facebook
Marco Polo - Nha Trang - The Anam - pohled do zahrady

Nha Trang - The Anam


Fotogalerie


O hotelu

5* hvězdičkový resort v koloniálním stylu s krásnou písečnou pláží leží 20 minut letiště a 30 minut od města Nha Trang. Poloostrov Cam Ranh, na jehož pláži se hotel nachází, nabízí pobyt v klidné oblasti s panenskou přírodou. V hotelu se mísí koloniální styl s tradičním vietnamským, má krásnou tropickou zahradu s více ne 3000 palmami. Pobyt zde je ideální volbou pro hosty hledající luxus, klid a soukromí, i pro rodiny s dětmi. Ne nadarmo je heslem hotelu „No shoes. No news. No stress“. 

Lokalita

Poloostrov Cam Ranh nedaleko města Nha Trang.

Popis pokojů

Hotel nabízí ubytování v pokojích umístěných v hlavní budově, v pokojích umístěných v samostatných vilkách s výhledem do zahrady, na bazén nebo na moře, ve vilách s vlastním bazénem (150-180 m2) a vilách se 3 ložnicemi (267 m2). Velikost pokojů nenechá nikoho na pochybách, jak resort myslí na pohodlí svých hostů.
Každý pokoj či vila jsou vybaveny stylovým nábytkem z tmavého dřeva a zdobeny dekorativním kamenem. Koupelnu se sprchovým koutem a zapuštěnou vanou je možné otevřít i směrem do pokoje. Do každého pokoje/vily je možné přidat 1 přistýlku.

Balcony Garden View (55 m2)
Pokoje jsou umístěné v hlavní budově a mají výhled do zahrady.

Garden View Villa (50 m2)
Přízemní vilky jsou rozmístěny v centru komplexu a mají výhled do zahrady. Ve většině vilek jsou 2 samostatné pokoje.

Sea View Villa (50 m2)
Stejné vilky jako Garden View, navíc s výhledem na moře.

Ocean View Pool Villa (150 m2)
Vila s jednou ložnicí, obývacím pokojem a privátním bazénem (20 m2) s výhledem na moře. Hosté ubytovaní v této vile mají možnost snídaní v restauraci Colonial a v době od 11:00 do 17:00 hod mohou využít služeb denního lounge. 

Restaurace, bary, stravování

V hotelu Anam věří, že stolování znamená mnohem více než jen dobré jídlo. Je to příležitost zpomalit, relaxovat a setkat se s přáteli a blízkými. V hotelu jsou 3 restaurace (Indochine, Indochine Grill a Beach club) a 2 bary.

Fitness a lázně

Lázeňské centrum Sri Mara Spa má 10 relaxačních místností včetně 4 VIP místností určených pro páry, v nichž je parní sauna a venkovní vířivka. Lázně nabízejí širokou škálu léčebných terapií od speciálně vyškolených masérů.

Aktivity v hotelu a okolí

Bezplatné denní aktivity zahrnují plážový volejbal, badminton a jógu. Z vodních aktivit pak můžete vyzkoušet kajak, surfování či šnorchlování. Hoteloví hosté si mohou zacvičit v posilovně, zahrát si tenis, navštívit 3D kino nebo si zaplavat v některém ze 3 bazénů. Pro zábavu dětí je zde dětský klub.


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading