snídaně - oběd - večeře

Simba Lodge Tarangire


4. den

Po snídani se rozloučíte se Tarangire Simba a řidič vás odveze na malé domácí letiště v Arusha, odkud odletíte na Zanzibar. Let trvá cca 1 hodinu. Po přistání si vás vyzvedne řidič a odjedete do Paradise Beach Resortu (4*). Začíná vaše plážová dovolená s all inclusive.

snídaně - all inclusive

Paradise Beach Resort


5.-12. den

Paradise Beach Resort je velmi příjemný hotel pro klienty, kteří dávají přednost neokázalé kvalitě. Dovolená u moře v hotelu Paradise Beach je o pohodě, relaxaci, dobrém jídle a pití, o příjemném a ochotném personálu a nádherném výhledu na smaragdové moře, o bílé písčité pláži.

all inclusive

Paradise Beach Resort


13. den

Do oběda máte k dispozici all inclusive a váš pokoj. Pokud si pokoj budete chtít udržet až do odpoledního odjezdu na letiště, je třeba se dohodnout v  recepci. Kolem 16 hodiny si vás vyzvedne řidič a odveze vás na letiště pro odlet do Prahy. 

all inclusive


14. den

Přílet do Prahy

CK Marco Polo Int.
+420 222 314 666
Po - Pá 8:30 - 17:00
info@marco-polo.cz
Petrská 1551/23, 11000 Praha 1-Nové Město
IČO: 28086953
DIČ: CZ28086953
Bankovní spojení: Unicredit Bank a.s.
Číslo b. účtu: 210 277 5551 / 2700
loading