facebook
Marco Polo - Lily Beach Resort + Spa -

Lily Beach Resort + Spa

Menší pohádkový ostrůvek mající veškeré ambice splnit Vaše nejbujnější sny o nefalšovaném maledivském ráji. Snoubí se zde stěžejní devizy této destinace: fantastický podmořský svět, fotogenická pláž a laguna, vysoký standard služeb včetně bohatého all inclusive. Hotel je držitelem řady prestižních ocenění z posledních let.


Fotogalerie


O hotelu

Ostrov o rozloze cca 600 x 120 metrů je bohatě pokrytý vegetací a obkroužen bělostnou pláží a lagunou s křišťálově čistým mořem. Hostům slouží 2 restauranty, 3 bary, 2 bazény (samostatný dětský bazének), boutique, klenotník, půjčovna CD+DVD, pokrytí WiFi. Klimatizovaný dětský klub (3-12 let) funguje od 9:00 do 18:00.

Lokalita

Ostrov Huvahendhoo v jihovýchodním Ari Atoll. Spojení hydroplánem cca 25 minut. Při příletu mezi 16:00 a 09:00 je nutné použít kombinaci domácí linky a člunu (za příplatek).

Popis pokojů

 Celkem 125. Polovina v základní kategorii Beach Villa, vždy 2 pokoje o cca 50m2 v jednom objektu. Mají otevřenou koupelnu s vanou/jacuzzi, separátní sprchu a WC, župany, fénem, dále TV, CD/DVD přehrávač, telefon, WiFi, klima, stropní ventilátor, minibar, varnou konvici (káva/čaj), Nespresso, terasu a částečně výhled na moře. Beach Family Villa sestává z dvou Beach Villas se spojovacími dveřmi. Větší Lagoon Villas jsou stejně vybaveny a umístěny na kůlech cca na čáře přílivu. Deluxe Water Villas jsou ve dvou obloucích na kůlech nad lagunou (min. rozestup 5 metrů). Každá zaujímá přes 120m2, včetně velké terasy s malým bazénkem. Pro nejnáročnější jsou připraveny 4 Sunset water Suites (cca 180m2) se separátní ložnicí a obývákem.

Restaurace, bary, stravování

Platinum All Inclusive: snídaně ... buffet v "Lily Maia" (hlavní restaurant s "barefoot" písečným konceptem, live-cooking), oběd buffet tamtéž nebo a la carte "Vibes Bar" nebo a la carte v "AQVA Pool Bar", večeře buffet v "Lily Maia". Vybrané nealko- a alkoholické nápoje včetně sektu a prémiových značek ve třech barech (dle otevírací doby průběžně od 09:00 do 01:00), pokojový mninibar (nealko, pivo, víno, snacks) plněný 1x denně, 1x týdně večeře v a la carte restaurantu "Tamarind", 2 výlety.

Fitness a lázně

Výtečné wellness centrum "Tamara by Mandara" je tradičně v pavilonech na sloupech nad lagunou.

Aktivity v hotelu a okolí

V ceně fitness, tenis, beachvolejbal, kanoe, windsurfing, katamarány, stand-paddle. Za úhradu funtube, banana, wakeboard, vodní lyže, monoski, kneeboard a jetski.


Proč si vybrat tento hotel

  • Reef pouhých 15-30 metrů od pláže přímo vybízí ke šnorchlování.
  • PADI potápěčská báze organizuje ponory ke čtyřem desítkám lokalit, které patří k nejlepším na Maledivách.
  • Rovněž program Platinum All Inclusive patří k nejlepším gastronomickým nabídkám v Indickém oceánu.
  • Ostrov je vhodný i pro rodiny s dětmi - ubytování (Family Villas), dětský klub (3-12 let).
  • Zajímavé slevy a bonusy (včetně romantické večeře při svíčkách) pro honeymooners a kulatá výročí sňatku.
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading