facebook

Dovolená Spojené Arabské Emiráty

Nalezeno celkem výsledků

5
Doubletree by Hilton Marjan Island - bazén Spojené Arabské Emiráty

Doubletree by Hilton Marjan Island

od 36 480 Kč 7
Bez letenky Golf v Dubaji - Spojené Arabské Emiráty

Golf v Dubaji

od 20 500 Kč 5
Bez letenky Luxusní golf v Abu Dhabi - Spojené Arabské Emiráty

Luxusní golf v Abu Dhabi

od 42 900 Kč 7
Occidental Sharjah Grand - pohled na hotel s bazénem Spojené Arabské Emiráty

Occidental Sharjah Grand

od 28 900 Kč 7
Pobyt u moře v Emirátech - Ajman Hotel (5*) - Spojené Arabské Emiráty

Pobyt u moře v Emirátech - Ajman Hotel (5*)

od 26 500 Kč 6

Spojené Arabské Emiráty - vše o této zajímavé destinaci pro vaší báječnou dovolenou

Ještě před 30 lety jen málokdo tušil, kde a co Dubaj je. Ještě před 20 lety se všichni smáli smělým plánům na výstavbu a rozvoj kusu „pouště“. A ještě před 10 lety byla Dubaj provinčním centrem s velkými ambicemi. Dnešní Dubaj je supermoderní město s 1 milionem obyvatel. Populace se skládá z více než 80 různých národů a národností, které jsou příkladem náboženské i rasové tolerance. Kde jinde na světě potkáte dívku celou zahalenou v burce kráčející vedle kamarádky v minisukni? V Dubaji rostou ty nejsmělejší developerské projekty světa – nejvyšší budova, umělé ostrovy, lyžařská hala, nejluxusnější hotely, nákupní centra a to všechno mezi množstvím barů, restaurací a zábavních podniků. Dlouhé písečné pláže jsou ideálním místem pro jogging, pro Vaši kondici jsou připraveny ranní projížďky na koních po pláži, příznivci rybaření se mohou pokoušet ulovit žraloka nebo mečouna na otevřeném moři. Vodní lyže, windsurfing, parasailing, potápěčské kurzy (trvají pouhý týden) a další atrakce jsou připraveny pro milovníky vodních sportů. Golfová hřiště v Dubaji jsou známá po celém světě.

Dubaj je čisté, moderní a maximálně bezpečné město. Navštívíte-li Dubaj, určitě nebudete litovat. Nemusí se vám líbit, ale nezůstanete k ní lhostejní.
Obrovskou devizou Dubaje je její poloha pouhých 6 hodin letu a současně na polovině cesty mezi Prahou a Asií či Afrikou. Nemáte-li rádi dlouhé dálkové lety, je přestup a přerušení cesty v Dubaji tím pravým argumentem pro vás.

Podobně jako roste Dubaj se před pár lety začalo rozvíjet a otevírat také hlavní město SAE - Abú Dhabí. Dnešní Abú Dhabí sice ještě nedosahuje lesku a slávy Dubaje, ale přesto stojí za návštěvu. Najdete tu moderní luxusní plážové hotely, Ferrari World s profesionální trenažérem F1 i krásná golfová hřiště. Abú Dhabí nabídne lepší poměr cena - výkon než Dubaj a určitě si pobyt zde užijete.