facebook
Marco Polo - Familien Erlebnishotel Hinteregger -

Familien Erlebnishotel Hinteregger


Fotogalerie


O hotelu

prázdninový hotel s rodinnou atmosférou s 57 pokoji, přijímací halou s otevřeným krbem, výtahem, restaurací, barem, loukou na opalování s lehátky a slunečníky (dle dostupnosti). WiFi zdarma.

Lokalita

hotel se nachází přímo u Katschbergu, uprostřed nádherného turistického regionu. Centrum obce cca 150 m. Rennweg cca 6 km.

Vzdálenost z Prahy: cca 500 km, 5 hodin a 50 minut
Vzdálenost z Brna: cca 445 km, 5 hodin a 30 minut

Popis pokojů

pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, fénem, kosmetickým zrcátkem, župany k zapůjčení, kabel. TV, pokojovým trezorem, telefonem. 

  • Dvoulůžkové pokoje Kuschelnest: cca 22 m2.
  • Rodinné pokoje Bergblick (pro rok 2022 typ Schwalbennest): cca 28 m2, pro 2-4 os., vybavené dvoulůžkovou postelí a rozkládací pohovkou.
  • Apartmány Mountain (pro rok 2022 Bergnest Appartment): cca 35-40 m2, pro 2 dosp. a až 3 děti (2022 až 4 děti), 2 oddělené ložnice, pohovka na spaní nebo palanda.
  • Apartmány Sternenhimmer: cca 35-40 m2, pro 3-5 osob, 2 oddělené ložnice, moderní koupelna, některé pokoje jsou vybaveny skluzavkou nebo lezeckou stěnou.
Dětská postýlka do 2 let k zapůjčení zdarma, na vyžádání, maximální počet osob na dvoulůžkovém pokoji nesmí být překročen ani o infanta do 2 let.

Restaurace, bary, stravování

all inclusive light: snídaně formou bufetu, 12-14 h. obědový bufet. K večeři výběr z menu o 4 chodech včetně salátového bufetu. Nealkoholické nápoje 10-18 h. (18. 6.-3. 9. 2022) z nápojového automatu (limonády, džusy, voda). 

Fitness a lázně

fitness. Wellness zóna na dvou podlažích s celkem 6 bazény - vnitřní vířivka, venkovní bazén, plavecký bazén (14 x 7 m), sauny, parní lázně, infrakabina, sanarium, bylinná místnost, odpočívárny s vodními lůžky. K zapůjčení zdarma župany a osušky. Za poplatek (na vyžádání): solárium, masáže a kosmetické procedury.

Aktivity v hotelu a okolí

za poplatek: průvodcované túry, stolní tenis, minigolf, tenis, lezení, míčové hry, zapůjčení elektrokol, segway, aj. (může být od externích provozovatelů). 
Pro rodiny: dětské herna, hlídání dětí a animační program pro různé věkové skupiny, vybavení pro nejmenší (dětské golfové kočárky, vaničky, ohřívačky lahviček, ...)
Regionální karta Katschberg Card zdarma s řadou výhod a slev (např. využití lanovek zdarma, 1x za pobyt vstup do sportovního centra Katschberg - The Cage, program pro aktivní, slevy na vodní svět, aj.).


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading