facebook
Zájezd k moři - Hue - Ana Mandara Resort - Vietnam - Hue - Ana Mandara - pláž.jpg

Hue - Ana Mandara Resort

Vietnam, Pobytové zájezdy

Popis zájezdu

Vítejte v resortu Ana Mandara, prvním plážovém resortu v oblasti Hue, na pláži Thuan An. Kdo si pro svou dovolenou ve Vietnamu zvolí právě tento resort, „ochutná“ opravdový Vietnam. „Ana“ znamená ve Vietnamštině „Cudná kráska“ a „Mandara“ znamená „Dům pro hosty“. Obě jména jsou pro resort příznačná. Resort patří mezi malé hotely, často nazývané „glamping“ – 78 pokojů a vil v krásné zahradě o rozloze 2,8 ha. Hotel je také vhodným doplňkem ke všem našim poznávacím zájezdům do Vietnamu.
Všechny pokoje v hotelu Ana Mandara Hue jsou vybaveny velmi kvalitním stylovým nábytkem. Design pokojů vychází z vietnamsko-čínského stylu, respektive tradičního stylu z období poslední císařské dynastie Nguen, která v Hue sídlila. Minibar, televize, varná konvice. Koupelny mají sprchvý kout a vanu. Na vyžádání jsou k dispozici i propojené pokoje.

Lokalita

KDY DO HUE?

Centrální část Vietnamu má čtyři různá období:

Druhá polovina října - první polovina ledna
Pobřeží je sužováno tajfuny. Je to nepředvídatelné počasí. Může být skvěle, ale může velmi nevlídno. Nízko položená pobřežní města – Hue, Danang, Hoi An, ale i horské údolí Phong Nha, jsou v tomto období postiženy záplavami.

Druhá polovina ledna - konec dubna
Nejlepší období k návštěvě centrálního Vietnamu. Pro nás Evropany je tu příjemně teplo, je to nejsušší období a vše je intenzivně zelené po předchozích deštích.

Od konce dubna – do konce srpna
Stoupá teplota a pobyt ve městech začíná být vyčerpávající a nepříjemný. Ale na pobřeží je velmi příjemně, zvlášť ve dnech, kdy od moře vane vánek.

Září – polovina října
Přechodné období. Teploty jsou vysoko a čas od času se objevují tropické bouřky (většinou v noci). Je to předzvěst monzunového období. Vysoká vzdušná vlhkost vás doprovází na každém kroku. Na pobřeží je dopoledne mírný vánek. Komu nevadí vysoká vzdušná vlhkost užije si v tomto období tropickou exotiku. Dny jsou slunné.

Popis pokojů

Deluxe (48 m2)
Dvoulůžkový pokoj s výhledem do zahrady. Možnost výběru pokoje s velkou manželskou postelí, nebo s oddělenými lůžky. Pokoje jsou umístěny v jednopatrových pavilonech. V přízemí mají terasu, v patře balkon.

Duplex (136 m2)
Pokoj je ideální pro rodinu. Pohodlně ubytuje 4 osoby. V patře je ložnice s manželskou postelí , samostatná koupelna a terasa. V přízemí další dvě oddělená lůžka, druhá koupelna (pouze se sprchovým koutem, bez vany). Výhled do zahrady.

Beach Villa (106 m2)
Plážová vila s terasou a výhledem na moře. Od pláže vás dělí jen pár kroků. Vila má samostatnou ložnici a obývák, velkou a skvěle vybavenou koupelnu. Můžete si vybrat vilu s manželskou postelí, nebo vilu s oddělenými lůžky. K vile patří i venkovní koupelna. Na terase jsou pohodlná lehátka.

Pool Vila (275 m2)
Nádherná vila s vlastním bazénkem (48 m2). Vily jsou postaveny blízko pláže a většina z nich má z terasy výhled na moře. Hlavní ložnice je vybavena manželskou postelí. Obývák navazuje na terasu s bazénkem. Některé vily mají ještě „pomocnou ložnici“, malou komůrku s jedním lůžkem. Ta je vhodná pro teenegra.

Fotogalerie

Rezervujte zde

Kontaktujte nás

+420 241 718 646

Země: Vietnam
Hodnoceni:
Počet osob: 2
Ubytování: Zájezd k moři - Hue - Ana Mandara Resort
Strava: Snídaně
Český průvodce: ne
Typ dopravy: Vlastní (bez letenky)

Základní ceny - platí na osobu (není-li uvedeno jinak)

Strava Doba 18.01. - 02.04.
Deluxe - Dospělý na pevném lůžku Snídaně Na noc 1500 Kč
Duplex - Dospělý na pevném lůžku Snídaně Na noc 1900 Kč
Duplex - Dospělý na přistýlce Snídaně Na noc 1500 Kč
Duplex - Dítě na přistýlce (6 - 12,99 let) Na noc 1900 Kč
Beach Villa - Dospělý na pevném lůžku Snídaně Na noc 2900 Kč
Beach Villa - Dospělý na přistýlce Snídaně Na noc 1500 Kč
Beach Villa - Dítě na přistýlce (6 - 12,99 let) Snídaně Na noc 900 Kč
Pool Villa - Dospělý na pevném lůžku Snídaně Na noc 4900 Kč
Pool Villa - Dospělý na přistýlce Snídaně Na noc 1500 Kč
Pool Villa - Dítě na přistýlce (6 - 12,99 let) Snídaně Na noc 900 Kč
Deluxe - Dítě na stávajícím lůžku (2-6 let) (2 - 5,99 let) Snídaně Na noc 0 Kč
Duplex - Dítě na stávajícím lůžku (2-6 let) (2 - 5,99 let) Snídaně Na noc 0 Kč
Beach Villa - Dítě na stávajícím lůžku (2-6 let) (2 - 5,99 let) Snídaně Na noc 0 Kč
Pool Villa - Dítě na stávajícím lůžku (2-6 let) (2 - 5,99 let) Snídaně Na noc 0 Kč
MARCO POLO INTERNATIONAL spol. s r. o.
+420 241 718 646
info@marco-polo.cz
Petrská 23, 11000 Praha 1-Nové Město
IČO: 28086953
DIČ: CZ28086953
Bankovní spojení: Unicredit Bank a.s.
Číslo b. účtu: 210 277 5551 / 2700

Podobné produkty

Zájezd k moři - Nha Trang - The Anam (5*) - pohled do zahrady Pobytové zájezdy | Vietnam

Zájezd k moři - Nha Trang - The Anam (5*)

38 500 Kč 12
Okruh - Vietnam plný zážitků -  s českým průvodcem - Vietnam - Vliv čínské kultury najdete na každém kroku. Český průvodce Poznávací zájezdy | Vietnam

Okruh - Vietnam plný zážitků - s českým průvodcem

65 500 Kč 13

Zájezd Vietnam plný zážitků není klasický poznávací zájezd, i když během našeho putování Vietnamem navštívíte mnoho míst, která jsou v klasických itinerářích. Vietnam plný zážitků je připravený pro aktivní cestovatele (nezávisle na věku!). Na každém místě jsme se snažili "okořenit" návštěvu aktivitou, která by nás dostala mimo hlavní turistický proud, která by nám umožnila podívat se na Vietnam trochu jinak.
Poznejte s námi "starou dámu Asie" Hanoj, malebnou zátoku Lan Ha s přespáním na lodi přímo v zátoce, nechte se okouzlit atmosférou městečka Hoi An, moderním Saigonem a pobyt zakončíme na krásné pláži. Vietnamský venkov si prohlédneme z kola, budeme se plavit a spát na luxusní lodi, staneme se na den místními rybáři a farmáři, zasadíme si vlastní rostlinky rýže, naučíme se vařit s místním kuchařem a zažijeme ještě mnohem víc...

Detail Termíny a ceny +