facebook
Marco Polo - Constance Belle Mare Plage -

Constance Belle Mare Plage

Sníte někdy o nádherné tropické pláži z bělostného písku, omývané tyrkysovými vodami korálové laguny? Je velká šance, že místo zvané Belle Mare na východě Mauritia tyto sny nejen naplní, ale možná i překoná. Stejnojmenný legendární hotel, který je rovněž mekkou všech vyznavačů golfu, zase spolehlivě splní představy exotické dovolené na bázi kvalitních služeb. Projděte se po pláži, zajděte si na drink třeba do stylového baru a restaurace Deer Hunter s výhledem na golfové hřiště, relaxujte v kvalitním wellness s nabídkou produktů značky Ymala, střídejte osvěžující koupele v bazénu i Indickém oceánu, pro maximální soukromí se ubytujte v luxusní vilce.


Fotogalerie


O hotelu

Jeden z nejtradičnějších hotelů na Mauritiu (Golfresort roku 2005) u krásné zátoky a pláže na východě ostrova nabízí recepci/lobby, 5 restaurantů, 2 plážové restauranty, 5 barů, 4 bazény. Dostatek slunečníků a lehátek (v ceně). Pozor – při příjezdu se seznamte s podmínkami non-smoking policy stanovujícími místa, kde je v areálu hotelu povoleno kouřit! Důležité upozornění: tak jako většina mauritijských pobřežních lagun je i zdejší při odlivu mělká a je nezbytná opatrnost při koupání. Doporučujeme boty do vody.
DŮLEŽITÁ INFORMACE PRO GOLFISTY: V době konání turnaje MCB je pro nezúčastněné (včetně hotelových hostů) uzavřeno hřiště Legend a na Links přístup výrazně omezen. Příští termín konání: 09. - 16.12.2019.

Lokalita

Na východě ve stejnojmenné lokalitě, v tropické zahradě, podél zátoky s bělostným korálovým pískem lemované černými lávovými skalisky. Z letiště cca 1-1,5 hod. jízdy, do Port Louis cca 45 minut.

Popis pokojů

Pokoje jsou rozmístěny v několika třípatrových křídlech. Základní kategorií jsou prostorné pokoje PRESTIGE se separátní koupelnou, sprchou a WC, klima, Sat-TV, telefonem, přípojkou na internet, sejfem, minibarem, balkonem či terasou směrem k moři. Maximální kapacita: 3 osoby. Vynikající JUNIOR SUITES jsou větší, mají navíc velké sofa a venkovní posezení. Maximální kapacita: 3 dospělí nebo 2 dospělí a 2 děti do 18 let. U obou kategorií (Prestige + Junior Suite) si lze připlatit lokaci přímo u pláže - variantu Beachfront. Nejnáročnějším klientům s rodinou, kteří chtějí separé, je k dispozici několik velmi luxusních patrových vil (2 ložnice, 2 koupelny, malý bazének v uzavřené zahradě), výhled na moře u několika z nich za příplatek.

Restaurace, bary, stravování

POLOPENZE = snídaně buffet v La Citronelle nebo kontinentální v Deer Hunter, večeře bohatý buffet v  La Citronelle nebo menu v Deer Hunter, večeře ve stylovém restaurantu Blue Penny Café za příplatek. ALL INCLUSIVE = navíc oběd buffet v restaurantu La Kaze nebo menu v Deer Hunter nebo snacks v Le Swing, plus rozsáhlá kolekce nealko- a alkoholických nápojů místní i mezinárodní produkce. K tomu pokojový minibar (plnění 1x denně) a odpolední nabídka kávy a čaje. Hosté ve vilách mají v základní ceně snídani, polopenze či all incl. za příplatek. Změna vyhrazena

Fitness a lázně

Výtečné wellness centrum USpa.

Aktivity v hotelu a okolí

Windsurfing, kajaky, plachtění, šnorchlování, šlapadla, lodě se skleněným dnem, vodní lyže, 4 tenisové kurty, stolní tenis, boccia, plážový volejbal, jacuzzi, fitness, squash, sauna, pára. Za úhradu rybaření, PADI potápěčské centrum, masáže. Golf 2 hřiště (The Legend - 18 jamek, Par 72, 6.014 m; The Links - 18 jamek, Par 71, 5.942 m). Pozor: interní předpisy hotelu umožňují vyžádat max. 2 tee times předem, další pak přímo na místě.


Proč si vybrat tento hotel

  • Zátoka s jednou z nejhezčích pláží nejen na Mauritiu, ale v Indickém oceánu vůbec.
  • Jediný hotel na Mauritiu, který má v bezprostřední blízkosti dvě kvalitní 18-jamková téměř šestikilometrová golfová hřiště: náročnější Legend (Par 72) a příjemné Links (Par 71).
  • Kromě polopenze (pokoje a suites) či ubytování se snídaní (vily) lze doplatit velmi bohaté all inclusive.
  • Hosté s předplaceným all inclusive mají green fees a club cars v ceně. Předem je možné rezervovat 2 tee times.
  • Milovníkům privátních pobytů skvěle vyhoví Ocean Villas s vlastním bazénkem. Připlatit lze umístění u pláže (uzavíratelná branka přímo na pláž).
  • Hotel zdaleka necílí jen na golfisty, je i dobrou volbou pro rodiny s dětmi, kterým slouží dětský klub (4-11 let), denně od devíti ráno do desíti večer.
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

V tomto hotelu můžete zažít.

Potápění, šnorchlování

potápění a šnorchlování

Luxusní dovolená

luxusní dovolená

Pobytové zájezdy

pobytové zájezdy

Přímo u pláže

Předcházející snímek
Následující snímek
loading