facebook
Marco Polo - Hotel Adler (léto/Sommer) -

Hotel Adler (léto/Sommer)

Jižní Tyrolsko
St. Johann im Ahrntal


Fotogalerie


O hotelu

Populární rodinný hotel s mnoha stálými hosty, který prošel rekonstrukcí v roce 2020. Hotel má 65 pokojů na 4 podlažích, kavárnu, bar s à-la-carte restaurací, čítárnu, kuřáckou a TV místnost, výtah a kolárnu. WiFi připojení je k dispozici zdarma. Dále je v hotelu bazén a wellness zóna (viz popis níže) a trávník na opalování s lehátky a slunečníky zdarma.

Lokalita

Hotel leží u hlavní silnice uprostřed jihotyrolského údolí Ahrntal a je ideálním výchozím bodem pro výlety a túry. Obchod je přímo u hotelu, stejně tak autobusová zastávka. Centrum města St. Johann im Ahrntal je cca 1 km od hotelu, lanovka na Klausberg je cca 2,5 km od budovy.

Vzdálenost z Prahy: cca 670 km, 6 hodin a 50 minut
Vzdálenost z Brna: cca 735 km, 7 hodin a 30 minut
Vzdálenost z Bratislavy: cca 545 km, 6 hodin a 40 minut

Popis pokojů

Všechny pokoje jsou vybaveny vanou nebo sprchou, WC, fénem, telefonem, sat. TV a pokojovým trezorem. Na pokojích je WiFi připojení zdarma:

  • Dvoulůžkové pokoje Comfort: cca 22 m2, malý psací stůl, manželské dvoulůžko a rozkládací pohovka nebo křeslo jako možnost jedné přistýlky, balkon.
  • Jednolůžkové pokoje: cca 15 m2, některé s balkonem, možnost ubytování pro 1 dosp. os. a 1 dítě do 8,99 let.

Restaurace, bary, stravování

Polopenze:
snídaně formou bufetu (7:30-10:00), k večeři výběr z menu o 3 chodech a salátový bufet (18:30-19:30).

Fitness a lázně

Zdarma: v roce 2024 nově zrekonstruovaná wellness zóna s krytým bazénem (cca 10 x 15 m) s vířivými lavicemi, 2 vířivkami, saunou, sennou saunou, parní lázní, infrakabinou, Kneippovým chodníčkem, zážitkovými sprchami a samostatným dětským bazénkem/brouzdalištěm.

Za poplatek: Sabbia Med.

Aktivity v hotelu a okolí

Zdarma: stolní tenis, stolní fotbal, karta výhod Holiday Pass Premium (využití hromadné dopravy v regionu zdarma). Týdenní aktivní program organizovaný místní turistickou centrálou. V termínu 11. 5.-30. 6. 2024 lanovky Klausberg/Speikboden zdarma.

Za poplatek: bowling.

Pro rodiny: herna, dětské hřiště, dětský bazén.

Domácí mazlíčci nejsou povoleni.


Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading