facebook
Marco Polo - Zoetry Villa Rolandi Isla Mujeres Cancun -

Zoetry Villa Rolandi Isla Mujeres Cancun

Zoetry Villa Rolandi Isla Mujeres Cancun je luxusní boutique hotel na soukromém ostrově Isla Mujeres v Cancunu v Mexiku. Hotel je vhodný pro páry, kteří hledají klidnou a romantickou dovolenou v malebném prostředí.


Fotogalerie


O hotelu

Hotel nabízí 35 elegantních a prostorných pokojů s výhledem na moře, soukromou terasou nebo balkonem a moderními vybaveními. Každý pokoj má king-size postel, satelitní televizi, minibar, kávovar a bezplatné Wi-Fi připojení.

Hosté mohou využívat bazén, jacuzzi, fitness centrum, wellness centrum s lázněmi a saunami a soukromou pláž s lehátky a slunečníky. Hotel má také několik restaurací a barů, kde hosté mohou ochutnat místní speciality a exotické nápoje.

K dispozici je také služba concierge, která pomůže hostům s organizací výletů a aktivit v okolí. Hotel se nachází v blízkosti národního parku Garrafón, kde si hosté mohou užít potápění, šnorchlování a další vodní sporty.

Celkově řečeno, Zoetry Villa Rolandi Isla Mujeres Cancun je ideálním místem pro páry, kteří hledají luxusní a romantickou dovolenou v klidném a krásném prostředí Mexického Karibiku.

Popis pokojů

Junior Suite - 42 m. Tato kategorie pokojů nabízí výhled na zahradu a má soukromou terasu s posezením. Pokoj je vybaven king size postelí a moderními prvky jako je například minibar, klimatizace a Wi-Fi.

Junior Suite Ocean View - 46 m. Tyto pokoje nabízejí krásný výhled na oceán a mají soukromou terasu nebo balkón s posezením. Pokoj je vybaven king size postelí a moderními prvky jako je například minibar, klimatizace a Wi-Fi.

Junior Suite Veranda Ocean Front - 46 m.. Tato kategorie pokojů se nachází přímo u moře a nabízí soukromou terasu nebo balkón s výhledem na oceán. Pokoj je vybaven king size postelí, minibarem, klimatizací a Wi-Fi.

Junior Suite Superior Ocean Front - 76m. Tato kategorie pokojů se nachází přímo u moře a nabízí soukromou terasu nebo balkón s výhledem na oceán. Pokoj je vybaven king size postelí, minibarem, klimatizací a Wi-Fi.

One Bedroom Presidential Suite - 192m. Tato kategorie pokojů je největší a nabízí oddělený obývací prostor, ložnici s king size postelí, koupelnu s vanou a sprchou a soukromou terasu s výhledem na oceán. Pokoj je vybaven minibarem, klimatizací a Wi-Fi.

Každý pokoj je navržen s důrazem na luxus a pohodlí hostů a nabízí elegantní a moderní vybavení.

Restaurace, bary, stravování

Hotel nabízí all-inclusive program, který zahrnuje tři chody a neomezené nápoje v restauracích a barech. Hosté mohou využívat také službu pokojového servisu 24 hodin denně, aby si mohli vychutnat jídlo v soukromí svého pokoje. 

Restaurace:

Casa Rolandi - Italsko-mexická restaurace s elegantním interiérem a venkovním posezením. Specializuje se na mořské plody, steaky a tradiční italské pokrmy jako jsou rizoto a pizza.
Le Métissage - Toto je fine-dining restaurace s jídelním lístkem inspirovaným francouzskou a mexickou kuchyní. Nabízí degustační menu a výběr z více než 100 druhů vína.
Casa Rolandi Bar - Tento bar se nachází vedle restaurace Casa Rolandi a nabízí koktejly a další nápoje.

Bary:

Bar Madrugada - Tento bar je otevřený 24 hodin a nabízí nápoje, koktejly a lehké občerstvení.
Bar & Lounge - Tento bar se nachází u bazénu a nabízí širokou škálu nápojů, koktejlů a malých snacků.
Beach Bar - Tento bar se nachází přímo na pláži a nabízí chlazené nápoje a koktejly.

