facebook
Marco Polo - Hampton by Hilton Marjan Island -

Hampton by Hilton Marjan Island


Fotogalerie


O hotelu

Nově postavený hotel leží přímo na písečné pláži na ostrově Marjan Island v Emirátu Ras Al Khaimah. Od letiště v Dubaji je vzdálený 84 km a od letiště v Sharjah 65 km..

Lokalita

Marjan Island v emirátu Ras Al Khaimah

Popis pokojů

Tento nový resort nabízí ubytování v 515 pokojích s výhledem na ostrov nebo na moře. Všechny pokoje jsou klimatizované, vybavené HD televizí, minibarem, setem na přípravu kávy a čaje a mají koupelnu se sprchou a WC. V pokojích je možné ubytovat až 4 osoby.

Restaurace, bary, stravování

Hostům je dále k dispozici 6 restaurací a barů. Kromě hlavní restaurace si můžete využít služeb 2 a-la-carte restaurací, kavárny nebo pool baru.

Fitness a lázně

Hotel nabízí relaxaci a široký výběr procedur v hotelových lázních a využití fitness centra.

Aktivity v hotelu a okolí

V hotelu Hampton by Hilton Marjan Island čeká na klienty 450m dlouhá soukromá pláž, velkolepý infinity bazén s panoramatickým výhledem na Arabský záliv, wellness centrum se 7 místnostmi pro procedury zvlášť pro ženy, muže a páry.
Nejmenší návštěvníky určitě potěší dětský bazén a tzv. Indoor Hub Club, který je rozdělený do 4 sekcí se širokou nabídkou aktivit. Hotel myslí i na teenagery, pro které připravil sekci s hracími konzolemi Play-Station a X-Boxy.


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading