facebook
Marco Polo - Garda Village - Maxicaravan MP6K

Garda Village

Lago di Garda
Sirmione

Oblíbená prázdninová vesnička. Mobilní domy a apartmány u písečné pláže.


Fotogalerie


O hotelu

Garda Village je prázdninová vesnička rozkládající se na ploše cca 160 000 m2. V areálu je 294 apartmánů, restaurace s terasou, snack bar, amfiteátr, 3 bazény, bar u bazénu (cca pol. června až pol. září) a bazén s protiproudem. Za poplatek: prádelna, lékařská služba, Wi-Fi.

Lokalita

Komplex leží na pobřeží jezera Lago di Garda, na okraji romantického městečka Sirmione, cca 3 km od jeho centra. Obchody, bary a restaurace jsou do 1 km od areálu.

Popis pokojů

Apartmány jsou vybaveny sprchou, WC, klimatizací, kuchyňským koutem (vařič, chladnička, mikrovlnná trouba), nádobím, TV a mají vybavená a zastřešená terasu a vlastní parkovací místo.
 • Dvoupokojové bungalovy Bilo Comfort (MP4G): cca 26 m2, obývací ložnice s palandou a malým dvoulůžkovým pokojem. Pro max. 4 osoby. 
 • Dvoupokojové bungalovy Bilo Comfort (MP4U): stejné jako MP4G, za zvýhodněné ceny ve vybrané termíny.
 • Třípokojové bungalovy Trilo Standard (MP4N): cca 40 m2, ložnice s dvoulůžkem, ložnice s palandou, kuchyňský kout. Pro max. 4 osoby.
 • Třípokojové bungalovy Trilo Comfort (MP6O): cca 45 m2, ložnice s dvoulůžkem, ložnice s palandou nebo oddělenými postelemi, obývací ložnice s palandou, kuchyňský kout. Pro max. 6 osob.
 • Čtyřpokojové mobilní domy Maxicaravan (MP6K): cca 33 m2,  Obývací pokoj s kuchyňským koutem, 1 ložnice s manželskou postelí, 2 ložnice se 2 oddělenými lůžky. Pro max. 6 osob.
 • Čtyřpokojové mobilní domy Maxicaravan Prestige (MP6L): cca 34 m2,vysoce kvalitní, 2 koupelny, jinak stejné vybavení jako MP6K.
 • Čtyřpokojové mobilní domy Maxicaravan Deluxe (MP6D): cca 34 m2, stejné vybavení jako MP6L.
Dětská postýlka do 2 let za poplatek cca 8€/den (poplatek se hradí na místě, rezervace v CK). Maximální počet osob na pokoji nesmí být překročen ani o infanty do 2 let.

Restaurace, bary, stravování

Bez stravy
Za příplatek možno přikoupit snídani nebo polopenzi.
Snídaně probíhá formou bufetu, večeře pak formou výběru z tříchodového menu (zdarma 0,5 l minerální vody, 0,25 l vína pro dospělé a 1 nápoj nebo 0,5 l minerální vody pro děti).

V termínu 10.7.-28.8.2021 a při příjezdu v sobotu uvítací drink zdarma.

Fitness a lázně

Wellness:
Zdarma: 3 bazény (v provozu dle počasí. cca od května do října), bazén s protiproudem, lehátka, slunečníky, vstup na pláž u jezera.

Fitness a sport
Zdarma: volejbalové a fotbalové hřiště.
Za poplatek: minigolf, 6 tenisových kurtů (2 s umělým osvětlením), půjčovna kol. Lukostřelba a jiné aktivity v rámci animačního programu (cca pol. května až pol. září).

Aktivity v hotelu a okolí

Děti:
dětský bazén, dětské hřiště, animační programy.
Dětská postýlka do 3 let cca 8 €/den (rezervace v CK). Počet osob nesmí být dětskou postýlkou překročen.

Domácí mazlíčci nejsou povoleni.


Proč si vybrat tento hotel

 • Oblíbená prázdninová vesnička přímo na břehu jezera - ubytování v mobilních domech a apartmánech v blízkosti písečné pláže
 • Možnost dokoupení snídaně či polopenze
 • 3 venkovní bazény a volejbalové a fotbalové hřiště zdarma
 • Dětský bazén a dětské animační programy
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading