facebook
Marco Polo - Neptune Mara Rianta Luxury Camp -

Neptune Mara Rianta Luxury Camp

Dovolená v Keni může mít mnoho podob a safari v Keni také. Na safari si můžete vybrat ubytování od místa na vlastní stan v kempovišti, až po velmi luxusní ubytování v safari kempech a lodžích zařazených do kvality "Glamping".

Neptune Mara Rianta Luxury Camp 5* patří do té nejvyšší kvality glampingových kempů. Vedle Neptune Ngorongoro je vlajkovou lodí v aktivitách na safari velmi silné a kvalitní hotelové společnosti Neptune Hotels. Veškerý personál prochází pravidelným školením a je to na službách klientům znát. Zároveň ale Neptune Mara Tianta ctí místní komunitu Masajů a více než 80% zaměstnanců hotelu pochází právě z místní komunity. Díky tomu každý klient kempu přispívá k rozvoji místní komunity.

Neptune Mara Rianta Luxury Camp 5* je ALL INCLUSIVE !!!!


Fotogalerie


Popis pokojů

Luxusní safari stany jsou typickou ukázkou nového trendu, nazývaného GLAMPING. Kemp patří mezi malé boutique zařízení - k dispozici je pouze 20 stanů.

Každý stan má vnitřní plochu více než 80 m2 a k tomu ještě 25 m2 velkou terase směřovanou k řece Mara. Mezi stanem a řekou je malá travnatá plocha, která je upravená a umožňuje bez problémů pozorovat život v řece Mara přímo z jejího břehu.

Stany jsou obklopené divokou buší. Rozměrný areál kempu je ale oplocený a má stálou ostrahu.

Každý stan je vybavený nádhernou ložnicí dekorovanou v koloniálním stylu a koupelnou s vanou a sprchou. Sama koupelna má přes 25 m2 a je velmi příjemným prostorem s výhledem na řeku Mara.


Proč si vybrat tento hotel

  • Vynikající poloha - každý luxusní stan stojí přímo na břehu řeky Mara
  • Vynikající kuchyně a systém ALL INCLUSIVE - včetně nápojů.
  • Každý stan má svého butlera - komorníka, který je k dispozici pro individuální přání.
  • Kemp stojí necelých 20 minut od vjezdu dá národního parku Masai Mara National Park, na území se speciálním statutem chráněného území. Mezi parkem a chráněným územím není žádná bariéra a zvěř může volně migrovat.
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading