facebook

Popis zájezdu

Fotogalerie

Rezervujte zde

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

LAKES OFFROAD

Prakticky celodenní výlet offroadem na sever od Ushuai. Přejedete poslední část pevninského hřbetu - And - přes průsmyk Garibaldi, najedete na poslední úsek ikonické dálnice (zde jen nezpevněná prašná cesta) Pan-american Hwy a cestou kolem jezera Escondido a Fagnano budete mocí blíže poznat opravdový konec světa. V cíli vaší cesty, přímo u jezera, Vás čeká pravé argentinské barbecue .
Oběd


NÁRODNÍ PARK TIERRA DEL FUEGO: TREK + RAFT

Celodenní výlet do úchvatných částí až na „samý konec světa“, do Národního parku Tierra del Fuego.
V 8:30 odjezd do Národní parku. Pak Vás čeká pohodový 7 km/3 hod trek přístupnými i méně přístupnými částmi parku, kam se běžní turisté nechodí - k jezeru Acigami (známé také jako jezero Roca). Po obědě se pak vydáme na nafukovacích kánoích/raftech po jezeře k překrásnému zálivu Lapataia
Odpoledne, kolem 16:30 se vrátíte zpět do Ushuaie.
Oběd


OSTROV GABLE ISLAND, HNÍZDIŠTĚ TUČŇÁKŮ A RANČ HARBERTON

Ostrov Gable nabízí skvělou příležitost se vydat do míst dále od Ushuai, míst, které turisté navštěvují jen zřídka. A to je dobře, protože Vás čeká opravdu nádherná část Ohňové země s minimem turistů.
 
Ráno se vydáte vydáte ledovcovým a horským údolím ke vzdáleném pozemků, které náleží k ranči Harberton (vstup 480 ARS je v ceně). Odtud se vydáte lodí k ostrovu Martillo, kde se nachází hnízdiště tučňáku a následně k ostrovu Gable, odkud se pak vydáte pěšky na jedno z nejkrásnějších míst v průlivu. Zde Vás také čeká i oběd a po něm se vypravíte na 4,5 km pěší výlet po ostrově. Kolem 16 hod opět plavba k ranči Harberton a cesta zpět do Ushuai.
Oběd


OSTROV GABLE ISLAND, HNÍZDIŠTĚ TUČŇÁKŮ A PLAVBA NA RAFTU

Velmi podobný celodenní výlet jako "OSTROV GABLE ISLAND, HNÍZDIŠTĚ TUČŇÁKŮ A RANČ HARBERTON", kde Vás ale místo delšího pěšího výletu po ostrově Gable čeká splutí části řeky Lasifashaj River a plavba po Beaglově průlivu.
Vstup 480 ARS na ranč Harberton je v ceně.
Oběd


TREK KE SMARAGDOVÉ LAGUNĚ A MOUNT CARBAJAL

Celodenní trek k jednomu z nejhezčích míst kolem Ohňové země, cesta za objevováním krás mimo obvykle turistické trasy.
Po snídani Vás čeká odjezd do údolí Terra Mayor (500 metrů nad mořem) a odtud se už s průvodcem vydáte pěšky na středně náročný výstup k ledovcové Smaragdové laguně (660 m.n.m) po odpočinku Vás bude čekat další náročná cesta  na vrchol Mt. Carbajal (735 m.n.m.), odkud se Vám naskytne jednak nádherný pohled na ledovec, ohormné ledovcové údolí, které vede až ke slavnému Beaglové průlivu a okolní Andy.
Oběd


PŮLDENNÍ VÝLET DO NÁRODNÍHO PARKU

6. hod. výlet do Národního Parku Tierra del Fuego. Čeká Vás pěší výlet kolem zálivu Ensenada, uvidíte jezero Acigami (ex. Roca lake), lagunu Verde, řeku Ovando a záliv Lapatia.
Oběd


2 DENNÍ VÝLET DO SRDCE OHŇOVÉ ZEMĚ

1. den: 
Po snídani se vydáte na 2 denní dobrodružství a nocovat budete v patagonské divočině v ubytovně nebo ve stanech. S průvodcem, v malé mezinárodní skupince nasednete do off roadu a cesta Vás povede na východ kolem Beaglova průlivu. V oblasti daleko od turistů, si během první poloviny dne plavbu po řece na rafty až k ústí moře, odkud se kolem břehu vydáte za pomoci větru dále na východ, až k ranči Harberton. Jakmile se sem dostanete, vydáte se k ostrovu, kde budete moci pozorovat tučňáky, odtud se pak vydáte pěšky na jedno z nejkrásnějších míst v průlivu.
V druhé části dne odjedete skrze patagonské lesy až o k odlehlému jezeru Fagnano, kde Vás čeká přenocování se skvělým grilováním a nádhernými výhledy na jezero a hory, které jej obklopují.

2. den:
Po probuzení si dáte vydatnou snídani a vypravíte se k jezeru Yehuin, za severním pobřežím jezera Fagnano a horami, které jej obklopují. Minete městečko Tolhuin a stočíte se opět na západ do oblasti několika estancií. Okolní krajina se proměňuje v subarktickou a během 3 hod cesty budete moci pozorovat zdejší druhy ptáků či lamy guanaco. Na konci cesty, v odlehlé oblasti jezer, u řeky Rio Indio Vás čeká skvělý oběd. Po něm se vydáte na 4 hod. trek na horu Mt. Cabrasa, odkud se nám naskytne úchvatný výhled na okolní jezera, fjordy, řeky a lesy a také rybníčky a jezírka vytvořená bobry. Po návratu zpět opět nasedneme do vozu a vydáme se na cestu do Ushuai, kde Vás čeká vyhřátá postel v hotelu.

V ceně zahrnut vstup na ranč Harberton / Gable Island
Snídaně - oběd - večeřeMARCO POLO INTERNATIONAL spol. s r. o.
+420 222 314 666
Po - Pá 8:30 - 17:00
info@marco-polo.cz
Petrská 23, 11000 Praha 1-Nové Město
IČO: 28086953
DIČ: CZ28086953
Bankovní spojení: Unicredit Bank a.s.
Číslo b. účtu: 210 277 5551 / 2700