facebook
Marco Polo - Diamonds Leisure Beach & Golf Resort 4* -

Diamonds Leisure Beach & Golf Resort 4*

Leisure beach golf resort Diani Beach.

Aktivní dovolená na luxusní pláži? Potápění, golf nebo cesta na SAFARI - nejen to Vám můžeme nabídnout k Vašemu pobytu v hotelu Diamonds leisure beach golf resort.


Fotogalerie


O hotelu

Diamonds Leisure Beach & Golf Resort se nachází na proslulé bílé pláži. písečné pláži Diani na jižním pobřeží Keni, pouhých 50 minut jízdy od hotelu. od mezinárodního letiště v Mombase a 10 minut jízdy autem od regionálního letiště Ukunda. Pyšní se 38 akry pozemku u pláže, Diamonds Leisure Beach & Golf Resort nabízí 18ti jamkové golfové hřiště, golfový areál a restauraci, plně vybavené konferenční centrum, 4 venkovní bazény a lázně v nádherné botanické zahradě.

BALÍČEK ALL INCLUSIVE
- Welcome drink.
- Minilednička na pokoji, příslušenství pro přípravu kávy a čaje.
- Snídaně, obědy a večeře podávané v restauraci Diani.
- Bar Bahari je otevřen od 10:00 do 24:00 a nabízí nealkoholické nápoje, ovoce. džusy, kávu a čaj, místní pivo, domácí víno a vybrané koktejly.
- Bar na pláži Coral je otevřen od 10:00 do 18:00 a podávají se v něm nealkoholické nápoje, ovocné šťávy, místní pivo, domácí víno a vybrané koktejly.
- Bar u bazénu Maweni je otevřen od 10:00 do 18:00 a podávají se v něm nealkoholické nápoje, ovocné šťávy, místní pivo a domácí víno.
- Baobab pool Bar je otevřen od 10:00 do 18:00 a podávají se v něm nealkoholické nápoje, ovocné šťávy, místní pivo a domácí víno.
- Občerstvení je v barech nabízeno po celý den.
- Lehké obědové menu se podává v plážovém baru Coral.
- K večeři se v restauraci Frangipane Pizzeria podává pizza.
- Wifi připojení k internetu ve všech pokojích a veřejných prostorách.
- Fitness a gymnastické aktivity, stolní tenis, kulečník, plážový volejbal, nemotorizované vodní sporty, soft animace a večerní zábavní program s místními show.
- Dětský klub Simba.
- Denně osušky na pláž a k bazénu.
- Slunečníky, lehátka u bazénu a na pláži.

Lokalita

Diani Beach

Diani Beach je ohromující pobřežní ráj, který láká miliony návštěvníků ročně. Nachází se na jihovýchodním pobřeží Keni v Indickém oceánu a je jednou z nejkrásnějších pláží na světě. Jeho jedinečné kombinace písečných bílých pláží, průzračného tyrkysového moře a tropického zeleného prostředí tvoří idylickou scenérii pro dovolenou. Voda je zde klidná a teplá, ideální pro plavání, potápění nebo šnorchlování a zároveň je to oblíbené místo pro surfování a kiteboarding díky silným větrům, které zde foukají. Můžete e projet na koni podél pláže a vychutnat si romantickou jízdu za západu slunce, nebo se vydat na SAFARI obdivovat místní divokou zvěř do nedalekého národního parku Shimba Hills nebo do jiného z 35 národních parků a rezervací Keni.

Popis pokojů

Hotel nabízí 200 pokojů typu:
- Standardní pokoje Garden
- Rodinné pokoje Bustani Garden
- Pokoje u bazénu
- Pokoje s výhledem na moře
- Apartmá Junior s výhledem na moře
- Apartmá s výhledem na moře
- Vily Oasis se 4 ložnicemi a malým bazénem
- 6ti pokojové vily Oasis a malým bazénem

VYBAVENÍ POKOJŮ
- Denní úklid
- Individuální klimatizace
- Stropní ventilátor
- Zařízení na přípravu čaje a kávy
- Satelitní TV
- zásobený minibar
- Bezpečnostní schránka

Restaurace, bary, stravování

Restaurace Diani
Podává snídaně, obědy a večeře formou bufetu s nabídkou výběru mezinárodní, regionální, asijské a italské kuchyně. Snídaně se podává od 7:30 až 10:00. Oběd se podává od 13:00 do 14:30. Večeře se podává od 19:30 až 21:30. Zahradní večeře se podává jednou týdně.

Pizzerie Bahari
Podává pizzu na terase Bahari ve večerních hodinách od 19:30 do 21:30.

Restaurace Onda
Nachází se přímo na pláži s výhledem na Indický oceán. intimní restaurace. Otevřeno pouze na večeři. Rezervace je nutná a jídlo je zpoplatněno.

Bahari Bar
Nachází se v centru rezortu s výhledem na oceán a je skvělým místem k setkávání a popíjení lahodných osvěžujících nápojů. Otevřeno od 10:00 do 24:00.

Bar  Coral  Beach
Podává nápoje, občerstvení a lehká jídla k obědu. Otevřeno od 10:00 do 18:00 hod.

Mawheni Pool Bar
Podává nápoje a malé občerstvení u bazénu Bahari od 10:00 do 18:00 hod.

Baobab swim-up pool Bar
Podává nápoje a malé občerstvení u bazénu Baobab od 10:00 do 18:00 hod.

Fitness a lázně

SPA

Ponořte se do relaxační atmosféry a nechte se obklopit vůní místních bylinek, koření, původních a přírodních ingrediencí. Najděte v místních lázních úlevu a pohodu díky bohatému programu masáží a procedur.

Aktivity v hotelu a okolí

KONFERENČNÍ A JEDNACÍ PROSTORY
Sál Dr. Meistera o rozloze téměř 6200 metrů čtverečních má kapacitu 600 hostů najednou. Konferenční centrum Kilelani nabízí pět malých konferenčních sálů a to Kongamano, Jumuika, Kikaoi, Peponi a Maskani. Konferenční centrum zahrnuje průchozí Porte Cochere, recepci, salonek a také otevřené nádvoří.
GOLFOVÝ KLUB DIAMONDS LEISURE
V resortu se nachází jedno z nejlepších mezinárodních 18ti jamkových golfových hřišť ve východní Africe, které je určeno jak pro začátečníky, tak pro profesionální hráče golfu. Na hřišti je spousta vodních a písečných překážek, které jsou výzvou pro golfové dovednosti. Začínající golfisté mohou začít hrát s pomocí našeho profesionálního trenéra.
Každoročně v říjnu se zde koná turnaj "Diani Beach Masters", kde se setkávají profesionálové i amatéři a hrají golf po dobu dvou dnů. Tato událost je jedním z vrcholů významných akcí, které se konají ve východoafrickém golfovém kalendáři.


Proč si vybrat tento hotel

  • DIANI BEACH - bílý písek, tyrkysové moře, potápění, šnorchlování, kiteboarding.
  • GOLFOVÝ KLUB DIAMONDS LEISURE - 18-ti jamkové golfové hřiště.
  • Hotelové SPA - relax, masáže, lázeňské procedury.
  • 4 bazény, 3 restaurace a 4 bary
  • Hotelové konferenční centrum - 6 sálů a zázemí.
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading