facebook
Marco Polo - Africa Safari Lake Manyara (4*) -

Africa Safari Lake Manyara (4*)

Odpočinek v africkém stylu a skvělý výchozí bod pro výlety.

Když se úspěšný zanzibarský hoteliér švýcarského původu Bert Schoonvelde rozhodl vstoupit do světa safari, zdálo se, že je jeho projekt odsouzený k nezdaru. Po celé Východní Africe (Keňa, Tanzanie, Uganda) už bylo v provozu nespočet kempů a lodží všech možných kategorií, že nebyl patrný žádný prostor. Jenže Bert měl v hlavě jasný koncept - nabídnout hostům zážitek afriky ve vysokém standardu služeb, ale za dostupnou cenu.
Svůj koncept vyzkoušel na kempu v národním parku Selous a pak se už vydal do tzv.Severního zlatého trojúhelníku - Arusha, Ngorongoro, Serengeti.

Africa Safari Lake Manyara (4*) je vybudována na rozsáhlém pozemku, strategicky umístěném tak, aby se kemp mohl stát ideálním výchozím místem pro výlety, nejen do legendárního kráteru Ngorongoro, ale i národního parku Tarangire, či k jezeru Lake Manyara a do vesniček v okolí.


Fotogalerie


O hotelu

V hotelu mají hosté k dispozici velký bazén, restauraci a bar, posilovnu, obchůdek se suvenýry, relaxační místnost s knihovnou, ohniště pro večerní posezení u ohně.

Lokalita

Kemp je postavený nedaleko jezera Lake Manyara, u vesničky Mto wa Mbu, v dojezdové vzdálenosti od mezinárodního letiště Kilimandžáro (JRO) a lokálního letiště Lake Manyara Airstrip.

Popis pokojů

Pokud uvidíte Africa Safari Lake Manyara kemp v nabídce cestovní kanceláře, vždy se ptejte, který typ ubytování mají zařazený v ceně! Jsou to velké rozdíly v kvalitě i ceně.

Celkem je hostům k dispozici 36 pokojů a stanů. 

Safari Stan (9 stanů)   - 3*  - 15 m2 - Stan se dvěma pevnými postelemi a lůžkovinami, vlastní toaletou a malou teráskou s křesílky. Tento typ ubytování do našich zájezdů nezahrnujeme, ale pokud by jej někdo chtěl zahrnout do individuálního itineráře, můžeme jej zahrnout. Je to prosté, ale dostatečně kvalitní ubytování. 

Safari Comfort Stan (14 stanů) - 4* - 60 m2 - Náš základní standard. Toto ubytování požíváme v našich zájezdech. Stan je vybaven kvalitním nábytkem a kvalitními lůžkovinami. Soukromá koupelna má sprchu s teplou a studenou vodou, splachovací toaletu. K dispozici je kávovar, zásuvky na dobití baterií a na terase houpací sítˇa lehátka.

Safari Luxury Glampin Stan (10 stanů) - 4* plus - 75 m2 - Ideální pokoj pro rodinu, protože zde může být ubytováno až 6 osob. Kvalitní nábytek a ložní prádlo je samozřejmostí. Prostorná plně vybavená koupena s teplou vodou a toaleta. K dispozici je kávovar a varná konvice. Velká terasa nabízí lehátka a houpací síť.

Premium Bungalow (3 bungalovy) - 4* - 40 m2 - Premium bungalovy mají výhled směrem k jezeru Lake Manyara. Jsou vybavené stylovým nábytkem a kvalitními lůžkovinami. Jeden z bungalovů je koncipován jako rodinný pokoj a může ubytovat až 6 osob, ostatní mohou ubytovat maximálně 3 osoby.  Koupelna s teplou vodou a toaletou.

Restaurace, bary, stravování

Restaurace a bar.

Fitness a lázně

K dispozici je malá posilovna.


Proč si vybrat tento hotel

  • Ideální poloha pro výlety
  • Nedaleko legendárního a unikátního kráteru Ngorongoro
  • Nedaleko národního parku Tarangire - ráje slonů a baobabů
  • Skvělé místo na výlety na kole k jezeru Lake Manyara a do okolních vesniček
  • Dojezdová vzdálenost k letišti Kilimandžáro
  • Možnost výběru ubytování podle možnosti klientů, od safari stanů až po prémiové bungalovy.
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading