facebook
Marco Polo - Iberostar Grand Bavaro - Adults only -

Iberostar Grand Bavaro - Adults only

Tady každý host pochopí, proč jsme si právě Iberostar Grand Bávaro vybrali jako naše šťastné číslo v Dominikánské republice.


Fotogalerie


Popis pokojů

Všechny pokoje v resortu Iberostar Grand Bávaro jsou vybaveny kávovarem, minibarem (denně doplňovaným), žehlícím prknem se žehličkou, kvalitní televizí, klimatizací, sejfem a velmi dobře vybavenou koupelnou.

Suite: 37 m², velmi příjemně vybavený pokoj s výhledem do zahrady. 

Suite Lake View: 37 m², pokoj s výhledem na umělé jezero, osídlené plameňáky, kachnami a dalšími druhy ptáků.

Suite Superior: 37 m², výhodou pokojů typu Superior je především jejich poloha v nejvyšším patře budovy. Tady je největší klid a z terasy pokoje je příjemný výhled. Tyto pokoje jsou velmi světlé.

Suite Ocean View: 37 m², pokoje ve 2. a 3. patře. K výbavě pokoje patří vířivá vana a velmi příjemná terasa s částečným výhledem na moře.

Suite Swim Out: 37 m², kdo má rád bazén, měl by přemýšlet o tomto pokoji. Z vaší terasy máte vstup rovnou do polosoukromého bazénu (sdílí jej jen pokoje se vstupem do bazénu), navíc máte volný vstup do lázeňského vodního světa a slevu na terapie.

Suite Ocean Front: 54 m², nejlepší pokoje ve skvělém hotelu Iberostar Grand Bávaro. Všechny mají výhled na moře a jsou umístěny nejblíže k pláži. V přízemí, 1. a 2. patře. K samozřejmostem patří batler servis, žehlení jednoho kusu oděvů denně, speciální druh servise Grand atd.

Restaurace, bary, stravování

7 restaurací a 5 barů je opravdu vynikajícím zázemím pro váš pobyt v Iberostar Grand Bávaro. Dvě bufetové restaurace a zbylé a´la carte resturace nabízí tak široký výběr chutí a stylů, že musí uspokojit i ty nejnáročnější z vás.


Proč si vybrat tento hotel

  • Nádherná písčitá pláž Bávaro beach
  • Vynikající služby velmi dobře vyškoleného personálu
  • Resort je jen pro dospělé
  • Hodně kvalitní stravování - široký výběr restaurací a barů
  • Česky (popř. slovensky) mluvící delegátky Marco Polo. Možnosti výletů v češtině (popř. slovenštině).
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading