facebook
Marco Polo - Paradisus Varadero -

Paradisus Varadero

Luxusní hotel pro náročné pyšnící se několika oceněními a nejlepší kuchyní ve Varaderu. Exklusivní elegance a stylová architektura na východním cípu poloostrova v Punta Hicacos.
Vhodné pro rodiny s dětmi, možnost až dvou dětí na pokoji s rodiči.
Vhodné pro golfistyFotogalerie


O hotelu

Hotel se nachází u pláže Playa Azul, cca. 2,5 hodiny jízdy od letiště v Havaně. V blízkosti je golfové hřiště.

Popis pokojů

Hotel má 510 Junior suite. Všechny jsou vybaveny: klimatizace, minibar, trezor, rychlovarná konvice, fén, telefon, SAT/TV s USB, koupelna, WC, žehlička s žehlicím prknem, balkon nebo terasa. 

Některé Junior suity mají výhled na moře a jsou zde i rodinné suity, které mohou ubytovat až 4 dospělé na pokoji.

Součástí resortu je exklusivní část ROYAL SERVICE - nezávislá sekce jen pro dospělé se službami navíc.
 

Restaurace, bary, stravování

Hotel má stravování all inclusive, 11 restaurací a 8 barů. Podává se mezinárodní, mexická, italská, japonská i karibská kuchyně.

Fitness a lázně

Hotel má wellness centrum YHI Spa s bazénem, saunou, hydromasážemi. Pro klienty jsou zde připraveny i výhodné balíčky. Dále je zde fitness centrum s jógou.

Aktivity v hotelu a okolí

V areálu hotelu je brovský bazén s jacuzzi, bazén, dětský bazén, jacuzzi, aerobic, jóga, potápění, šnorchlování, vodní sporty, vodní pólo, windsurfing, katamarány, kanoe, tenis, volejbal, plážový volejbal, plážový fotbal, golf, basketbal, šipky, obří šachy, mini bowling, shuffle board, lukostřelba, trekking, házená, jogging, stolní tenis, pétanque, billiard, hrací automaty, animační programy, boutique, kadeřník, dětský klub, business centrum, konferenční sál, lékař, hlídání dětí, Wi-fi internet, pronájem aut, půjčovna kol.


Proč si vybrat tento hotel

  • Exklusivní část pro náročnější klientelu - Royal Service.
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading