facebook
Marco Polo - Familien Erlebnishotel Hinteregger (S) -

Familien Erlebnishotel Hinteregger (S)


Fotogalerie


O hotelu

prázdninový hotel s rodinnou atmosférou s 57 pokoji, přijímací halou s otevřeným krbem, výtahem, restaurací, barem, loukou na opalování s lehátky a slunečníky (dle dostupnosti). WiFi zdarma.

Lokalita

hotel se nachází přímo u Katschbergu, uprostřed nádherného turistického regionu. Centrum obce Katschberghöhe cca 150 m. Rennweg cca 6 km.

Vzdálenost z Prahy: cca 500 km, 5 hodin a 50 minut
Vzdálenost z Brna: cca 445 km, 5 hodin a 30 minut
Vzdálenost z Bratislavy: cca 380 km, 4 hodiny a 20 minut

Popis pokojů

pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, fénem, kosmetickým zrcátkem, župany k zapůjčení, kabel. TV, pokojovým trezorem, telefonem. 

  • Dvoulůžkové pokoje Kuschelnest: cca 22 m2.
  • Rodinné pokoje Schwalbennest: cca 28 m2, pro 2-4 os., vybavené dvoulůžkovou postelí a rozkládací pohovkou.
  • Apartmány Bergnest: cca 35-40 m2, pro 2-5 osob., 2 oddělené ložnice, pohovka na spaní nebo palanda.
  • Apartmány Sternenhimmel: cca 45 m2, pro 3-5 osob, 2 oddělené ložnice, moderní koupelna, některé pokoje jsou vybaveny skluzavkou nebo lezeckou stěnou.
  • Premium Suite Adler: cca 90 m2, pro 2 dosp. + 2-4 děti do 16,99 let (min. 4 osoby), 2x oddělené ložnice, 1 ložnice s patrovou postelí, obývací část s pohovkou, 2 koupelny (1x koupelna s vanou a sprchou, 1x koupelna se sprchou a WC), samostatné WC, soukromé spa se saunou. Balkon.
Dětská postýlka do 2 let k zapůjčení zdarma, na vyžádání, maximální počet osob na dvoulůžkovém pokoji nesmí být překročen ani o infanta do 2 let.

Restaurace, bary, stravování

plná penze plus: snídaně formou bufetu, 12.30-14 h. obědová svačina (menu o 3 chodech). K večeři výběr z menu o 4 chodech včetně salátového bufetu. Vybrané nealkoholické nápoje 10-18 h. z nápojového automatu (limonády, džusy, voda). Bezlepková a strava bez laktózy je k dispozici u snídaně. Dětské jídlo u večeře. Děti mají v herně v 16 h. svačinu a zmrzlinu.

Fitness a lázně

fitness. Wellness zóna na dvou podlažích s celkem 6 bazény - vnitřní a venkovní vířivka, plavecký bazén (14 x 7 m), sauny, parní lázně, infrakabina, sanarium, bylinná místnost, odpočívárny s vodními lůžky. K zapůjčení zdarma župany a osušky. Za poplatek (na vyžádání): solárium, masáže a kosmetické procedury.

Aktivity v hotelu a okolí

stolní tenis. Za poplatek: průvodcované túry, minigolf, tenis, lezení, míčové hry, zapůjčení elektrokol, segway, aj. (může být od externích provozovatelů). 
Pro rodiny: dětské herna, hlídání dětí a animační program pro různé věkové skupiny, vybavení pro nejmenší (dětské golfové kočárky, vaničky, ohřívačky lahviček, ...)
Regionální karta Katschberg Card zdarma (od 3 nocí pobytu) s řadou výhod a slev.


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading