facebook
Constance Ephelia Seychelles - Hillside Villa

Constance Ephelia Seychelles

7/10 nocí od 75 900 Kč
Seychely, Pobytové zájezdy

Constance Ephelia Seychelles

CONSTANCE EPHELIA RESORT na hlavním ostrově Seychell - Mahé - patří mezi top hotely v naší nabídce, stejně tak jako druhý hotel z řetězce hotelů Constance, hotel Constance Lemuria na vedlejším ostrově Praslin, ideální kombinace těchto dvou ostrovů.
Jeden z nejlepších seychelských resortů renomovaného řetězce (též např. sesterský Lémuria na ostrově Praslin nebo další na Mauritiu, Maledivách či Madagaskaru) je ideální adresou pro ty, kteří hledají výborný standard ve vzácné symbióze se zdejší krásnou přírodou.

O hotelu

Hlavní areál se rozprostírá u Jižní pláže. Je zde recepce a lobby, internetová stanice, obchůdky, kadeřník, dětský klub (4-11 let) a několik bazénů. Hlavním restaurantem je Corossol, středomořskou kuchyni reprezentuje restaurant Helios a na asijské speciality orientovaný Adam + Eve. K prevenci proti žízni pomáhá bar Zee. V této části hotelu se nachází 185 Junior Suites v patrových pavilonech.
Druhá část areálu je rozmístěna u Severní pláže, se separátní recepcí. Kreolskou i mezinárodní kuchyni zde nabízí restauranty Cyann a Seselwa, jež doplňuje beachbar Kabana. Veškeré ubytování vilového typu je zde, plus 40 Senior Suites.
Hosté přilétající v časných nebo odlétající v pozdních hodinách mají k dispozici Arrival/Departure Lounge.

Lokalita

Ephelia se rozprostírá na velkém areálu 120 hektarů na severozápadě hlavního ostrova Mahé, v lokalitě zvané Port Launay. Je to skalnatý poloostrov s plochou šíjí spojující s hlavním ostrovem, ohraničený Severní a Jižní pláží. Spojení: cca 30-40 minut z mezinárodního letiště.

Popis pokojů

Nejpočetnější kategorií jsou Junior Suites o komfortních cca 60m2. Mají částečně otevřenou koupelnu se samostatnou vanou a sprchovým koutem, fénem, župany a WC. V pokoji nechybí TV, telefon, WiFi, klimatizace, ventilátor, minibar, varná konvice (káva/čaj), sejf a balkon či terasa. Cca o 10m2 větší Senior Suites mají prostornější balkon či terasu a jsou rovněž v patrových pavilonech, ovšem u Severní pláže.
Téměř padesátka vil je stejně vybavena jako Senior Suites a mají následující dispozice: Beach Villa může mít až 350m2, 1 nebo dvě ložnice a separátní obývací část. Family Villa je cca stejně velká a má místo obývací části třetí ložnici. Ve stráni nad zátokou jsou umístěny Hillside Villas (cca 120m2). Všechny tyto kategorie mají malý bazének, Hillside a Beach také vinotéku a Nespresso.
Všechny ubytovací kategorie jsou umístěny ve vegetaci. Pouze některé Beach Villas mají omezený výhled na moře. Hillside Villas pak mají překrásný výhled na zátoku.
Maximální ubytovací kapacita:
Junior Suite ... 2 dospělí + 1 dítě do 11 let + 1 dítě mladší 2 let
Senior Suite ... 3 dospělí + 1 dítě mladší 2 let
Family Villa - 2 ložnice ... 4 osoby / 3 ložnice ... 6 dospělých + 1 dítě do 11 let + 1 dítě mladší 2 let
Beach Villa - 1 ložnice ... 2 dospělí + 1 dítě do 11 let / 2 ložnice ... 4 dospělí + 2 děti do 11 let + 1 dítě mladší 2 let
Hillside Villa - 1 ložnice ... 2 dospělí / 2 ložnice ... 4 dospělí
Změna v pravidlech pro ubytování vyhrazena. Upozornění: u vil se platí celý objekt bez ohledu na celkové naplnění.

Restaurace, bary, stravování

Junior + Senior Suites jsou s polopenzí, vily se snídaní (též polopenze za doplatek). Junior Suites mají v ceně snídani-buffet v Corossol, ostaní kategorie buffet v Seselwa. Večeře v rámci polopenze mohou být dle aktuální nabídky též v ostatních restaurantech (Cyann za doplatek). Změna vyhrazena. Během dne fungují některé restauranty a la carte.

Fitness a lázně

Hotel má exkluzívní spa+wellness centrum umístěné uprostřed areálu. Služby za úhradu, s výjimkou sauny, páry a vířivky.

Aktivity v hotelu a okolí

V ceně fitness, 4 tenisové kurty s umělým povrchem a osvětlením, squash, stolní tenis, volejbal, pedalos, katamaran, windsurfing, kajaky, šnorchlování, skupinové aerobic, zumba, aqua fitness a jóga. Za úhradu kola, rybaření, potápění (PADI). Každý večer hudba či jiný program v Zee baru.

 

Rezervujte zde

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

Země: Seychely
Hodnoceni:
Počet osob: od 2
Ubytování: Constance Ephelia Seychelles
Strava: Polopenze
Nástupní místo: Praha
Český průvodce: ne
Počet nocí: 7/10
Typ dopravy: Letecky

Cena zahrnuje

leteckou dopravu z Prahy s přestupem na Seychelly vč. let. a bezp. tax (kalkulovaná cena letenky je 23.000 Kč)
7/10x ubytování s polopenzí
privátní transfery
asistenci místního partnera

Cena nezahrnuje

pojištění a připojištění

CK Marco Polo Int.
+420 222 314 666
Po - Pá 8:30 - 17:00
info@marco-polo.cz
Petrská 1551/23, 11000 Praha 1-Nové Město
IČO: 28086953
DIČ: CZ28086953
Bankovní spojení: Unicredit Bank a.s.
Číslo b. účtu: 138 788 3825 / 2700
loading