facebook
Golf ve Vietnamu - severní Vietnam - Golf ve Vietnamu - severní Vietnam

Golf ve Vietnamu - severní Vietnam

7 nocí od 40 500 Kč
Vietnam, Poznávací zájezdy

Popis zájezdu

Cestovat za golfem do exotiky už dávno není v zimních měsících neobvyklé. Golf v Thajsku, Jihoafrické republice, USA, Malajsii a jinde už na našem trhu zdomácněl. Vietnam je zatím trochu ve stínu známých destinací. Neprávem. Vietnam je totiž opravdovým golfovým rájem. Nová a nová hřiště jsou dokončována každým rokem. Dnes (2019) je více než 50 kvalitních hřišť a z toho 15-20 opravdu špičkových. Připravíme pro vás cestu za golfem na míru. Jako inspiraci jsme pro vás připravili tři týdenní golfové okruhy: Jižní Vietnam, Centrální Vietnam a Severní Vietnam. Golf je vždy doplněný o výlety, které Vám umožní poznat to nejlepší z dané lokality.

Hanoi a okolí nabízí možnost hrát golf v naprosto odlišných prostředích. A golfový zážitek můžeme dobře okořenit dalšími zážitky

Fotogalerie

Videogalerie

Zážitky, na které se můžete těšit

  • 5x golf na skvělých hřištích (včetně green fee, caddy fee a sdíleného vozíku)
  • Asistence průvodce při registraci na hřištích a transferech
  • Celodenní výlet nádhernou krajinou v Ninh Binh
  • Plavba na výletní lodi v zálivu Lan Ha
  • Originální itinerář cesty, vytvořený na základě dlouholetých zkušeností s cestami do Vietnamu i s cestami za golfem
Rezervujte zde

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

1. den - Vítejte v Hanoji

2. den - Golfový ráj BRG King Island 

3. den - Ranní golf v BRG King Island a transfer do Nin Binh

4. den - Celodenní výlet nádhernou krajinou v Ninh Binh 

5. den - Ranní golf a transfer do přístavu Hai Phong

6. den - Ranní golf a nalodění na výletní loď v zálivu Lan Ha

7. den - Plavba v zálivu Lan Ha a návrat do Hanoje

8. den - Poslední golf v okolí Hanoje a odlet

Cena zahrnuje

Transfery dle programu
7x ubytování se snídaní
5x golf na uvedených hřištích, včetně green fee, caddy fee a sdíleného vozíku
Celodenní výlet v oblasti Ninh Binh
Balenou vodu v době transferů
Anglicky mluvícího průvodce
24-hodinovou asistenční emergency službu

Cena nezahrnuje

Víza - jsou elektronická a samozřejmě je pomůžeme vyřídit
Pojištění - nabídneme zajímavé a vyzkoušené pojištění
Letenky - jsme schopni zajistit výhodné tarify 
Osobní výdaje
Spropitné místním řidičům a průvodcům (cca 5-10 USD na osobu a den)

1. den - Vítejte v Hanoji

Po příletu do Hanoje si vás na letišti vyzvedne váš průvodce a odveze vás do hotelu v centru Hanoje. Volíme vždy hotel v centru, abyste měli všechno u ruky – staré město, restaurace, večerní zábavu, obchody – vše máte na dochůzku pěšky. Pokud budete mít po dlouhém letu dost sil a zájem, doporučujeme na odpoledne využít možnost fakultativní průvodcované prohlídky Hanoje.

Fakultativně : Průvodcovaná prohlídka Hanoje
Odpoledne se vydáme na prohlídku Hanoje, města s dlouhou historií. Architektura města je směsí vlivů starých čínských císařství, koloniální Francie a novodobé socialistické výstavby. Navštívíme všechna tradiční místa navštěvovaná turisty z celého světa - památník Ho Chi Minha, jezero Hoan Kiem s červeným mostem a Želví věží, prastarou knihovnu - univerzitu, chrám Ngoc Son a další. Navíc se vydáme i do uliček, kudy mnoho turistů nechodí, abychom se nadechli atmosféry autentické Hanoje. Do hotelu se vrátíte v podvečer.

Přenocování v Hanoji - Nobel Boutique Hotel (3* plus)2. den - Golfový ráj BRG King Island 2. den -

Po snídani si vás průvodce vyzvedne a vydáte se za svým prvním golfem ve Vietnamu, do golfového ráje BRG King Island. Za cca 1,5 hodiny přijedete k přehradě Dong Mo a nasedneme na loď. Ta nás během několika minut převeze na ostrov, kde budeme hrát. Máte naplánovanou jednu z místních tří 18. Po golfu můžete odpočívat v rezortu, nebo se vrátit do Hanoje. Bohužel se zatím nedá ani v rezortu ani v blízkém okolí dobře ubytovat. Cesta do Hanoje trvá cca 1,5 hodiny a máte celý večer v Hanoji.

Golfový resort BRG Kings Island
50 km severozápadně od Hanoje (cca 1 hodina jízdy)se rozkládá přehrada Dong Mo. Na jednom z členitých poloostrovů je vybudovaný komplex tří 18 jamkových hřišť. Jedno z nejmalebnějších golfových území na severu Vietnamu.  Hřiště The Lake, The Mountain a The King jsou designovány s velikým vkusem a jsou dost výzva.

The Lake – postavený už v roce 1997 je opravdu plný vody. Voda hraje roli na 13 jamkách z 18. Tady jste neustále pod tlakem.
The Mountain – kvůli designérům z Austrálie se mu také přezdívá „Australské“. Nádherně vkomponované svažité terény okolní džungle.
The King – Jack Niklaus II. A jeho projekční kancelář odvedli opravdu skvělou práci. Nádherná příroda, vodopády, tvarované fairwaye. Tady se vám bude moc líbit. „Top 5 ve Vietnamu“

Přenocování v Hanoji - Noble Boutique Hotel
Snídaně


3. den - King Island - Ninh Binh

Ráno se vrátíme na na hřiště BRG King Island a zahrajete si další místní 18.  Po golfu si vás vyzvedne průvodce a přejedete do jedné z nejkrásnějších částí severního Vietnamu, do oblasti Ninh Binh. Dlouho opomíjená oblast s nádhernou přírodou, začíná být teprve v poslední době navštěvovaná turisty. Po příjezdu do Ninh Binh se ubytujete a budete mít večer volno. Průvodce bude s vámi, takže vám doporučí co vidět, nebo kam zajít.

Přenocování v Ninh Binh - Ninh Binh Legend Hotel (4*)
Snídaně


4. den - Ninh Binh – opravdová krása Vietnamu

Na oblasti Ninh Binh jsou nejhezčí scenérie skalních masívů, rýžová pole a svěží zeleň tropické vegetace. Z hotelu vás průvodce doprovodí do přístavu, kde pronajme loď a vydáte se na plavbu mezi nádherné skalní útvary. Během cesty navštívíte staré skalní chrámy, projedete se na kolech (rovina) mezi vodními kanály a políčky farmářů a uvidíte Vietnam jako za starých časů.
V podvečer se vrátíte do Nin Binh.

Přenocování v Ninh Binh - Ninh Binh Legend Hotel (4*)
Snídaně


5. den - Ranní golf a cesta na pobřeží

Po snídani Vás průvodce odveze na hřiště Royal Golf Club Ninh Binh, kde si užijete velmi hezkou 18. Po golfu přejedete do přístavního města Hai Phong.

Royal Golf Club v Ninh Binh
Korporátní hřiště postavené za peníze dvou velkých firem Iconess a Petrol Vietnam Oil. Jedno z nejmodernějších hřišť ve Vietnamu. Hřiště je obklopeno z jedné strany vápencovými kopci a z druhé strany jezerem Yen Thang. Hra na tomto hřišti potěší každého golfistu.


Přenovocání v Hai Phongu - Manoir Des Arts (nádherný 4*)
Snídaně


6. den - Ranní golf a hurá na palubu!

Další dopolední golf (tentokrát spíš ranní) – na hřišti Vinpearl Vu Yen Gof Club.

Vu Yen Golf Club (někdy najdete i název Vinpearl Hai Phong)
Hřiště dokončené v roce 2015 a postavené velmi moderní metodou, nedaleko přístavního města Hai Phong. Pobřežní terén je využitý velmi dobře k tomu, abyste měli často velmi hezké výhledy. Hřiště je přátelské, se širokými farirwayemi. Ale pobřežní území může být čas od času zrádné, díky větru.

Kolem poledne přejedete do přístavu a nalodíte se na výletní loď. Zátoka Lan Ha jsme vybrali místo vyhlášené Halong Bay. Halong Bay už není, to co bývala. Dnes je přecpána turisty a svázána předpisy UNESCO. Lan Ha je stejně krásná zátoka a s mnohem svobodnějšími pravidly pohybu a jen málo výletními parníky. Vydáte se na plavbu zátokou.

Během plavby budete míjet nejkrásnější scénická místa. Po zakotvení uvnitř zátoky, mezi skalami vystupujícími z moře jako zelené pahorky, můžete využít nabídku aktivit dle možností lodi (kajaky, návštěva plovoucí vesnice, masáže – některé jsou za poplatek). Kajuty na lodi jsou zařízené jako malý dvoulůžkový pokoj s toaletou a koupelnou. Večer se podává večeře v restauraci.

Přenocování na lodi

Snídaně - oběd - večeře


7. den - Dopolední plavba na Lan Ha a návrat do Hanoje

Přivstanete-li si dnes ráno, pak zažijete nezapomenutelný východ slunce nad okolní krajinou a probouzející se den... a třeba s lekcí tai chi na horní palubě. Po snídani se můžete vydat na kajaku na plavbu zátokou. Je to krásná zkušenost, když proplouváte blízko skal, které se nad vámi vypínají až k modrému nebi.
Plavba bude pokračovat nádhernou přírodní scenerií až zpět do přístavu. Během plavby nás šéfkuchař seznámí s uměním místní kuchyně, předvede malou ukázku vaření a nakonec si dáme oběd. Po obědě se vrátíme do Hanoje

Přenocování v Hanoji - Noble Boutique Hotel (3* plus)
Snídaně - oběd


8. den - Golf na rozloučenou a odlet do Evropy

Po snídani se odhlásíte z hotelu v Hanoji. Průvodce si vás vyzvedne a odveze vás na hřiště v okolí Hanoje - na hřiště Long Bien Golf Club, kde si zahrajete svůj poslední golf na rozloučenou s Vietnamem. Velká zavazadla zůstanou v autě a restauraci a locker golfového klubu využijete k odpočinku před dlouhou cestou domů. Průvodce vás odveze na letiště pro odlet do Evropy.
SnídaněMARCO POLO INTERNATIONAL spol. s r. o.
+420 222 314 666
Po - Pá 8:30 - 17:00
info@marco-polo.cz
Petrská 23, 11000 Praha 1-Nové Město
IČO: 28086953
DIČ: CZ28086953
Bankovní spojení: Unicredit Bank a.s.
Číslo b. účtu: 210 277 5551 / 2700