facebook
Marco Polo - Hotel Eder (S) -

Hotel Eder (S)


Fotogalerie


O hotelu

4 hvězdičkový lifestyle hotel superior v alpském stylu je ideální pro páry a aktivní. Hotel disponuje 70 pokoji, lobby, 2 společenskými místnostmi, 2 restauracemi, malou knihovnou, 2 bary, kavárnou, výtahem, terasou. WiFi připojení v celém hotelu zdarma. Prádelní servis za poplatek.

Lokalita

ideální poloha, v centru vesničky, lanovka Natrunbahn cca 50-80 m jako vstup do turistické oblasti Hochkönig.

Vzdálenost z Prahy: cca 450 km, 5 hodin a 40 minut
Vzdálenost z Brna: cca 510 km, 5 hodin a 45 minut
Vzdálenost z Bratislavy: cca 455 km, 4 hodin a 50 minut

Popis pokojů

komfortně zařízené v moderním designu, vybaveny jsou telefonem, kabel. TV, župany a žabky k zapůjčení, pokojovým trezorem, WiFi připojením zdarma, sprchou, WC, fénem.

  • Dvoulůžkové pokoje Studio Innenhof: cca 17 m2, pro 2 dosp. os., do vnitrobloku nebo nad barem, bez balkonu.
  • Dvoulůžkové pokoje Studio: cca 19 m2, pro 2 dosp. os., balkon.
  • Dvoulůžkové pokoje Lifestyle: cca 22 m2, pro 2-4 os., dvoulůžková postel a vysouvací postel a přistýlka (dle obsazenosti) balkon.
  • Dvoulůžkové pokoje Berg Relax: cca 35 m2, pro 2-4 os., dvoulůžková postel, rozkládací pohovka, infrakabina na pokoji, chladnička, posezení, velká koupelna, balkon nebo terasa.
Dětská postýlka 15 €/den, platba na místě, max. počet osob na pokoji nesmí být překročen ani o dítě do 2 let.

Restaurace, bary, stravování

snídaně nebo polopenze: snídaně formou bufetu s bioprodukty a koutkem zdravé výživy (7.30-10.30 h.). Při rezervaci polopenze navíc k večeři výběr z menu o 5 chodech včetně salátů formou bufetu nebo tematický bufet.

Fitness a lázně

fitness. Wellness zóna s designovým bazénem s vnitřním vstupem s integrovanou vířivkou (cca 20 x 3,5 m, 30°C, 8-20 h.), biosauna, infrakabina, finská sauna, parní lázeň, odpočívárny s vodními lůžky (14-20 h.). Za poplatek: masáže a malé soukromé spa.

Aktivity v hotelu a okolí

HochkönigCard zdarma s množstvím výhod a slev u smluvních partnerů (např.: použití lanovek zdarma v Maria Almu, Dientenu a Mühlbachu, Hinterhalu, využití turistického autobusu, vstup do koupališť v Maria Almu a Mühlbachu, využití tenisových kurtů v Maria Almu a Mühlbachu a mnoho dalšího).
30 % sleva na green fee (golfové hřiště Urslautal).
Pro rodiny: dětská herna s lezeckou stěnou.


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading