facebook
Jóga v Thajsku - na ostrově Koh Hai - s českou lektorkou - Jóga na ostrově Koh Hai

Jóga v Thajsku - na ostrově Koh Hai - s českou lektorkou

8 nocí od 39 900 Kč
Thajsko, Poznávací zájezdy

Popis zájezdu

Zanechme na chvíli za sebou naše každodenní povinnosti, stres a negativní emoce a pojeďme se společně naladit na příchod jara a načerpat novou energii v krásném oprostředí exotického ostrova. Každé ráno pozdravíme společně slunce, prohloubíme a zklidníme dech při pranajámě a protáhneme si jemně tělo v jógových ásanách, kdy podpoříme lymfatický systém a naši imunitu po zimě. Při večerní lekci naladíme mysl na naši vnitřní energii, otevřeme naše srdce pro pochopení a lásku a rozpustíme hluboce uložené negativní emoce během hatha nebo čakra jógy. Naučíme se meditovat a vyzkoušíme si nesmírně uvolňující relaxaci v jóga nidře (jógovém spánku).

V případě zájmu lze zařadit i zdravotní lekci na bolavá záda a zpevnění břišních svalů, uvolňující jin jógu pro naše klouby, kosti a pojivové tkáně či dynamičtější lekci vinyasa flow jógy pro lepší kondici, posílení našich svalů a nastartování metabolismu na rychlejší spalování. Zájemci si mohou vyzkoušet i jednoduché ranní očistné rituály.

Lektorka jógy, fotografka a cestovatelka Irma Březina (majitelka studia Eka Yoga Space): Jógu cvičím 13 let a učím posledních 5 let. Po letech života s jógou se ze mně stal jiný člověk. Soustředěnější, vnímavější, soucitnější i trpělivější. Jóga pronikla do mého každodenního života a usadila se tam nastálo. Kromě fyzického uvolnění mi jóga vnesla do života i zklidnění překotného víru myšlenek a zlepšila ovládání emocí. Pomohla mi najít v sobě klid a pocit vnitřního štěstí.
Pokud hledáte panenský ostrůvek, kde ještě nezvítězila masová turistika, kde se ještě můžete procházet po pláži, aniž by do vás někdo strkal, kde vám ranní svítání a východ slunce bude tajit dech, kde vás moře bude fascinovat svou barvou, pak se vydejte na ostrov Koh Hai v Thajsku. Na ostrově Koh Hai nenajdete ani kilometr silnice, nejsou tu auta, ani motorky. Je to ráj pro milovníky klidu a panenské přírody. Váš výhled z pláže bude orámován mnoha kouzelnými ostrovy jako je Koh Kradan, který je dobře známý pro pořádání svatebních obřadů pod vodou a dále ostrovy Koh Mook, Koh Cheuk, Koh Mah a Koh Rok.

Fotogalerie

Zážitky, na které se můžete těšit

  • Hathajóga flow – jemná uvolňující a protahující jóga s plynulým přechodem mezi ásanami, zlepšující koncentraci naší mysli a vnímání našeho fyzického těla ve spojení s naším dechem. Každá ásana má variantu jak pro začátečníka, tak pro pokročilé.

  • Jóga pro pevný střed a zdravá záda – sestava ásan, která se věnuje posilování středu těla a zad a současně jejich uvolňování a protahování. Při pravidelném cvičení ulevuje nejen od bolesti zad, ale také zlepšuje celkové držení těla.
  • Jin jóga – uvolňující jóga zaměřená na potřeby našeho těla, našich vnitřních orgánů, kloubů, kostí a svalů. Dlouhými výdržemi v pozicích budeme ovlivňovat a harmonizovat proud energie čchi. Praxi podpoříme jemnou silou aromaterapeutických olejů.
  • Vinyása jóga – dynamičtější forma lekce, kde se jednotlivé ásany provádějí plynule s dechem a mezi jednotlivými ásanami nebo jejich bloky je dynamický přechod skládající se z vinyásy (několika pozic z pozdravu slunce). Lekce je vhodná pro mírně pokročilé zájemce nebo začátečníky s dobrou fyzickou kondicí.
Rezervujte zde

Kontaktujte nás

+420 241 718 646


1. den: Odlet z Prahy


2. den: Přílet na Krabi, transer do hotelu


3.-9. den: Hotel Koh Hai Fantasy, lekce jogy

10. den: Transfer na letiště, odlet


11. den: Přílet do Prahy

Cena zahrnuje


Zpáteční letenku v ekonomické třídě s odletem z Prahy s přestupy, přílet na Krabi, včetně letištních a bezpečnostních tax
Zpáteční transfery pozemní i lodní (letiště-přístav-hotel)
8x ubytování se snídaní v hotelu Koh Hai Fantasy resort 3*+
Lekce jogy 2x denně během pobytu, česky mluvící lektorka
Základní zdravotní pojištění
Pojištění ck

Cena nezahrnuje


Připojištění 990 Kč
Zájezd si můžete prodloužit o pobyt na Krabi, Koh Lantě či v Bangkoku, záleží na vás, jaké místo a kategorii hotelu si zvolíte.


1. den: ODLET Z PRAHY


Sraz s lektorkou jogy na letišti v Praze, odlet na Krabi s přestupem v Doha.2. den: PŘÍLET NA KRABI, TRANSFER DO HOTELU


Po příletu na Krabi vás bude čekat zástupce hotelu, máte zajištěný transfer do přístavu (cca 3 hodiny cesty) a poté lodí asi 30 minut přímo k hotelu. Ubytování.
3.-9.den: KOH HAI FANTASY RESORT S JOGOU

Snídaně v hotelu, ráno a večer lekce jogy.
10. den: ODLET


Snídaně, dle času letu trnasfer na letiště (lodí do přístavu a poté na letiště), odlet.
11. den: PŘÍLET DO PRAHY


Přílet do Prahy.
MARCO POLO INTERNATIONAL spol. s r. o.
+420 241 718 646
info@marco-polo.cz
Petrská 23, 11000 Praha 1-Nové Město
IČO: 00299766
DIČ: CZ00299766
Bankovní spojení: Unicredit Bank a.s.
Číslo b. účtu: 210 277 5551 / 2700

Podobné produkty

Poznávací zájezd: ostrovy Thajska a Malajsie - Poznávací zájezdy | Thajsko

Poznávací zájezd: ostrovy Thajska a Malajsie

43 900 Kč 12


Thajské ostrovy Koh Lanta, Koh Hai a Koh Lipe s kombinací malajského ostrova Langkawi, jsou pro vás možností, jak poznat dvě země a navštívit nejkrásnější ostrovy Andamanského moře. Výborné jídlo, krásná příroda, zatím nedotčena turistickým ruchem, úžasné šnorchlování a relax u moře, to je přesně to, co vám tento zájezd nabízí.

Detail Termíny a ceny +