facebook
Marco Polo - Paradise Sun hotel Praslin -

Paradise Sun hotel Praslin

Jedna z nejkrásnějších pláží světa, tropická zahrada, soukromí, gurmánské zážitky, to vše vám nabízí hotel Paradise Sun na ostrově Praslin.


Fotogalerie


O hotelu

Hotel Paradise Sun  4* leží přímo na pláži Cote d’Or, jedné z nejkrásnějších pláží světa, kam se sjíždějí milovníci milovníci podmořského života z celého světa. Hotel je na severovýchodním pobřeží ostrova Praslin, kam se dosanete lodí či letadlem z letiště Mahe.

Lokalita

Hotel najdete na severovýchodním pobřeží ostrova Praslin na pláži Cote dOr. 

Popis pokojů


Superior pokoj - menší pokoje max. pro 2 osoby.

Deluxe pokoj /deluxe family pokoj - oproti pokojů superior prostornější, max. pro 3 dospělé osoby nebo 2 dospělé + 2 děti.

Pokoje jsou v jedno či dvoupatrových budovách, v krásné tropické zahradě, pokoje i terasa nabízí soukromí a úchvatný výhled na Indický oceán.
Pokoje - Tv, fén, minibar, trezor, varná konvice na přípravu kávy a čaje, telefon, klimatizace a stropní větrák.

Restaurace, bary, stravování

V ceně máte polopoenzi, snídaně se podávají v restauraci u bazénu, večeře v restauraci St Pierre na pláži, místní kreolské speciality, ale i francouzské, budou pro vás jedinečným zážitkem. K obědu si může dát něco lehkého z místních mořských specialit nebo si do baru zajít pouze na drink.

Fitness a lázně

Praslin Spa centrum nabízí masáže, inspirovali se v Asii a používají balijské masáže, lávové kameny, ale i bylinné koupele, některé z těchto procedur můžete dopřát i vašim dětem.

Aktivity v hotelu a okolí

Kanoe a kajaky, paddle boardy, možnost šnorchlování. Hotel pořádá lekce kreolského vaření, botanické naučné výlety po ostrově, hodiny kreolského tance, lodní výlety s pozorováním západu slunce či výlety na okolní ostrovy.
V hotel je Beach club house pro vaše děti, s animacemi, dále si mohou zahratá volejbal či fotbal.


Proč si vybrat tento hotel

  • Ubytování v tropické zahradě
  • Hotel leží na jedné z nejkrásnějších pláží světa
  • Doporučujeme také pro rodiny s dětmi, aktivity pro děti
  • Výborná kreolská kuchyně
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading