facebook
Marco Polo - Carana Beach Hotel -

Carana Beach Hotel

Carana beach hotel doporučujeme pro ty, co uvítají soukromí vlastní vilky a přitom si nechtějí odepřít komfort hotelu. Hotel je postaven v moderním designu. Nachází se v mírném svahu nad nádhernou zátokou na severu ostrova Mahé. Z každé vilky je to kousek na krásnou dlouhou pláž s bílým pískem, tyrkysovou vodou a žulovými balvany typickými pro tuto destinaci.


Fotogalerie


O hotelu

Vzdálenost od letiště: cca 13 km
Pláž: přímo u pláže
Počet pokojů: 40
Wi-Fi zdarma

Lokalita

Hotel se nachází na severu největšího seychelského ostrova Mahé. Poloha hotelu je skvělá jak pro ty, co preferují soukromí vlastní terasy, tak i pro ty, kteří mají rádi aktivnější dovolenou. Hotel se nachází kousek od hlavního města Victoria a slavné pláže Beau Vallon.

Popis pokojů

Vily jsou navržené kombinaci světlého dřeva, bílé a modré barvy a originálním dekorem s mořskou tématikou. Hotel nabízí dvě kategorie vilek a to základní s prostornou terasou a pak luxusnější, které mají navíc i vlastní bazének. Obě tyto kategorie mají nádherný výhled na moře. Vilky jsou vybavené manželskou postelí, mini lednicí, minibarem, Sat. LED TV, trezorem, sadou pro přípravu kávy/čaje. V pokojích je klimatizace a stropní ventilátor. V koupelně naleznete sprchu, fén, toaletní stolek. Wi-Fi zdarma.

Oceanview Chalet - rozloha včetně terasy 45 m2, terasa s výhledem na moře.
Oceanview Pool Chalet - rozloha včetně terasy 60 m2, navíc je vybaven kávovarem Nespresso s kapslemi zdarma a terasou s výhledem na moře včetně malého bazénku. 


Restaurace, bary, stravování

Hotelová restaurace s barem se nachází na prostorné terase nad pláži. Díky tomu si můžete vychutnat vynikající domácí kuchyni a svěží drinky s dech beroucím výhledem na pobřeží. Hotel také nabízí donášku jídla přímo na pláž.

Fitness a lázně

Rozsáhlý venkovní bazén
Wellness a masáže

Aktivity v hotelu a okolí

Sauzier Waterfall cca 11 km
Seychelles Golf Club cca 16 km
Takamaka Bay Distillery cca 19 km


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading