facebook
Marco Polo - Hotel Wende (S) -

Hotel Wende (S)


Fotogalerie


O hotelu

rodinně vedený, moderní hotel s recepcí, restaurací, barem, kavárnou, wellness zónou, WiFi připojením zdarma, lounge s krbem, letní terasou, loukou na opalování s lehátky a slunečníky. Uzamykatelná místnost na kola.

Lokalita

klidná, přesto centrální poloha, na severním břehu jezera Neusiedler See (cca 800 m od jezera), přímo u cyklistické sítě.

Vzdálenost z Prahy: cca 370 km, 3 hodin a 50 minut
Vzdálenost z Brna: cca 175 km, 2 hodiny
Vzdálenost z Bratislavy: cca 50 km, 40 minut

Popis pokojů

všechny pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, fénem, kabel. TV, telefonem, minibarem, pokojovým trezorem, rádiem a balkonem.

  • Dvoulůžkový pokoj Standard: cca 22 m2, pro 2-3 dosp. os., dvoulůžková postel (možné i dvě oddělené postele na vyžádání), přistýlka.
  • Dvoulůžkový pokoj Comfort: cca 25 m2, pro 2 dosp. os., dvoulůžková postel nebo oddělené postele, s propojovacími dveřmi na vyžádání.
  • Dvoulůžkový pokoj Deluxe: cca 27 m2, pro 2-3 dosp. os., dvoulůžková postel, přistýlka, vana nebo sprcha.
Dětská postýlka do 2 let zdarma, na vyžádání, max. počet osob na pokoji nesmí být překročen ani o dítě do 2 let.

Restaurace, bary, stravování

polopenze: snídaně formou bufetu s koutkem zdravé výživy, večeře formou bufetu (studená a teplá jídla).

Fitness a lázně

wellness zóna s krytým bazénem (17 x 4 m), vířivkou (7-21 h.), parní lázní a saunou (na vyžádání na recepci, 14-21 h.), fitness, infrakabina. Za poplatek: masáže, kadeřnice a kosmetička.

Aktivity v hotelu a okolí

Karta výhod Burgenlandcard s řadou výhod a slev (od května do poloviny října): vstup na přírodní koupaliště u Neusiedler See, využití regionální hromadné dopravy, průvodcované túry, sleva na cyklistický přívoz aj.


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading