facebook
Stopover v centrálním Vietnamu - Hoi An + Hue -

Stopover v centrálním Vietnamu - Hoi An + Hue

4 nocí od 13 500 Kč
Vietnam, Poznávací zájezdy

Popis zájezdu


Dovolená ve Vietnamu láká stále více Čechů a Moravanů. Není se co divit, Vietnam je nádherná země, která nabízí každému návštěvníkovi možnost vybrat si podle svého. Pořádáme zájezdy do Vietnamu téměř 20 let a víme, že „dostat“ Vietnam do jednoho zájezdu je nemožné. Navíc Vietnam má složitou strukturu počasí a prakticky není možné najít termín, kdy by bylo v celém Vietnamu hezky. V polední době cestovatelé rádi spojují několik zemí dohromady a v takové chvíli volí, kterou část Vietnamu do svého itineráře přidají. Připravili jsme několik programů tzv. STOPOVER (zastávka na několik nocí) do různých částí Vietnamu, aby bylo jednoduché je kombinovat s dovolenou u moře ve Vietnamu, popřípadě jinde v Jihovýchodní Asii.

Fotogalerie

Zážitky, na které se můžete těšit

  • Excelentní památka UNESCO - městečko Hoi An
  • Jeden den farmářem a rybářem ve Vietnamu
  • Kurz vietnamské kuchyně v ceně
  • Kvalifikovaní průvodci (v angličtině, na vyžádání v němčině)
  • Sídelní město poslední dynastie vládců v Hue
Rezervujte zde

Kontaktujte nás

+420 241 718 646

1. den - přílet do Danangu, transfer do Hoi An a prohlídka Hoi An

2. den - Na jeden farmářem a rybářem na vietnamském venkově

3. den - Přejezd do Hue a kurz vietnamské kuchyně

4. den - Prohlídka královského města Hue 

5. den - Volno v Hue a odlet

Cena zahrnuje

Transfery dle programu
2x ubytování se snídaní v Hoi An
2x ubytování se snídaní v Hue
Půldenní prohlídka starého města Hoi An s odborným průvodcem
Celodenní výlet - Farmářem a rybářem v Hoi An s kvalifikovaným průvodcem
Půldenní prohlídka starého města v Hue s odborným průvodcem
Škola vietnamské kuchyně (2,5 hodinový kurz)
Vstupy do památek dle programu
Výlet lodí v Hue

Cena nezahrnuje

Letenky – jsme připraveni je zajistit podle vašeho přání
Víza do Vietnamu – jsou elektronická a samozřejmě je pomůžeme získat
Pojištění
Osobní výdaje
Spropitné místním řidičům a průvodcům (cca 5-10 USD na osobu a den)

1. den - Danang – Hoi An

Po přílet do Danangu se setkáte s naším zástupcem, který vás odveze z letiště v Danangu do jednoho z nejkrásnějších měst Vietnamu, do Hoi Anu. Ubytujete se v příjemném malém hotelu nedaleko centra města a můžete vyrazit na procházku, odpočívat u bazénu nebo se jen tak toulat po okolí.
Pokud přiletíte dopoledne, vyzvedne si vás odpoledne náš průvodce a provede vás starým městem. Hoi An (Český Krumlov Vietnamu) je památkou UNESCO a jeho centrum je uzavřené pro dopravu, abyste si mohli užívat úzké uličky plné koloniálních budov, starých čínských chrámů, muzeí, galerií, kaváren a restaurací.

Přenocování v Hoi An – TNT Villa Hotel (3* plus)2. den - Na jeden den farmářem a rybářem v Hoi An

Vytvořili jsme pro vás výlet, který vám dá možnost dotknout se autentického života vietnamského venkova. Odborný průvodce si vás vyzvedne v hotelu, nasednete na kola a pojedete ven z města. Po pár kilometrech vjedete mezi rýžová pole a políčka se zeleninou a podél zavlažovacích kanálů pojedete na soukromou farmu.
Tady si vyzkoušíte sázení rýže a další práce klasického vietnamského farmáře. Seznámíte se s historií rýže i s tím, jak moc je tato plodina pro Vietnam důležitá.
Po vaší farmářské zkušenosti přejdete cca 2 km procházkou na pobřeží a nalodíte na loď, kde pro vás posádka připravila setkání se světem rybářů. Zkusíte si plavbu na typických kulatých člunech, zkusíte si nahazovat sítě a navštívíte slepé rameno řeky, kde docházelo k bojům během vietnamské války.
Na palubě pro vás posádka připraví skvělý oběd.
Po pozdním obědě se vrátíte zpět do hotelu a máte odpoledne a večer pro toulky městem. Hoi An večer je úchvatné město!

Přenocování v Hoi An – TNT Villa Hotel (3* plus)
Snídaně - oběd


3. den - Hue – Kurz vietnamské kuchyně

Pokud jste do Danangu přiletěli až odpoledne nebo večer, budete mít po snídani prohlídku města. Průvodce vás provede starým městem a navštívíte několik zajímavých chrámů a starých rekonstruovaných budov.
Po prohlídce odjedete do Hue, dalšího historického města, které bylo dokonce městem královským (císařským). Sama cesta do Hue je hodně zajímavá. Pojedete po hornatém pobřeží a budete mít po cestě nádherné výhledy na zálivy a moře.
Po příjezdu do Hue se ubytujete a po krátkém odpočinku vás průvodce odvede do Y Thao Garden Home, kde budete mít kurz vietnamské kuchyně. 2,5 hodiny zábavného vaření! Co si navaříte, to si také sníte.
Zbytek dne volno.

Přenocování v Hue – Serene Palace Hotel (3* plus)
Snídaně - oběd


4. den - Město králů – Hue

Poslední královská dynastie ve Vietnamu – dynastie Nguyen, sídlila právě v Hue. Propojovala po staletí oddělený sever a jih. Bránila se vlivu Číny, i když zároveň byla vazalem čínského císaře (proto se panovník oficiálně nemohl jmenovat císařem, i když jej Vietnamci za císaře pokládali). Po vzoru čínských dynastií postavil panovník v Hue své „Zakázané Město“ a to je dnes nádhernou památkou, po které se můžete toulat mnoho hodin. Váš odborný průvodce vás při vašich toulkách bude doprovázet. Podíváte se i k památné pagodě Thien Mu a poplujete po Voňavé řece, abyste viděli město z úplně jiného úhlu pohledu.
Odpoledne se vrátíte do hotelu a budete mít volno.

Přenocování v Hue – Serene Palace Hotel (3* plus)
Snídaně


5. den - Odlet

Volno v Hue. Podle vašeho odletu se nastaví transfery na letiště.
SnídaněMARCO POLO INTERNATIONAL spol. s r. o.
+420 241 718 646
info@marco-polo.cz
Petrská 23, 11000 Praha 1-Nové Město
IČO: 28086953
DIČ: CZ28086953
Bankovní spojení: Unicredit Bank a.s.
Číslo b. účtu: 210 277 5551 / 2700

Podobné produkty

Zájezd k moři - Nha Trang - The Anam (5*) - pohled do zahrady Pobytové zájezdy | Vietnam

Zájezd k moři - Nha Trang - The Anam (5*)

38 500 Kč 12
Okruh - Vietnam plný zážitků -  s českým průvodcem - Vietnam - Vliv čínské kultury najdete na každém kroku. Český průvodce Poznávací zájezdy | Vietnam

Okruh - Vietnam plný zážitků - s českým průvodcem

65 500 Kč 13

Zájezd Vietnam plný zážitků není klasický poznávací zájezd, i když během našeho putování Vietnamem navštívíte mnoho míst, která jsou v klasických itinerářích. Vietnam plný zážitků je připravený pro aktivní cestovatele (nezávisle na věku!). Na každém místě jsme se snažili "okořenit" návštěvu aktivitou, která by nás dostala mimo hlavní turistický proud, která by nám umožnila podívat se na Vietnam trochu jinak.
Poznejte s námi "starou dámu Asie" Hanoj, malebnou zátoku Lan Ha s přespáním na lodi přímo v zátoce, nechte se okouzlit atmosférou městečka Hoi An, moderním Saigonem a pobyt zakončíme na krásné pláži. Vietnamský venkov si prohlédneme z kola, budeme se plavit a spát na luxusní lodi, staneme se na den místními rybáři a farmáři, zasadíme si vlastní rostlinky rýže, naučíme se vařit s místním kuchařem a zažijeme ještě mnohem víc...

Detail Termíny a ceny +