facebook
Marco Polo - Budva Hotel -

Budva Hotel


Fotogalerie


O hotelu

Hotel má 81 elegantních pokojů (77 pokojů + 4 apartmá).
V hotelu je recepce, restaurace, aperitiv bar, fintess, lázeňské wellness centrum s kosmetickými procedurami dále je k dispozici venkovní bazén. Parkování, stejně tak Wi-Fi připojení ve všech prostorách je zdarma. V hotelu se nachází i kongresové centrum a kongresový bar a je vybaven pro organizaci větších společenských či edukativních akcí.

Lokalita

Hotel se nachází v centru historického městečka Budva, nedaleko je pláž Slovenska Plaža. Letiště Tivat je vzdáleno cca 21 km.
Budva, přímořské město v Černé Hoře, se svou neodolatelnou směsicí kouzla minulosti a živého pulsujícího současného života, představuje jedinečnou lokalitu na Jaderském moři. Toto malebné město se vyznačuje nádhernou pobřežní linií, která láká návštěvníky z celého světa. Krásné pláže, které lemují jasné tyrkysové moře, se staly synonymem Budvy. Písek mezi prsty, sluneční paprsky na kůži a zvuk vln, to všechno přináší okamžiky absolutní relaxace a osvěžení.
Budva je také městem s bohatou historií, což je patrné z jeho památkového bohatství. Středověké hradby, které obklopují staré město, přenášejí návštěvníky do minulosti. Při procházce úzkými uličkami se lze potápět do atmosféry minulých staletí, obdivovat architektonické skvosty a objevovat historické památky, jako je Katedrála svatého Jana nebo starověké hroby.
Budva je také pověstná svým živým nočním životem. Záplava barů, klubů a restaurací nabízí nekonečné možnosti zábavy a relaxace. Hudba, tanec a veselí pronikají do ulic a vytvářejí atmosféru, která nikoho nezklame. Každý večer se město promění v magnet pro milovníky nočního života.
Budva není jen městem, které láká turisty. Je také výchozím bodem pro objevování okolní krásné krajiny. Nedaleké pohoří Lovćen nabízí spektakulární výhledy na okolní krajinu a přírodní rezervace Skadarské jezero je rájem pro milovníky přírody.

Popis pokojů

Pokoje jsou vybaveny sprchou nebo vanou, WC, fénem, TV, minibarem (za poplatek), klimatizací, pokojovým trezorem, telefonem, setem na přípravu kávy a čaje, Wi-Fi připojením.
  • Dvoulůžkový Standart:  cca 26 m², pro 2 dosp. + 1 dítě, s francouzským oknem a výhledem na ostrov.
  • Dvoulůžkový Standart - SeaSide:  cca 24 m², pro 2 dosp. + 1 dítě, s terasou a výhledem na moře.
  • Dvoulůžkový Executive: cca 45 m², s terasou a výhledem na ostrov.
  • Rodinný apartmán: cca 65 m², pokoje pro 2 dosp. + 2 děti (nebo 3 dospělí), ložnice a obývací pokoj  s výhledem na ostrov, vlastní sauna.

Restaurace, bary, stravování

Restaurace a aperitiv bar v hlavním patře nabízí moderní kuchyni a moderní zpracování klasických oblíbených pokrmů,  pečlivě vybraná vína a ručně vyráběné koktejly.
Hlavní restaurace je ideální pro pracovní obědy, narozeninové oslavy, různé jiné příležitosti k setkání nebo soukromé akce.
Diplomatický sál je s doprovodným barem a s otevřenou terasou.

Fitness a lázně

SPA a WELLNESS centrum - sauna, fitness centrum a kosmetické procedury, různé druhy masáží, venkovní bazén.


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading