facebook
Marco Polo - Bluesun Hotel Neptun & Depandance Maslinik -

Bluesun Hotel Neptun & Depandance Maslinik

Střední Dalmácie
Makarská riviéra
Tučepi


Fotogalerie


O hotelu

Rozsáhlý hotelový areál, který je vhodný pro rodiny s dětmi a zároveň nabízí velké množství volnočasových a sportovních aktivit. Komplex 6 budov (1 hlavní vícepatrová a 5 dvoupatrových depandancí) je nově renovovaný a celkem je v něm 254 pokojů. Dále je k dispozici restaurace, recepce s trezory k pronajmutí, bar, společenské místnosti, obchod se suvenýry, výtah (pouze v hlavní budově). Udržovaná zahrada se sladkovodním bazénem, velkou terasou a barem u bazénu. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. Osušky na kauci (cca 10 €). WiFi v celém hotelu zdarma.

Lokalita

Hotel má klidnou polohu přímo na pobřežní promenádě. Centrum obce Tučepi je cca 1 km. Nejbližší restaurace a bary jsou cca 100 m od hotelu. Letiště Split je vzdáleno cca 75 km.

Vzdálenost z Prahy: cca 1085 km, 11 hodin 
Vzdálenost z Brna: cca 942 km, 9 hodin a 10 minut

Pláž: oblázková pláž cca 30 m. 

Popis pokojů

Všechny pokoje mají telefon, fén, sat. TV, klimatizaci, trezor, minibar sprchu a WC:

  • Dvoulůžkové pokoje Standard: cca 19 m2, pro 2 osoby, v hlavní budově, 1 velká manželská postel a balkon.
  • Dvoulůžkové pokoje Standard s výhledem na moře: cca 19 m2, pro 2 osoby, v hlavní budově, balkon s výhledem na moře (může být boční).
  • Dvoulůžkové pokoje Superior: cca 21 m2, pro 2-3 osoby, v hlavní budově, 1 velká manželská postel a rozkládací pohovka jako přistýlka, balkon s výhledem na moře (může být boční).
  • Dvoulůžkové pokoje Standard v depandanci: cca 16 m2, pro 2 osoby, ve vedlejší budově, 1 velká manželská postel, balkon.
  • Rodinné pokoje v depandanci: cca 36 m2, pro 2-5 osob, ve vedlejší budově, 2 dvoulůžkové pokoje (jedna s jedním jednolůžkem navíc), s 1 koupelnou, propojovací dveře, balkon.
Dětská postýlka pro děti do 2 let na vyžádání v CK, poplatek na místě 10 €/den.

Restaurace, bary, stravování

All Inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Pozdní snídaně do 11.00 h., odpolední občerstvení, čaj o páté a půlnoční občerstvení. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje 10.00-24.00 h. (neomezená konzumace v restauraci, lobby baru a v baru u bazénu, v baru na terase za poplatek). 1x týdně tematický večer.

Fitness a lázně

Udržovaná zahrada se sladkovodním bazénem (včetně dětského bazénu), velkou terasou a barem u bazénu. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma. Osušky na kauci (cca 10 €).

Aktivity v hotelu a okolí

Zdarma: aerobic, basketbal, plážový volejbal, biliár, boccia, půjčení kol, stolní tenis, fitness, aqua aerobic, šipky, 2 antukové tenisové kurty. Denní a večerní animační program. 5x týdně živá hudba.
Za poplatek: vodní sporty na pláži

Děti: vestavěný dětský bazén, dětské hřiště, miniklub (od 4 do 12 let) a junior klub (od 12 do 16 let), minidisco, dětský animační program. Dětská postýlka na vyžádání a za poplatek 10€/noc.

Domácí mazlíčci povoleni za poplatek 20€/den (na vyžádání v CK, platba na místě).


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading