facebook
Marco Polo - Hotel Residenz Hochalm (S) -

Hotel Residenz Hochalm (S)


Fotogalerie


O hotelu

4 hvězdičkový lifestyle hotel s 54 pokoji, známý svojí dobrou kuchyní. Lobby s recepcí, restaurace, čítárna, hotelový bar, výtah, uzamykatelná místnost na kola/sušárna, letní terasa. WiFi v celém hotelu zdarma.

Lokalita

klidná poloha, v lehkém svahu, panoramatický výhled, centrum Hinterglemmu cca 3,5 km, lanovka Zwölferkogelbahn jako vstup do turistického ráje cca 3 km.

Vzdálenost z Prahy: cca 475 km, 5 hodin a 55 minut
Vzdálenost z Brna: cca 535 km, 5 hodin a 55 minut
Vzdálenost z Bratislavy: cca 470 km, 5 hodin a 10 minut

Popis pokojů

pokoje jsou vybaveny sprchou, samostatným WC, telefonem, kabel. TV, pokojovým trezorem, kosmetickým zrcátkem, fénem, minibarem, WiFi připojením zdarma, žabkami/župany pro dosp. k zapůjčení. Balkon nebo terasa. 

  • Dvoulůžkové pokoje Itüpferl: cca 23-26 m2, pro 2-3 osoby, dvoulůžková postel a rozkládací pohovka, postranní výhled na hory. 
  • Rodinné pokoje Mitanand: cca 35-40 m2, pro 2-4 osoby, obývací ložnice s rozkládací pohovkou, dvoulůžková posel v navýšeném patře.
1 dětská postýlka pro dítě do 2 let, na vyžádání v hotelu zdarma, max. možný počet osob na pokoji nesmí být překročen ani o dítě do 2 let.

Restaurace, bary, stravování

polopenze: snídaně formou bufetu 7-10 h. s koutkem zdravé výživy, k večeři výběr z menu o 4 chodech, saláty formou bufetu. Obědový balíček na cesty (nutná rezervace na recepci den předem). 1-2x týdně tematický bufet, děti do 10 let mají speciální menu, doplatek za menu pro dospělé 15 €, platba na místě. Děti od 10 let si mohou zvolit menu pro dospělé nebo dětské menu.

Fitness a lázně

relaxační zóna (cca 200 m2) s infrakabinou, biosaunou, finskou saunou, sanáriem, odpočívárny (otevřeno denně 15-19 h., nutné rezervovat na recepci). V relaxační zóně je k dispozici ovoce, voda a čaj.

Aktivity v hotelu a okolí

zapůjčení nordic walking holí. Saalbach-Hinterglemm Joker Card zdarma s řadou výhod a slev: např. využití 6 lanovek v regionu zdarma (cyklisté 2x denně), 1x využití 2 lanovek v Leogangu, turistických autobusů, vstup na koupaliště Kapt'n Hook, Freeridepark, Downhill X-Line, zážitková stezka Montelino a možnost zúčastnit se různých sportovních a volnočasových akcí.
Pro rodiny: dětská herna, vybavení pro nejmenší (el. chůvička, dětské židličky, postýlky, WC sedátka) k zapůjčení dle dostpunosti.


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading