facebook
Damska jizda - do Dolomit za aktivním odpočinkem -

Damska jizda - do Dolomit za aktivním odpočinkem

4 nocí od 18 900 Kč
Itálie, Poznávací zájezdy

Damska jizda - do Dolomit za aktivním odpočinkem

 

Zážitky, na které se můžete těšit

  • Malá skupinka několika dam, které si chtějí dát trošku do těla, zároveň ale také zarelaxovat u sklenky vína.
  • Víno s příběhem - pojďte s námi ochutnat víno světového významu, které v supermarketu nenajdete. V této oblasti proslulé spíše pěstováním jablek dokázaly v rodinné tradici pokračovat již jen 4 poslední rodiny a za jednou z nich se společně vypravíme.
  • Kajaky na jezeře San Giustina - skrytý klenot Val di Non. Nepotřebujete být zkušený kajakář, tuhle úroveň zvládne každý. Je to především o kochání krásnou okolní krajinou a hře světel v na první pohled ukrytých kaňonech krásného jezera.
  • Garda - kdo by neznal tohle slavné jezero. Strávíme tu společně celý den, při čemž si projdeme slavnou stezku Ponale, která sloužila jako spojení Gardy s vedlejším jezerem Ledro. Projdeme se promenádou, nakoukneme do některých krámků či se zastavíme na Aperol.
  • Brenta - slavná část Dolomit i název jedné z nejvyšších hor. Uděláme si celodenní výšlap, po jehož absolvování se budete chtít do Dolomit zaručeně vrátit, jejich krása Vás ohromí. Ukážeme Vám, že Dolomity nejsou jen pro horolezce.
  • Zájezd prožijete s Martinou a Veronikou. Jedna žila nějakou dobu na břehu jezera Garda a druhá žije v údolí Val di Non dodnes. Obě severní Itálii milují a rády Vám umožní ji opravdu zažít.
Rezervujte zde

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

1. den: Příjezd do Itálie v odpoledních hodinách, aperitiv na přivítanou nad městečkem

2. den: kajaky na jezeře San Giustina, kostelík San Romedio a ochutnávka vín. 

3. den: Brenta - celodenní trek v návaznosti na aktuální počasí. 

4. den: jezero Garda: stezka Ponale, pobřežní promenáda, krámky a suvenýry.

5. den: Návštěva Rotari a následný odjezd domů

Cena zahrnuje

Ubytování se snídaní na 4 noci hotelu Garni Vecchio Comune
Dopravu do/z Itálie vč. přech přejezdů na místě
Aktivity dle programu
Asistenci Martiny a Veroniky po celou dobu pobytu
Záklandí zdravotní pojištění
Pojištění proti úpadku CK

Cena nezahrnuje

Aktivity a stravování nad rámec programu
Připojištění proti stornu zájezdu

1. den: příjezd do Itálie

Přejedeme do Itálie, konkrétně do oblasti Val di Non. Před večeří si zajdeme na krásnou vyhlídku na celé údolí, kde bude již připraven malý aperitiv na přivítanou.
2. den: kajaky a San Romedio

Dopolední výlet na kajaku po jezeře S. Giustina do jinak nepřístupné části jezera, kterou místní lide nazývají “ malý Grand Canyon”, podle typicky do červena  zbarvené horniny, která velmi připomíná “Grand Canyon USA“ v malém provedení. Nejdříve se zahřejeme na otevřené části jezera a pak už na nás čekají nás 2 kaňony - hra stínů, barev skal a vody je někdy neuvěřitelná Výlet trvá cca 3 hodiny. U nástupního místa je malý bar, kde si  po
výletě dáme nějaké občerstvení a poté se vydáme klidnou procházkou ke kostelíku San Romedio. Večer návštěva malého soukromého sklípku ´´Lasta Rosse´´ s ochutnávkou vína Gropello, které je opravdovou raritou ve světe a má i vysoký historický význam
  - zaposlouchejte se do příběhu.
3. den: Brenta

Celodenní trek v Dolomitech - nebojte se, není to olympiáda. Jde o to užít si hory v plné parádě a tempo tommu bude přizpůsobeno. Konrétní trasa bude vybrána s ohledem na počasí a možnost využití lanovek (zda budou tou dobou v provozu). 
4. den: jezero Garda

Výlet na jezero Garda - klasická cesta Ponale, která spojuje jezero Garda a jezero Ledro. Čekají Vás nezapomenutelné výhledy. Odpoledne volný program u jezera, možnost nákupů či koupání.
5. den: Rotari a odjezd domů

ROTARI se nachází v samém srdci Dolomit mezi údolími a kpci Trentina a nabízí elegantní a moderní šumivé víno z horského klimatu. Nezaměnitelné vůně a chutě vyprávějí o území, jeho ovoci a dávně proslulé metodě výroby.Po návštěvě odjezd zpátky do Prahy.

CK Marco Polo Int.
+420 222 314 666
Po - Pá 8:30 - 17:00
info@marco-polo.cz
Petrská 1551/23, 11000 Praha 1-Nové Město
IČO: 28086953
DIČ: CZ28086953
Bankovní spojení: Unicredit Bank a.s.
Číslo b. účtu: 210 277 5551 / 2700
loading