facebook
Marco Polo - Mpogo Safari Lodge - Mpogo Safari Lodge

Mpogo Safari Lodge

Mpogo Safari Lodge je klidné zařízení, které se nachází na vrcholu kopce v odlehlé části národního parku Lake Mburo v západní Ugandě.
Toto malebné místo je ideální pro návštěvníky, kteří hledají autentický zážitek z přírodních krás.
Lodge nabízí 16 komfortních pokojů střední kategorie za přijatelné ceny, což zajišťuje kvalitní pobyt pro každého.
Co začalo jako skromný statek, se postupně vyvinulo v útulné útočiště, kde mohou hosté naplno využít příležitosti k pozorování divoké zvěře.
Každý den zde můžete spatřit zebry, buvolce, antilopy a občas dokonce i hyeny, které přicházejí k napajedlu.
Mpogo Safari Lodge se pyšní plně vybavenou kuchyní, tradičními bungalovy (rondovaly), které splní všechny potřeby návštěvníků.
Lodge se snaží propojit to nejlepší z tradičního i moderního světa, aby si hosté mohli užít autentický a pohodlný pobyt v srdci africké divočiny.
Plánujete dovolenou se safari v Ugandě?
Mpogo Safari Lodge je ideálním místem, kde můžete zažít jedinečné dobrodružství a objevit kouzlo národního parku Lake Mburo.


Fotogalerie


Popis pokojů

Pokoje Deluxe v Mpogo Safari Lodge jsou navrženy tak, aby hostům poskytly maximální pohodlí a luxus během jejich pobytu.
Tyto prostorné a elegantně zařízené pokoje disponují pohodlnou manželskou postelí velikosti king size nebo dvěma oddělenými postelemi, posezením a vlastní koupelnou se sprchou, vanou a odděleným WC.
Pokoje jsou vybaveny moderními zařízeními, jako je klimatizace, minibar, příslušenství pro přípravu čaje a kávy a trezor na cennosti, což zajišťuje, že se hosté budou cítit jako doma.


Proč si vybrat tento hotel

  • Pozorování divoké zvěře
  • Kulturní turistika
  • Klidné a exkluzivní ubytování
Zájezdy

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

loading