Chile: balíček Velikonoční ostrov

Chile: balíček Velikonoční ostrov

4 nocí od 14 650 Kč

Chile: balíček Velikonoční ostrov

Balíček rozšíření k zájezdům do Chile nebo i samostatně. Poznejte mystický Velikonoční ostrov s jeho tajemstvím a historií.

Fotogalerie

Videogalerie

Zážitky, na které se můžete těšit

  • Zažijte skutečnou nezkrotnou Latinskou Ameriku bez starostí. Součástí našeho zájezdu jsou veškeré výlety, vstupy i doprava v ceně (viz program). Nemusíte se o nic starat, ale skutečně prožít Vaši dovolenou v komfortu a bez komplikací. Naši průvodci, se o Vás postarají, vyzvednou a dovezou a poskytnou ty správné informace na těch pravých místech.
  • Nevybrali jste s z naší nabídky, nebo byste chtěli program upravit - prodloužit, zkrátit, zkombinovat např. s s Argentinou, Peru nebo Ekvádorem, nebo snad relativně nedalekou Francouzskou Polynésiíí a Bora Bora? Neváhejte na kontaktovat. Vaše přání umíme zařídit.
Rezervujte zde

Kontaktujte nás

+420 241 718 646

1. den: přílet do Puerto Montt a přesun k jezeru Llanquihue u městečka Puerto Varas.
Prohídka města a ubytování na 3 noci.

2. den: výlet do hor, na dohled vulkánů, k jezerům a řekám.

3. den: výlet na tajemný ostrov Chiloe.

4. den: odlet do další destinace.

Cena zahrnuje

* Povolení k pobytu na Velikonočním ostrově (povinné)
* Ubytování na bázi dvoulůžkových pokojů v hotelech dle Vašeho výběru: 3*,4* nebo 5*
* Všechny výlety s anglicky mluvícím průvodcem uvedené v programu, ve skupině s dalšími cestovateli. Za příplatek individuální průvodce pouze pro vás.
* Stravování: 3x snídaně a 1x oběd
* Všechny transfery a dopravu
* Vstupy do národního parku
* Pojištění CK proti úpadku
* Povinný odvod do garančního fondu cestovních kanceláří

Cena nezahrnuje

* Letenka za příplatek
* Osobní výdaje
* Spropitné pro průvodce, řidiče – cca 10 USD/os.a den (není povinné)

1. den: PŘÍLET NA VELIKONOČNÍ OSTROV

Přílet na Velikonoční ostrov. Hned na letišti Vás přivítá náš lokální zástupce a odveze do hotelu, kde se ubytujete na 3 noci.2. den: VELIKONOČNÍ OSTROV

Dnes Vás čeká celodenní výlet a začnete ve východní části ostrova u chrámu Akahanga a Rano Raraku - boční kráter dnes již neaktivní sopky Maunga Terevaka. Vnější svah kráteru Rano Raraku byl v době od šestého do osmnáctého století lomem, ze kterého původní obyvatelstvo ostrova tesalo monolitické sochy Moai. Po obědě vás čeká Ahu Tongariki, které bylo patrně jedno z nejdůležitějších obřadních míst ostrova - je to největší ahu nalézající se na jižním pobřeží Velikonočního ostrova, nedaleko sopky Poike. Plošina ahu je více než sto metrů dlouhá a okolo dvou metrů vysoká. Na ahu je vztyčeno 15 soch Moai, včetně nejtěžší dokončené a vztyčené sochy, vážící 86 tun. Ahu Tongariki bylo hlavní centrum Hotu Iti, svazu východních domorodých obyvatel Velikonočního ostrova.

Pozn: následující pořadí výletů bude dodatečně upřesněno / změna programu vyhrazena.

Snídaně - oběd


3. den: VELIKONOČNÍ OSTROV

Dnes Vás čeká další výprava za poznáním a krasami ostrova:
Rano Kau - 324 metrů vysoká vyhaslá sopka tvořící jihozápadní část ostrova. Kráter sopky je rozlohou největším z kráterů, nalézajících se na ostrově. Rano Kau je součástí světového dědictví UNESCO a je jednou ze sedmi částí Národního parku Rapa Nui.
Obřadní vesnice Orongo, která byla až do devatenáctého století centrem kultu Ptačího muže. Vesnice Orongo se nachází na dramatickém místě jihozápadní části hřebenu kráteru Rano Kau.
Nevynecháte ani Ahu Akivi se sedmi sochami Moai. Na rozdíl od ostatních kultovních center, Ahu Akivi se nenalézá na pobřeží, ale ve vnitrozemí ostrova. Je to také jediná Ahu, jejichž sochy jsou nasměrovány obličeji k oceánu.4. den: ODLET

Během dne Vás čeká doprava na letiště a odlet do další destinace.
SnídaněKontaktní formulář

Kontaktní údaje

MARCO POLO INTERNATIONAL spol. s r. o.
+420 241 718 646
info@marco-polo.cz
Petrská 23, 11000 Praha 1-Nové Město
IČO: 00299766
DIČ: CZ00299766
Bankovní spojení: Unicredit Bank a.s.
Číslo b. účtu: 210 277 5551 / 2700

Mapa