facebook
Marco Polo - Lake Naivasha Sopa Resort - Žirafy, koně a různé druhy antilop můžete vidět z bezprostřední blízkosti.

Lake Naivasha Sopa Resort


Fotogalerie


O hotelu

Jeden z nejkrásnějších hotelů v celé oblasti jezer (Naivasha, Nakuru, Elmenteita, Bogoria). Rozkládá se na obrovském zalesněném pozemku (150 ha) a je vlastně takovou malou zoologickou zahradou. Přímo v areálu hotelu můžete potkat žirafy, vodušky a další antilopy, několik druhů opic a ptáků.

Při stavbě hotelu se dbalo na to, aby se co nejméně kácelo a často byly budovy přizpůsobovány v projektu stávajícímu lesu. Vznikla tak unikátní lodge, která harmonicky zapadá do okolní přírody.

Pokud se chystáte na safari s dětmi, Lake Naivasha Sopa Lodge je tím správným místem, kde začít. Už sama procházka pod korunami mohutných akácií a pozorování zvířat z bezprostřední vzdálenosti je velkým zážitkem.

Lokalita

Jezero Lake Naivasha je na rozdíl od jezera Lake Nakuru, které alkalické, jezerem sladkovodním. Má rolohu přes 140 km2 (Lipno má necelých 20 km2) a je v nadmořské výšce 1 890 m.n.m.
Jezero je domovem širokého spektra divoké zvěře, včetně velké populace hrochů a je velmi bohaté na ryby. Díky tomu se na jezeře a v jeho okolí usídlilo mnoho druhů ptactva a jezero je také zimovištěm mnoha ptáků migrujících z Evropy na jih v období zimy.

Popis pokojů

21 bungalovů, postavených v tradičním stylu rondovalů. V každém bungalovu jsou 4 pokoje (2 v přízemí a 2 v patře) – celkem tedy 84 pokojů.

6 bungalovů má možnost propojit pokoje v přízemí a umožnit tak pohodlné ubytování pro rodiny. Navíc jsou k dispozici i 2 pokoje pro tělesně postižené.

Všechny pokoje jsou velmi dobře vybaveny kvalitním nábytkem. V horních patrech jsou pokoje s velkou manželskou postelí (typ King) a ve spodních patrech vždy dvě široké postele (typ Queen). Prostorné koupelny s moderním zařízením jsou u všech pokojů.

Všechny pokoje mají terásky s posezením.


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading