facebook
Marco Polo - Hotel Schneeberg (Léto/Sommer) -

Hotel Schneeberg (Léto/Sommer)

Jižní Tyrolsko
Ridnaun


Fotogalerie


O hotelu

Komfortní hotelový wellness resort se 180 pokoji, který se skládá ze 4 vzájemně propojených budov se společenskými místnostmi, výtahem, disco-pubem, tavernou, restaurací, barem, á-la-carte restaurací, pizzerií a velkou wellness zónou (viz popis níže). Dále je k dispozici velkoryse řešený venkovní areál se sluneční terasou, biotopem, vyhřívaným bazénem, ​​trávníkem na opalování, lehátky a slunečníky. WiFi připojení je ve společných prostorách a na pokojích zdarma.

Lokalita

Slunná a klidná poloha na konci malebného jihotyrolského údolí Ridnaun, v části obce Maiern. Hotel leží v nadmořské výšce cca 1380 m n. m. a nabízí krásný výhled na okolní hory. Lanovky Ratschings jsou cca 14 km od resortu.

Vzdálenost z Prahy: cca 595 km, 6 hodin 
Vzdálenost z Brna: cca 675 km, 6 hodin a 30 minut

Popis pokojů

Všechny pokoje jsou vybaveny vanou nebo sprchou, WC, fénem, telefonem, sat. TV, WiFi připojením, župany do wellness a balkonem:

  • Dvoulůžkové pokoje Bergl: cca 18 m2, ve vedlejší budově, bez výtahu k pokojům, některé pokoje v podkroví, možnost až 2 přistýlek (rozkládací pohovka nebo postele).
  • Dvoulůžkové pokoje Mountain: cca 20 m2, v hlavní budově, možnost až 2 přistýlek (rozkládací pohovka nebo postele).
  • Dvoulůžkové pokoje Alpin: cca 20 m2, v hlavní budově, renovované v roce 2019, možnost až 2 přistýlek (rozkládací pohovka nebo postele).
  • Rodinné pokoje: cca 36 m2, oddělený prostor na spaní, navíc 3 přistýlky.
  • Anton Family Suite: cca 40 m2, nové, oddělený prostor na spaní pro 2 děti a 2 přistýlky.
  • Schneeberg Suite: cca 50 m2, oddělený obývací pokoj, navíc 2 přistýlky.
  • Family Deluxe Suite: cca 50 m2, v roce 2019 zařízené, ve vedlejší budově, navíc 2 přistýlky.
  • Jednolůžkové pokoje Mountain: cca 18 m2, v hlavní budově.
Dětská postýlka do 2 let zdarma (na vyžádání v CK). Maximální počet osob o infanta nelze překročit v pokojích Bergl, Mountain a Alpin.

Restaurace, bary, stravování

All Inclusive Light:
Bohatá snídaně formou bufetu, polední bufet se saláty, polévkami, těstovinami a zákusky. K večeři výběr z menu o 4 chodech a salátový bufet. K obědům a večeřím nealkoholické nápoje formou zdarma. 2x týdně tématický večer (1x tyrolský a 1x italský). 

Fitness a lázně

Zdarma: velká wellness zóna s rozlohou 8000 m2. Oddělená část pro děti Bergi-Land se skluzavkami, vodním hradem, rodinnou a dětskou saunou (s oblečením), turboskluzavkou, megaskluzavkou a Infinity Jumpem. Dále je v dětské části pomalá řeka s odpočinkovou jeskyní. Oddělená Adults Only wellness oáza (pouze pro dospělé od 16 let) s 25 m bazénem, ​​saunovým světem s biosaunou, bylinkovou saunou, finskou panoramatickou saunou, parní saunou a infrakabinami se solným inhalátorem. Zážitkový krytý bazén s aromasaunou a propojením ven, vířivka, panoramatický venkovní Infinity bazén (s teplotou cca 35°C), relaxační zóna, různé druhy saun, turecká parní lázeň, solná jeskyně, aromatické sprchy, Kneippovy bazénky, odpočívárny. Posilovna.

Za poplatek: kosmetické procedury, masáže a solárium.

Aktivity v hotelu a okolí

Zdarma: 2x týdně živá hudba. Animační program v období prázdnin, túry s pochodněmi, lezecká stěna pro děti,  fotbalové hřiště, volejbalové hřiště.

Za poplatek: kuželky, možnost vyzkoušení střelby - biatlonu (cca 150 m), biliár, tenis, minigolf.

Pro rodiny: miniclub (3-12 let) od pondělí do soboty (cca 10:00-18:00):velké dětské hřiště, dráha pro motokáry, velký krytý zábavní park s mnoha skluzavkami, herna, dětské kino, místnost pro mládež, dětská zoo, jízdárna.

Domácí mazlíčci na vyžádání a za poplatek 20 €/den (platba na místě).


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading