facebook
The Haven Khao Lak - ADULTS ONLY - The Haven je vodním rájem.

Zájezd k moři - Khao Lak - The Haven - ADULT ONLY

7 nocí od 31 500 Kč
Thajsko, Pobytové zájezdy

Zájezd k moři - Khao Lak - The Haven - ADULT ONLY

Zájezd k moři do hotelu The Haven Khao Lak má úplně jiný rozměr, než jsou běžné zájezdy k moři do Thajska. Hotel je zařazený do systému ADULTS ONLY = JEN PRO DOSPĚLÉ. Kdo hledá klid, velmi kvalitní pokoje a gastronomii, bude v The Haven absolutně spokojený. Hotel nabízíme již několik let a máme na něj velmi dobré refernce.

O hotelu

The Haven Khao Lak je velmi výjimečné místo. Je vybudovaný na jedné z nejhezčích pláží v Thajsku, na pláži Khuk Khak. Pláž je lemována palmovým hájem.

Pouze pro hosty starší 12 let
Hotel není klasickým hotelem „Adults only“, kam mohou pouze turisté starší 18 let. Majitelé zvolili kompromisní koncept – akceptují hosty starší 12 let. Tím si zajistili mnohem klidnější prostředí a zároveň zůstali otevření i rodinám. Jsou tedy oázou klidu a zároveň zajímavou zkušeností pro dospívající mládež.

Plavecký bazén o rozměru 5 000 m2
Kombinace moderního designu hotelu s tropickou zahradou je sama o sobě jedinečná a zajímavá. Ale začlenění několika bazénových ploch do areálu hotelu, včetně impozantního plaveckého bazénu o ploše větší, než polovina Staroměstského náměstí v Praze, zařadilo The Haven mezi velmi unikátní hotely.

Pláž před hotelem
Je dlouhá 380 m a je ideální jak pro koupání, tak pro procházky. Je lemována hájem plným palem.

Lokalita

Pláž Khuk Khak je součástí lokality Khao Lak. Celá oblast je hodně přírodní a nabízí skvělou dovolenou lidem, kteří hledají dobré moře, krásnou pláž a klid.

Popis pokojů

Vybavení pokojů
Všechny pokoje v hotelu The Haven jsou vybaveny velkoryse. Velká televize se satelitním příjmem, klimatizace s individuálním ovládáním, sejf, varná konvice, vysoušeč vlasů, osobní váha a WIFI.

Deluxe (51 m2)
Všechny pokoje Deluxe jsou v prvním patře resortu. Nemají vstup do bazénu, ale mají velmi příjemný balkón s výhledem na bazénový komplex. Balkóny jsou vybaveny lehátky.

Deluxe Pool Acces (51 m2)
Pokoje jsou oblíbené především pro možnost přímého vstupu do bazénu z pokoje. Pokoje jsou v přízemí a výhled mají na bazénový komplex a do tropické zahrady. Všechny pokoje mají soukromou terasu s lehátky.

Oceanfront Jacuzzi Villa (82 m2)
Pokoje s nádherným výhledem na velký bazén a moře. Velmi prostorné pokoje (82 m2) uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Oproti ostatním pokojům, které jsou vybaveny varnou konvicí, tyto pokoje mají k dispozici Nespresso a káva je doplňována každý den. Velká terasa poskytuje skvělé zázemí pro odpočinek, včetně privátní jacuzzi. Z pokojů je přímý vstup do velkého bazénu s mořskou vodou.

Restaurace, bary, stravování

Sundial Restaurant
Tady bude začínat váš den – od 6:30 se zde prostírá velmi bohatá snídaně formou bufetu. Z restaurace je velmi hezký pohled na Andamánské moře a můžete k posezení využít i venkovní zahrádku. 

Vongole Restaurant
Klasická thajská, která vám nabídne kulinářskou ochutnávka hostitelské země. Výborné místo na oběd i večeři. Restaurace je vyhlášená i zpracováním čerstvých plodů moře. Pro ty, co nechtějí mít asijskou kuchyni každý den, je k dispozici i několik italských favoritů a výběr z lahodných dezertů. K jídlu si můžete vybrat i kvalitní vína.

Bar Scallop
Bazénový bar, který je schopný obsluhovat jak hosty v bazénu, tak hosty mimo bazén, v tropické zahradě. Je otevřený až do 19:00 a obslouží tak hosty až do večeře.

Bar Angel Wing 
Bar s krásným výhledem na moře. Je sice otevřený po celý den, ale nejoblíbenější je ve večerních hodinách. Tady se konec dne tráví velmi příjemně až do 23:00.

Fitness a lázně

Lázně a masáže jsou nedílnou součástí thajské kultury a historie. Každý dobrý hotel se snaží nabídnout hostům dobrou lázeňskou péči. V The Haven najdete kombinaci relaxační terapie a terapie medicínské. 

Aktivity v hotelu a okolí

The Haven nabízí hodně možností pro milovníky aktivní dovolené:

cvičení jógy 2x týdně
posilovací cvičení na pláži s trenérem 2x týdně
cvičení Tai Chi
stolní tenis
možnost pronájmu kol
organizované cyklo výlety
pronájem mořských kajaků
kulečník a stolní kopanou
velmi slušně vybavené fitness centrum
plážový volejbal a další aktivity

 

Rezervujte zde

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

Země: Thajsko
Hodnoceni:
Počet osob: 2
Ubytování: The Haven Khao Lak - ADULTS ONLY
Strava: Snídaně
Nástupní místo: Praha
Český průvodce: ne
Počet nocí: 7
Typ dopravy: Letecky

Cena zahrnuje

Letenku na Phuket (odlet z Prahy, popř. Vídně)
Transfer letiště / hotel / letiště
Ubytování ve vybraném pokoji na vybraný počet nocí se snídaní
Zdravotní pojištění BASIC
Zákonné pojištění pro případ úpadku
Zákonný odvod do Garančního fondu

Cena nezahrnuje

Připojištění (včetně storna)
Osobní výdaje

Příplatek za polopenzi = večeře o 3 chodech

Příplatek za All inclusive = oběd o 3 chodech nebo buffet 12:00 do 14:30 + odpolední svačina (sendviče, různé druhy snacku apod.) + večeře o 4 chodech nebo buffet od 19:00 do 22:00 + nealkoholické a alkoholické nápoje (ne víno) od 11:00 do 23:00

Mohlo by vás zajímat

Jedná se o klasický pobytový zájezd, kde hlavním cílem dovolené je odpočinek u moře. V hotelu The Haven Khao Lak ale nemusíte jen odpočívat. Sám hotel organizuje celou řadu programů každý den.

Výlety do okolí

The Haven nabízí hodně možností pro milovníky aktivní dovolené:

cvičení jógy 2x týdně
posilovací cvičení na pláži s trenérem 2x týdně
cvičení Tai Chi
stolní tenis
možnost pronájmu kol
organizované cyklo výlety
pronájem mořských kajaků
kulečník a stolní kopanou
velmi slušně vybavené fitness centrum
plážový volejbal a další aktivity

MARCO POLO INTERNATIONAL spol. s r. o.
+420 222 314 666
Po - Pá 8:30 - 17:00
info@marco-polo.cz
Petrská 23, 11000 Praha 1-Nové Město
IČO: 28086953
DIČ: CZ28086953
Bankovní spojení: Unicredit Bank a.s.
Číslo b. účtu: 210 277 5551 / 2700