facebook
El Dorado Royale -

El Dorado Royale

7 nocí od 60 900 Kč
Mexiko, Pobytové zájezdy

Popis zájezdu

El Dorado Royale naplňuje představu skvělé dovolené, ať už aktivní nebo odpočinkové, byl také oceněn a zařazen mezi 100 nejlepších hotelů na světě.

Živější resort pro společenské jedince. 

Větší resort, k dispozici kola nebo vláček.


 

O hotelu

Hotel se nachází v srdci Mayské riviéry, cca. 30 minut jízdy od letiště v Cancunu, 15 minut jízdy od města Playa del Carmen a cca. 10 minut jízdy od golfového hřiště Mayakoba.

Popis pokojů

Hotel má 478 suit v 7 kategoriích. Všechny jsou vybaveny jacuzzi, klimatizací, stropním ventilátorem, budíkem, trezorem, fénem, TV, velkou terasou, denně doplňovaným minibarem, žehličkou a kávovarem.

Luxury Jacuzzi Junior Suite: zrenovované pokoje s úchvatným výhledem na zahrady, elegantně vybavené v mexickém stylu, moderní koupelna, postel king size nebo manželská, max pro 3 osoby a má 56 m2,

Swim up Jacuzzi Junior Suite: má navíc přímý vstup k bazénu z vlastní terasy, pro 2 osoby, má také 56 m2.

Beachfront Jacuzzi Juniour Suite.: zrenovovaný prostor, tmavý masivní nábytek, manželská postel, prostorná a moderní koupelna, individuální check-in, šampaňské a ovoce při příjezdu, výběr polštářů, nabídka aromaterapie a komorníka, bazénový a plážový servis, pro 2 osoby, má 55 m2,

Royal Suite: rozšířená nabídka minibaru, uvítací koš se šampaňským, vínem a ovocem, služby komorníka, výběr polštářů, výběr filmů, postel king size, aromaterapie, 1 romantická večeře na pláži při svíčkách (podmínka min. 7 nocí). Maximální kapacita 2 osoby, a má 55 m2.

Royal Swim-up Suite: rozšířená nabídka minibaru, uvítací koš se šampaňským, vínem a ovocem, služby komorníka, výběr polštářů, výběr filmů, postel king size, aromaterapie, 1 večeře na pláži při svíčkách, je pro 2 osoby a má 55 m2, Suita Royal Swim up má přímý přístup do bazénu přes soukromou terasu.

Connoisseur Suite se dvěmi ložnicemi: ložnice s manželskou postelí, druhá ložnice s oddělenými lůžky, vnitřní i venkovní vířivka, obývací pokoj, jídelna, vstup do bazénu, luxusně zařízené, k dispozici značkové kosmetické produkty, bar a občerstvení, pro max 6 osob, má 333 m2.

Restaurace, bary, stravování

El Dorado Royale má 14 restaurací a 8 barů. Nabízejí zde pokrmy italské, asijské a mezinárodní kuchyně, ochutnáte originální mexické speciality, vše z čerstvých i v místě pěstovaných surovin, mají zde vlastní skleník.

Jmenujme restauraci Fuentes kde je otevřená kuchyně a pořádají se zde kuchařské show, nechte si zde navrhnout dokonalé párování pokrmů s vínem, v restauraci Jo Jo´s ochutnáte převážně mořské plody a grilované speciality. V Rincon Mexicano si pochutnáte na mexických pokrmech. V barech najdete nabídku koktejlů, řady alkoholických i nealkoholických nápojů, lehkého občerstvení a pizzy, ovoce, fresh džusů a smoothies. 

Fitness a lázně

Protáhnout svaly si můžete v místní vybavené posilovně. V Náay Spa si můžete objednat detoxikační procedury, velký výběr masáží a tělové nebo kosmetické ošetření.

Aktivity v hotelu a okolí

Můžete si vybírat z řady sportovních aktivit, z vodních zážitků např. potápění a kajaky nebo rybolov. Zahrát si můžete tenis, vyzkoušet lekce jógy, pobyt v sauně či páře nebo můžete lenošit u bazénu, 1 bazén je se slanou vodou nebo relaxovat v houpací síti.

Nedaleko nalezneme také oblíbené golfové hřiště Mayakoba.

Fotogalerie

Rezervujte zde

Kontaktujte nás

+420 241 718 646

Země: Mexiko
Hodnoceni:
Počet osob: od 2
Ubytování: El Dorado Royale
Strava: All inclusive
Nástupní místo: Praha
Český průvodce: ne
Počet nocí: 7
Typ dopravy: Letecky

Cena zahrnuje

zpáteční letenku Praha - Cancun - Praha v ekonomické třídě
letištní taxy
transfer letiště - hotel - letiště
ubytování 7 nocí
zákonné pojištění CK proti úpadku
základní zdravotní pojištění

Cena nezahrnuje

připojištění proti stornu - 1 490 Kč/os

MARCO POLO INTERNATIONAL spol. s r. o.
+420 241 718 646
info@marco-polo.cz
Petrská 23, 11000 Praha 1-Nové Město
IČO: 00299766
DIČ: CZ00299766
Bankovní spojení: Unicredit Bank a.s.
Číslo b. účtu: 210 277 5551 / 2700

Podobné produkty

Poznávací zájezd - Putování Mexikem s českým průvodcem - Český průvodce Poznávací zájezdy | Mexiko

Poznávací zájezd - Putování Mexikem s českým průvodcem

75 500 Kč 14

Je prakticky nemožné vtěsnat celou historii, přírodu a rozmanitost Mexika do jednoho poznávacího zájezdu. Pokaždé musíte vybrat priority a smířit se s tím, že něco neuvidíte, něco nezažijete, něčeho se musíte vzdát. Zvlášť, když se chystáte vydat do Mexika jen jednou za život.
Připravili jsme pro vás poznávací zájezd do Mexika, který vám che poskytnout ucelené svědectví o civilizaci, která trvala nevídaných 4 000 let. Vybrali jsme pro vás ta podstatná místa a připravili pro vás zážitky, které vám zanechají obraz Mexika na celý život.
Země s největší nabídkou památek kultury Aztéků a Mayů v prostředí nádherné a rozmanité přírody.Kombinace poznávání a příjemného odpočinku, koupání a procházek.
Někdo si představí vyprahlé pláně se sloupy kaktusů, nad nimiž se tyčí zasněžené vrcholky sopek, někdo tajemné zvuky yucatánského pralesa. Milovník historie touží zalistovat kronikou dávných indiánských kultur, dotknout se aztéckých pyramid a pochopit mayský kalendář. Náš poznávací zájezd toto vše spojí s pestrostí současného latinskoamerického života. Dovolte nám, abychom vám byli průvodci vším, co tato krásná a sympatická země nabízí.

Pokud budete mít možnost, určitě se budete chtít do Mexika vrátit.

Detail Termíny a ceny +