facebook
Jóga v Thajsku - na ostrově Koh Hai - s českou lektorkou -

Jóga v Thajsku - na ostrově Koh Hai - s českou lektorkou

8 nocí od 39 900 Kč
Thajsko, Poznávací zájezdy

Popis zájezdu

Zanechme na chvíli za sebou naše každodenní povinnosti, stres a negativní emoce a pojeďme se společně naladit na příchod jara a načerpat novou energii v krásném prostředí exotického ostrova. Jedinečná kombinace plážového pobytu a zdravé jógy. Užijte si lenošení na pláži, zklidněte se pomocí meditace či vyzkoušejte některý z výletů lodí na okolní ostrůvky, zdejší podmořský život je bohatý, takže šnorchlování pro vás bude zážitkem.
Celým pobytem vás bude doprovázet Katka Prýmková, tvořivý člověk s nikdy nekončící dobrou náladou. Katka žila několik let v Austrálii a na Maledivách a poslední roky procestovala s batohem na zádech kus světa. Je to nadšená fotografka i dobrodruh s vášní pro poznávání nových kultur a zemí, kterou mimo jógu baví také číst krásné knihy, skládat básně a potápět se v hlubinách oceánu.

Katka je zároveň certifikovanou lektorkou jógy vedenou pod registrací mezinárodních učitelů u Yoga Alliance. Jógou a její výukou se zabývá již přes 11 let. Pravidelně jezdí do Indie a Thajska, kde se i ona stále učí novému od svých učitelů. Vyučovala jógu v nejrůznějších koutech světa a dnes se snaží kousek této příjemné energie vdechnout i do svých lekcí. Při učení jógy se snaží být v neustálém kontaktu s každým jednotlivcem, tedy naslouchat jeho potřebám a pomáhat mu při ásanách tak, aby pro něj cvičení bylo přínosné a pochopil hlubší podstatu jógy.
Pobyt je také skvělou možností pro sólo cestovatele, kteří milují cestování a poznávání nových zemí.
Pokud hledáte panenský ostrůvek, kde ještě nezvítězila masová turistika, kde se ještě můžete procházet po pláži, aniž by do vás někdo strkal, kde vám ranní svítání a východ slunce bude tajit dech, kde vás moře bude fascinovat svou barvou, pak se vydejte na ostrov Koh Hai v Thajsku. Na ostrově Koh Hai nenajdete ani kilometr silnice, nejsou tu auta, ani motorky. Je to ráj pro milovníky klidu a panenské přírody. Váš výhled z pláže bude orámován mnoha kouzelnými ostrovy jako je Koh Kradan, který je dobře známý pro pořádání svatebních obřadů pod vodou a dále ostrovy Koh Mook, Koh Cheuk, Koh Mah a Koh Rok.

Fotogalerie

Zážitky, na které se můžete těšit

  • Klasická Hatha jóga – neboli tradiční jóga, je ideální pro každého, kdo si chce protáhnout tělo, zklidnit mysl a odpočinout si. Jedná se o systém jógy, jehož hlavní součástí jsou jógové pozice, dechové techniky a hluboká relaxace, díky této harmonizaci tak dokážete zapomenout na okolní svět a ponořit se sami do sebe.

  • Power jóga – vychází z klasické hatha jógy, je však fyzicky náročnější a zaměřena na protažení a posílení svalů celého těla. Jednotlivé pozice se dynamicky střídají a důraz je kladen především na sílu a výdrže v pozicích, čímž dochází k rozvoji koncentrace a k psychickému i fyzickému zklidnění.
  • Terapeutická jóga – jde o specifický druh zdravotní jógy, která prostřednictvím uvolňování, otevírání, protahování i posilování postupně uvolňuje a rozpouští blokády jak na fyzické, tak psychické rovině.
  • Meditace a relaxace – prostřednictvím souborů, jak tradičních meditací, tak zcela originálních způsobů relaxací a dechových cvičení se pokusíme proniknout do tajů našich nejvyšších energetických center.
  • Vinyasa flow jóga – je volné splynutí dechu a jednotlivých pozic těla, každý pohyb sleduje nádech nebo výdech. Tato technika je někdy také nazývána Vinyasa Flow – plynulé přecházení z pozice do pozice představuje sladění dechu a pohybu. Důležité je zapojení techniky dechu udždžají, čímž dojde k mohutnému zahřátí organismu, a tímto skrze pot vyplavujeme z těla škodliviny. V kombinaci s energetickými zámky se detoxikují orgány, svaly a čistí krev. Dochází k pročišťování energetických kanálů a posílení proudění životní energie.
Rezervujte zde

Kontaktujte nás

+420 241 718 646


1. den: Odlet z Prahy


2. den: Přílet na Krabi, transer do hotelu


3.-9. den: Hotel Koh Hai Fantasy, lekce jogy

10. den: Transfer na letiště, odlet


11. den: Přílet do Prahy

Cena zahrnuje


Zpáteční letenku v ekonomické třídě s odletem z Prahy s přestupy, přílet na Krabi, včetně letištních a bezpečnostních tax
Zpáteční transfery pozemní i lodní (letiště-přístav-hotel)
8x ubytování se snídaní v hotelu Koh Hai Fantasy resort 3*+
Lekce jogy 2x denně během pobytu, česky mluvící lektorka
Základní zdravotní pojištění
Pojištění ck

Cena nezahrnuje


Připojištění 990 Kč
Zájezd si můžete prodloužit o pobyt na Krabi, Koh Lantě či v Bangkoku, záleží na vás, jaké místo a kategorii hotelu si zvolíte.


1. den: ODLET Z PRAHY


Sraz s lektorkou jogy na letišti v Praze, odlet na Krabi s přestupem v Doha.2. den: PŘÍLET NA KRABI, TRANSFER DO HOTELU


Po příletu na Krabi vás bude čekat zástupce hotelu, máte zajištěný transfer do přístavu (cca 3 hodiny cesty) a poté lodí asi 30 minut přímo k hotelu. Ubytování.
3.-9.den: KOH HAI FANTASY RESORT S JOGOU

Snídaně v hotelu, ráno a večer lekce jogy.
10. den: ODLET


Snídaně, dle času letu trnasfer na letiště (lodí do přístavu a poté na letiště), odlet.
11. den: PŘÍLET DO PRAHY


Přílet do Prahy.
MARCO POLO INTERNATIONAL spol. s r. o.
+420 241 718 646
info@marco-polo.cz
Petrská 23, 11000 Praha 1-Nové Město
IČO: 28086953
DIČ: CZ28086953
Bankovní spojení: Unicredit Bank a.s.
Číslo b. účtu: 210 277 5551 / 2700

Podobné produkty

Pobyt u moře - ostrovy Koh Lipe a Langkawi - Pobytové zájezdy | Thajsko

Pobyt u moře - ostrovy Koh Lipe a Langkawi

42 500 Kč 9