Fitness a lázně

Fitness:
Hotel má moderně vybavené fitness centrum s výhledem na oceán. Centrum nabízí širokou škálu cvičebních strojů, včetně běžeckých pásů, eliptických trenažérů, stacionárních kol a posilovacích strojů. K dispozici jsou také míče na cvičení a další pomůcky pro funkční trénink.

Lázně:
Hotel nabízí rozsáhlé wellness a lázeňské centrum s výhledem na oceán. Centrum nabízí následující služby:

Masáže - Hosté si mohou vybrat z různých druhů masáží, jako je švédská masáž, hluboká tkáňová masáž, thajská masáž a další.

Kosmetické a tělové ošetření - Hotel nabízí celou řadu kosmetických a tělových ošetření, jako jsou hydratační ošetření, peelingy, obaly a další.

Sauna a pára - Hosté si mohou vychutnat saunu nebo parní lázeň a uvolnit napětí ve svém těle.

Spa:
Hotel nabízí také luxusní spa s několika terapeutickými místnostmi, kde hosté mohou relaxovat a vychutnat si různé procedury. Spa nabízí kromě masáží a ošetření také meditaci a jógu.

Celkově nabízí Zoetry Villa Rolandi Isla Mujeres Cancun luxusní wellness a lázeňské služby, které vám pomohou zrelaxovat a načerpat novou energii.

Aktivity v hotelu a okolí

Aktivity v hotelu:

Plavání v bazénech: Hotel má několik bazénů, kde se hosté mohou osvěžit a relaxovat.
Plážové aktivity: Hotel se nachází přímo u pláže, kde hosté mohou hrát volejbal, plavat nebo si půjčit kajak.
Paddleboarding: Hotel nabízí půjčování paddleboardů, které je ideální pro prozkoumání okolních vod.
Potápění a šnorchlování: Hotel nabízí šnorchlování a potápění s instruktorem, kteří vám ukážou krásy podvodního světa.
Golf: Hotel nabízí přístup na nedaleké golfové hřiště s nádherným výhledem na moře.
Aktivity v okolí:

Návštěva ostrova Isla Mujeres: Ostrov Isla Mujeres je známý svými plážemi, přístavy a obchody. Hosté se mohou projet na výletní lodi nebo si půjčit skútr.
Cenote: V okolí se nachází několik cenotů, které jsou ideální pro šnorchlování a potápění.
Ruiny Chichen Itza: Ruiny Chichen Itza jsou starověké památky Mayů, které jsou zapsány na seznamu světového dědictví UNESCO. Hosté si mohou pronajmout auto nebo si objednat výlet s průvodcem.
Národní park Garrafon: Národní park Garrafon je ideální pro plavání s delfíny, šnorchlování, paddleboarding a další aktivity na pláži.


Proč si vybrat tento hotel

  • Ideální poloha hotelu na ostrově Isla Mujeres, díky které nebudete obtěžování řasami jako hotely na pobřeží
  • Luxusní poloha na ostrově Isla Mujeres a méně než 1 hodinu od letiště
  • Hotel nabízí luxusní ubytování v elegantních pokojích s nádherným výhledem na Karibské moře. Všechny pokoje jsou zařízeny moderním nábytkem a vybaveny prvotřídními službami.
  • Hotel nabízí all-inclusive koncept, který zahrnuje všechny jídla, nápoje a aktivity v ceně. Hosté se tak nemusí starat o výběr restaurací nebo platby během pobytu.
  • Hotel se nachází v klidné oblasti a nabízí hostům relaxační prostředí s nádhernými výhledy na moře. Kromě toho je zde k dispozici wellness centrum s nabídkou masáží a terapií.
  • Hotel nabízí širokou škálu aktivit a zábavy pro hosty všech věkových kategorií. Mezi nejpopulárnější patří plážové aktivity, potápění, paddleboarding a vodní sporty.

Video

Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading