facebook
Dechberoucí Reunion - aktivně i s odpočinkem -

Dechberoucí Reunion - aktivně i s odpočinkem

7 nocí od 57 090 Kč
Reunion, Poznávací zájezdy

Dechberoucí Reunion - aktivně i s odpočinkem

Reunion - objevte ostrov plný dobrodružných zážitků.
Prožijte aktivní dovolenou plnou poznání a výletu na tropickém Reunionu v kombinaci s ubytováním u pláže.
Na přání vám zajistíme českého průvodce, se kterým si můžete užít Reunion naprosto bez starostí.
Možnost upgrade do hotelu 3* - 5* se stravováním. 

 

Zážitky, na které se můžete těšit

  • Přizpůsobte si pobyt na míru - máte volnost kdy budete lenošit na pláži, nebo vydávat se za dobrodružstvím do vnitrozemí Reunionu, nebo po jeho pobřeží.
  • Poznejte úchvatné lokality jako kaldera Cirque du Salazie s městečkem Hell Bourg. Vypravte se na horský okruh Cilaos a Mafate.Vypravte se podél úbočí sopek a hlubokých údolí z jedné strany a Indického oceánu z druhé, na jih do Saint-Piere a Saint Joseph a Cap Méchant.
  • Díky ubytování v St. Leu a v soukromém apartmánu u moře pro vás nebude žádná lokalita příliš vzdálená.
  • Možnost zvolit si ubytování v hotelu se stravováním, místo apartmánu.
Rezervujte zde

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

1. den: Odlet z Prahy na REUNION

Možnost odletu např. z Vídně i kombinace s pobytem na ostrově Mauricius (i na zpáteční cestě).

2. den: Přílet na REUNION

Po příletu na Reunion si v autopůjčovně vyzvednete vůz a odjedete do oblasti. Pak se vydáte na cestu do vašeho apartmánu na západním pobřeží ostrova, kde bude vaše základna pro toulky po ostrově. Jedním z nejoblíbenějších míst na ostrově je Saint Leu a jeho široké okolí, kde čekají krásné pláže, obchůdky a restaurace. Prázdninová atmosféra s garancí!
Než dorazíte do vašeho ubytování, odbočte v Saint-Gilles-les-Hauts a vypravte se do Le Maïdo, kde čeká nejkrásnější vyhlídka ostrova. Le Maido leží v západní části ostrova ve výšce 2 205 m. n. m. Již cestou sem můžete vidět krásné výhledy, políčka s cukrovou třtinou a kouzelné domečky roztroušené po okolí. Krajina se však cestou nahoru mění a samotný vrchol je pokryt klečí. Místo přírody tu ale můžete obdivovat nádherný výhled na moře na jedné straně, na druhé pak Cirque de Mafate a Piton des Neiges.

Ubytování ve vybaveném prostorném apartmánu (35 m2) pro 2 osoby, 200m od laguny, s nádhernými výhledy na oceán a v docházkové vzdálenosti od centra. K dispozici je bazén, wifi i klimatizace, mikrovlnka, chladnička, kávovar na nespresso, terasa, venkovní sprcha a další.

Za příplatek 55m2 apartmán pro až 4 os. s kompletně vybavenou kuchyní vč. pračky. Ideální pro rodiny (2 lůžka typu King-size bed). Alternatvně pronájem celého domu pro 6 os. 
Výhodou této lokality je, že můžete podnikat množství výletů do všech koutů ostrova a dá se říci, že žádná z cest vám nezabere více jak +/- 1,5 hodiny jedním směrem.

3.-8. den: REUNION

V následujících dnech se vydejte za objevováním krás ostrova. Kompletní seznam a popis všech výletů včetně tras a doporučení vám zpracujeme a předáme na míru. Prozatím si vychutnejte krátký popis několika dní a výletů, které můžete prokládat odpočinkem u moře:

SALAZIE CIRCUS

Ráno vyrazte kolem Saint Denis do St. André. Pokud se Vám ale bude chtít, můžete si udělat malou odbočku do Sainte-Suzanne, vesničky mezi poli cukrové třtiny a místa nejstaršího osídlení Reunionu. O něco dál si můžete prohlédnout 55m vysoký vodopád. Pak pokračujte dále směrem do Hell Bourg a k Cirque de Salazie, nejzelenější a nejodlehlejší vnitrozemské oblasti Reunionu. Z Hell Bourg se můžete vydat na půldenní i celodenní výlety do okolí, dle času i náročnosti.
- Hiking k Bélouve cottage (jeden z nejkrásnějších v olbasti)
- The turn of pitons (Lélesse nebo Affouches Mare)• Výstup Piton des Neiges
- Vodopády  Cascade du Voile de la Mariee, česky Nevěstin závoj, který najdete nedaleko vesničky Salazie. Vysoký vodopád stéká v několika stupních z vrcholků hor, které jsou často ukryté v mracích, dolu do strmého údolí. Pohled je to opravdu úchvatný.
- Vodopádád Trou de Fer dostupný přímo z Hell Bourg.Cirque de Salazie nabízí také několik kratších půldenní výletů. 

CIRQUE DE CILAOS

Pokud se rozhodnete pro cestu do horského okruhu Cilaos, čeká vás silnice o 400 zatáčkách, na konci které je menší horské kreolské městečko Cilaos, které je skvělým výchozím bodem pro výlety do přírody. Slovo Cilaos v původním překladu znamená „Země, kterou nechcete opustit”, možná i proto je Cilaos tak odlišný od sousedního okruhu Mafate a Salazie. Kromě jiného je nejvíc osídlený a pyšně se nad ním tyčí vrch Piton des Neiges. Místní lidé zde žijí na malých náhorních plošinách. A co je nejpodstatnější, v horách se ukrývá 80 kilometrů turistických chodníků.

SAINT PIERRE – SAINT JOSEPH – CAP MÉCHANT

Cesta až na samý jih ostrova. Nejprve vás čeká cesta do Saint-Pierre, ale cestou se zastavte u pláže Gouffre d’Étang Salé s divokými kamennými formacemi. V Saint-Pierre si vyhraďte 1-2 hodny na návštěvu města, které má hezkou koloniální architekturu. Pokud budete mít čas, vydejte se ještě o pár kilometrů dál na východ. Za Saint Philippe, kde se nachází lávová pole a tzv. La Route des laves.

BÉBOUR-BÉLOUVE

Vypravte se do oblasti Bébour – Belouve a Belvedere de Bois Court v centru ostrova s původním tropickým pralesem, který je jedním z nejhezčích a největších na ostrově. Je to také ideální místo na relax a aktivní odpočinek – nacházejí se zde skvělé výletní trasy, které vám třeba jeden výšlap zabere třeba jen 3-4 hod.

9. den: ODLET DOMŮ

Vrácení vozu na letišti a odlet zpět domů.

10. den: Přílet do Prahy.

Cena zahrnuje

* Základní letenku Praha - Reunion - Praha v hodnotě 26.000 Kč/os. s příručním zavazadlem. Velké odbavené zavazadlo za příplatek (cca 2600 Kč - cenu na přání ověříme)
* Pronájem vozu na 7 dní na Reunionu se základním pojištěním.
* Ubytování na 7 nocí v příjemném apartmánu v St. Leu (vlastní stravování).
* Zákonné pojištění pro případ úpadku.
* Zákonný odvod do Garančního fondu.

Cena nezahrnuje

* Poplatky za parkování, pohonné hmoty, připojištění vozu (lze doobjednat)
* Pobytové taxy cca 2,2 EUR/os a den.
* Závěrečný úklid (cca 30 EUR).
* Výlety (lze zajistit i s průvodcem), možnost seznamovací schůzky s čes. průvodcem a asistence 24/7 na telefonu (za příplatek).

1. den: PRAHA – REUNION

Odlet z Prahy na ostrov Reunion s možností kombinace (za příplatek) zastávky např na Mauriciu, Dubaji atd.
2. den: přístání na REUNIONU

Po příletu na Reunion si v autopůjčovně vyzvednete vůz a odjedete do oblasti. Pak se vydáte na cestu do vašeho apartmánu na západním pobřeží ostrova, kde bude vaše základna pro toulky po ostrově. Cílem je městečko Saint Leu, kde čekají krásné pláže, obchůdky a restaurace. Prázdninová atmosféra s garancí!

Než dorazíte do Saint Leu, odbočte v Saint-Gilles-les-Hauts a vypravte se do Le Maïdo, kde čeká nejkrásnější vyhlídka ostrova. Le Maido leží v západní části ostrova ve výšce 2 205 m. n. m. Již cestou sem můžete vidět krásné výhledy, políčka s cukrovou třtinou a kouzelné domečky roztroušené po okolí. Krajina se však cestou nahoru mění a samotný vrchol je pokryt klečí. Místo přírody tu ale můžete obdivovat nádherný výhled na moře na jedné straně, na druhé pak Cirque de Mafate a Piton des Neiges. 

Ubytování v kompletně vybaveném prostorném apartmánu pro 2 osoby, 200m od laguny, s nádhernými výhledy na oceán a v docházkové vzdálenosti od centra. K dispozici je bazén, wifi i klimatizace.

Výhodou této lokality je, že můžete podnikat množství výletů do všech koutů ostrova a dá se říci, že žádná z cest vám nezabere více jak +/- 1,5 hodiny jedním směrem.
3.-8. den: OBJEVOVÁNÍ KRÁS OSTROVA

V následujících dnech se vydejte za objevováním krás ostrova. Kompletní seznam a popis všech výletů včetně tras a doporučení vám zpracujeme a předáme na míru.

Prozatím si vychutnejte krátký popis několika dní a výletů, které můžete prokládat odpočinkem u moře:

SALAZIE CIRCUS

Ráno vyrazte kolem Saint Denis do St. André. Pokud se Vám ale bude chtít, můžete si udělat malou odbočku do Sainte-Suzanne, vesničky mezi poli cukrové třtiny a místa nejstaršího osídlení Reunionu. O něco dál si můžete prohlédnout 55m vysoký vodopád. Pak pokračujte dále směrem do Hell Bourg a k Cirque de Salazie, nejzelenější a nejodlehlejší vnitrozemské oblasti Reunionu. 

Z Hell Bourg se můžete vydat na půldenní i celodenní výlety do okolí, dle času i náročnosti.

Hiking k Bélouve cottage (jeden z nejkrásnějších v olbasti)

The turn of pitons (Lélesse nebo Affouches Mare)

Výstup Piton des Neiges

Vodopády  Cascade du Voile de la Mariee, česky Nevěstin závoj, který najdete nedaleko vesničky Salazie. Vysoký vodopád stéká v několika stupních z vrcholků hor, které jsou často ukryté v mracích, dolu do strmého údolí. Pohled je to opravdu úchvatný. 

Vodopádá Trou de Fer dostupný přímo z Hell Bourg.

Cirque de Salazie nabízí také několik krátších půldenní výletů. 

CIRQUE DE CILAOS 

Pokud se rozhodnete pro cestu do horského okruhu Cilaos, čeká Vás silnice o 400 zatáčkách, na konci které je menší horské kreolské městečko Cilaos, které je skvělým výchozím bodem pro výlety do přírody.

Slovo Cilaos v původním překladu znamená „Země, kterou nechcete opustit”, možná i proto je Cilaos tak odlišný od sousedního okruhu Mafate a Salazie. Kromě jiného je nejvíc osídlený a pyšně se nad ním tyčí vrch Piton des Neiges. Místní lidé zde žijí na malých náhorních plošinách. A co je nejpodstatnější, v horách se ukrývá 80 kilometrů turistických chodníků.

SAINT PIERRE – SAINT JOSEPH – CAP MÉCHANT

Dnes se vypravte až na samý jih ostrova. Nejprve Vás čeká cesta do Saint-Pierre, ale cestou se zastavte u pláže Gouffre d’Étang Salé s divokými kamennými formacemi. V Saint-Pierre si vyhraďte 1-2 hodny na návštěvu města, které má hezkou koloniální architekturu.  

Pokud budete mít čas, vydejte se ještě o pár kilometrů dál na východ. Za Saint Philippe, kde se nachází lávová pole a tzv. La Route des laves.

BÉBOUR-BÉLOUVE 

Dnes se vypravíte do oblasti Bébour – Belouve a Belvedere de Bois Court v centru ostrova s původním tropickým pralesem, který je jedním z nejhezčích a největších na ostrově. Je to také ideální místo na relax a aktivní odpočinek – nacházejí se zde skvělé výletní trasy, které Vám třeba jeden výšlap zabere třeba jen 3-4 hod.
9. den: ODLET DOMŮ

Vrácení vozu zpět na letišti a odlet domů.
10. den: PŘÍLET

CK Marco Polo Int.
+420 222 314 666
Po - Pá 8:30 - 17:00
info@marco-polo.cz
Petrská 1551/23, 11000 Praha 1-Nové Město
IČO: 28086953
DIČ: CZ28086953
Bankovní spojení: Unicredit Bank a.s.
Číslo b. účtu: 138 788 3825 / 2700
loading