facebook
Marco Polo - Garda Village -

Garda Village

Lago di Garda
Sirmione

Oblíbená prázdninová vesnička. Mobilní domy a apartmány u písečné pláže.


Fotogalerie


O hotelu

Garda Village je prázdninová vesnička rozkládající se na ploše cca 160 000 m2. V areálu je 294 apartmánů, restaurace s terasou, snack bar, amfiteátr, 3 bazény, bar u bazénu (cca pol. června až pol. září) a bazén s protiproudem. Za poplatek: prádelna, lékařská služba a WiFi připojení.

Lokalita

Komplex leží přímo na pobřeží jezera Lago di Garda, u kterého má vlastní umělou písečnou pláž. Areál se nachází na okraji romantického městečka Sirmione, cca 3 km od jeho centra a cca 1 km od nejbližších obchodů, barů a restaurací. 

Vzdálenost z Prahy: cca 815 km, 8 hodin
Vzdálenost z Brna: cca 870 km, 8 hodin a 15 minut
Vzdálenost z Bratislavy: cca 755 km, 7 hodin a 35 minut

Popis pokojů

Všechny apartmány jsou vybaveny sprchou, WC, klimatizací, kuchyňským koutem (vařič, chladnička), nádobím, TV a mají vybavenou a zastřešenou terasu a vlastní parkovací místo.
  • Dvoupokojové bungalovy Bilo Comfort: cca 26 m2, pro max. 4 osoby. Obývací ložnice s palandou a malým dvoulůžkovým pokojem. Terasa nemusí být zastřešená.
  • Čtyřpokojové mobilní domy Maxicaravan: cca 33 m2, pro max. 6 osob. Obývací pokoj s kuchyňským koutem a jídelním koutem, 1 ložnice s manželskou postelí, 2 ložnice se 2 oddělenými lůžky.
  • Čtyřpokojové mobilní domy Maxicaravan Prestige: cca 34 m2, 2 koupelny, jinak stejné vybavení jako Maxicaravan.
  • Čtyřpokojové mobilní domy Maxicaravan Deluxe: cca 34 m2, nové a vysoce kvalitní, stejné vybavení jako Maxicaravan Prestige.
Dětská postýlka do 2 let za poplatek cca 8 €/den (platba na místě, rezervace v CK). Maximální počet osob na pokoji nesmí být překročen ani o infanty do 2 let.

Restaurace, bary, stravování

Bez stravy, snídaně nebo polopenze (pro rezervaci stravování vyplňte věky osob, následně se zobrazí možné příplatky):
Snídaně probíhá formou bufetu, večeře pak formou výběru z tříchodového menu (předkrm, hlavní jídlo, dezert). K večeřím je zdarma 0,5 l minerální vody, 0,25 l vína pro dospělé a 1 nápoj nebo 0,5 l minerální vody pro děti.


Fitness a lázně

Zdarma: 3 bazény (v provozu dle počasí, cca od května do října), bazén s protiproudem, lehátka, slunečníky, vstup na pláž u jezera.

Aktivity v hotelu a okolí

Zdarma: volejbalové a fotbalové hřiště.
Za poplatek: minigolf, tenisové kurty (2 s umělým osvětlením), půjčovna kol. Lukostřelba a jiné aktivity v rámci animačního programu (cca pol. května až pol. září).

Pro rodiny: 
dětský bazén, dětské hřiště, animační programy od 17. 5. do 7. 9. 2024.

Domácí mazlíčci nejsou povoleni.


Proč si vybrat tento hotel

  • Oblíbená prázdninová vesnička přímo na břehu jezera - ubytování v mobilních domech a apartmánech v blízkosti písečné pláže
  • Možnost dokoupení snídaně či polopenze
  • 3 venkovní bazény a volejbalové a fotbalové hřiště zdarma
  • Dětský bazén a dětské animační programy
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading