facebook

Popis zájezdu

Fotogalerie

Rezervujte zde

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

1. den - Odlet z Prahy do Vietnamu (via Dogha)
2. den - Přílet do Danangu a transfer k moři

Po příletu vás na letišti přivítá náš zástupce a zaveze vás do hotelu na pobřeží v městečku Hoi An. Přistanete brzy ráno (07:10) a celní a psové odbavení vám zabere cca a hodinu a transfer do hotelu dalších 40 minut. Abyste nemuseli čekat na pokoje až do odpoledne, zahrnujeme do ceny tzv. „early check-in“, tedy možnost ubytovat se ihned po příjezdu do hotelu. Náš agent bude asistovat u vašeho ubytování.

Do 20 minut jízdy od vašeho hotelu máte tři kvalitní hřiště. Pokud budete chtít už, na odpoledne můžeme zajistit návštěvu a hru na jednom z nich. Popřípadě vás provedeme po městečku Hoi An a necháme vás ve víru večerního Hoi Anu.

Hoi An je opravdová perla Vietnamu a ne nadarmo se o Hoi Anu mluví jako o nejkrásnější památce UNESCO v celé zemi. Staré koloniální domy lemují úzké uličky a vytváří neopakovatelnou atmosféru. Malé obchůdky, kavárny a restaurace pulsují životem a lákají k posezení. Procházka se protáhne až do setmění, kdy se město změní v pohádkově nasvícené místo.

Ubytování v hotelu Aira Boutique Resort (4*) v Hoi An3. den - Vinpearl golf course Hoi An

Po snídani si vás vyzvedne v hotelu náš průvodce a odveze vás na hřiště Vinpearl Hoi An Golf Club. Hřiště je vzdálené jen necelých 10 km od vašeho hotelu. Je to moderní rekreační hřiště. Zdá se být přátelské k hráčům, ale to může být jen zdání, protože architekti rozhodně nešetřili vodou a vodních překážek je tu opravdu hodně. Pokud ovšem využijete široké fairwaye, nebudete mít problém. Jako hřiště na uvítanou ve Vietnamu je „Vinpearl“ naprosto v pořádku.

Po hře a odpočinku v klubovně vás převezeme zpět do hotelu.


Ubytování v hotelu Aira Boutique Resort (4*) v Hoi An
Snídaně


4. den - Shorse Golf Club

Stejně jako předchozí den vás po snídani vyzvedneme v hotelu a odvezeme na hřiště. Hoiana Shorse Golf club má být pro veřejnost otevřené v říjnu 2019. Vše zatím nasvědčuje, že tomu tak bude a že se bude jednat o jedno z nejkvalitnějších hřišť ve Vietnamu. Pokud nebude k dispozici, nahradíme ho některým dalším hřištěm v okolí.
Po hře návrat do hotelu.

Ubytování v hotelu Aira Boutique Resort (4*) v Hoi An
Snídaně


5. den - Volno v Hoi Anu - fakultativně: "Farmářem a rybářem ve Vietnamu"

Dnes budete mít volný den – můžete odpočívat u moře. Nebo můžete yrazit do Hoi Anu, zajet si zahrát golf nebo využít naši nabídku na fakultativní výlet : „Farmářem a rybářem ve Vietnamu“

Po snídani si vás vyzvedne náš průvodce a na kole odjedete za město, mezi políčka s rýži a venkovská stavení (cca 5 km po rovině). Na jedné soukromé farmě si vyzkoušíte sázení rýže a seznámíte se s tím, jak dodnes fungují farmáři na jihu Vietnamu. Pak procházkou dojdete na břeh moře a nasednete na loď, na které poplujete do laguny, kde si vyzkoušíte tradiční rybářské čluny a navštívíte mangrovníkový háj a háj divokých kokosových palem. Na lodi poobědváte a po obědě se vrátíte na břeh a průvodce vás odveze do hotelu.

Ubytování v hotelu Aira Boutique Resort (4*) v Hoi An
Snídaně


6. den - Montgomerie Links Danang

Podle dohody buď po snídani, nebo po obědě vás odvezeme na hřiště, vzdálené od hotelu cca 20 minut jízdy. Hřiště patří v žebříčcích mezi 10 nejlepších hřišť ve Vietnamu. Klasické linksové hřiště s mnoha bunkry, silnými poryvy větru (pokud fouká) a hezkými výhledy směrem k moři.
Po hře návrat do hotelu a volno.

Ubytování v hotelu Aira Boutique Resort (4*) v Hoi An
Snídaně


7. den - BRG Danang

Podle vašeho přání a možnosti hřiště vás odvezeme na hřiště, na kterém Greg Norman vytvořil opravdu krásné místo. Patří k velmi oblíbeným hřištím a je tedy nutné rezervovat tee time včas. Hřiště je vyhlášené rychlými greeny a díky tomu je hodně náročné. Tady se dobrých výsledků dosahuje těžko.
Po hře návrat do hotelu. Dnes máte poslední večer v Hoi Anu – určitě už budete mít svou oblíbenou restauraci, či oblíbený bar, kde se s tímhle nádherným městem rozloučíte.

Ubytování v hotelu Aira Boutique Resort (4*) v Hoi An
Snídaně


8. den - Přejezd do Hue se zastávkou v horském středisku Ba Na Hills

Brzy ráno po snídani vyrazíte směrem na Danang a za Danang do hor do střediska Ba Na Hills. Je to velmi zvláštní místo. Tak trochu symbol dnešního Vietnamu. Místo, které je cílem mnoha turistů pro trochu bizarní architekturu i krásnou polohu v horách.

Do střediska trvá cesta cca 2,5 hodiny, takže před obědem budete na místě. Čeká vás hra na místním golfovém hřišti. Je to horské hřiště, velmi příjemně zasazené mezi skály a kopce a je celkem náročné na rovnou hru.

Po hře budete dál cestovat další tři hodiny do oblasti starého sídelního města Hue. Večer přijedete do hotelu na pláži, ubytujete se můžete začít odpočívat.


Ubytování v hotelu Ana Mandara Hue (4* plus)
Snídaně


9. den - Volno u moře v Hue.

Váš hotel je přímo u pláže, takže si můžete odpočinout. Předchozí den byl asi nejdelším vaším dne při této cestě a odpočinek přijde určitě vhod.

Ubytování v hotelu Ana Mandara Hue (4* plus)
Snídaně


10. den - Laguna Lang Co

Po snídani vás dovezeme na velmi zajímavé hřiště Laguna Lang Co. Z jedné strany lemované kopcovitým terénem a z druhé strany lemované mořem. Nabízí to velmi zajímavé výhledy. Na hřiště najdete rozporuplná hodnocení. Někdo jej velmi chválí, jiní na něj nadívají. Jak moc to souvisí s úspěšným nebo neúspěšným zvládnutím místních nástrah (hlavně bunkrů!), si netroufáme hodnotit. Podle nás je to velmi zajímavé hřiště a stojí za to si zahrát.
Po hře návrat k moři a odpočinek.

Ubytování v hotelu Ana Mandara Hue (4* plus)
Snídaně


11. den - Volno u moře. Fakultativně prohlídka HUe.

Pokud si nebudete chtít odpočívat, můžeme vás fakultativně odvézt k prohlídce staré historické části Hue :
Historická část Hue je centrem bohaté historie. Císařská dynastie Nguyen byla u moci (nejprve lokální a později po celém území tehdejšího Vietnamu) od roku 1601 až do roku 1945. Byla velmi důležitou dynastií při formování státního systému (zčásti fungujícího dodnes), vzdělávacího systému a zavádění buddhismu v zemi. Dopoledne se seznámíte s historií rodu Nguyen a stavbami, které tato dynastie vybudovala. Prohlédnete si nejen „Zakázané Město“, slavnou pagodu Thien Mu, ale i další památná místa.

Ubytování v hotelu Ana Mandara Hue (4* plus)
Snídaně


12. den - Dopoledne volno u moře a odlet do Saigonu

Dopoledne končí váš pobyt ve středním Vietnamu. Kolem poledne odjedete na letiště a odletíte do Saigonu. Po přistání vás náš agent odveze do centra města a ubytuje vás. Zbytek dne máte volno.


Ubytování v Saigonu v hotelu Paradise Hotel (3* plus)
Snídaně


13. den - Golf na hřišti Long Thanh

Brzy po snídani si vás vyzvedne řidič a odveze vás na hřiště Long Thanh. Tohle hřiště bývá pro hráče docela výzvou. A je jedno, zda si vyberete kopcovitou 18 Hills Course, nebo jezerní Lakes Course. Po hře vás odveze řidič zpět do města a zbytek dne máte volno.

Ubytování v Saigonu v hotelu Paradise Hotel (3* plus) 
Snídaně


14. den - Golf na hřišti Twin Dowes

Po snídani odjedete na hřiště Twin Dowes (cca 1 hodina jízdy). Je to ještě mladé hřiště. Stromy ještě nejsou vzrostlé. Ale je krásně designované a má spoustu krásných výhledů. Po hře návrat do hotelu a volno.

Ubytování v hotelu Paradise Hotel (3* plus)15. den - Golf na hřišti Vietnam Golf and Country Club

Poslední golf na tomto golfovém zájezdu do Vietnamu. Rozloučení se s dovolenou plnou golfu a dalších zážitků v zemi, která je nesmírně zajímavá a krásná. Po snídani odjedete na hřiště Vietnam Golf and Coutry Club a zahrajete si posledních 18 jamek. Po hře se vrátíte do Saigonu a užijete si poslední večer v ulicích Saigonu.

Ubytování v hotelu Paradise Hotel (3* plus) 
Snídaně


16. den - Odlet do Evropy

Dopoledne volno v Saigonu. Poslední procházky, poslední nákupy. Odpoledne transfer na letiště a odlet do Evropy.
Snídaně


17. den - Přílet do Prahy

MARCO POLO INTERNATIONAL spol. s r. o.
+420 222 314 666
Po - Pá 8:30 - 17:00
info@marco-polo.cz
Petrská 23, 11000 Praha 1-Nové Město
IČO: 28086953
DIČ: CZ28086953
Bankovní spojení: Unicredit Bank a.s.
Číslo b. účtu: 210 277 5551 / 2700