Belmond Napasai Samui

Belmond Napasai Samui - zájezdy

nocí od 46 900 Kč

Belmond Napasai Samui - zájezdy

MIMOŘÁDNÁ NABÍDKA

Exklusivně ZDARMA ZÍSKÁTE UPGRADE do vyšší kategorie pokoje, pokud si svou dovolenou v Belmond Napsai zajistíte u CK Marco Polo do konce listopadu 2018 - váš pobyt může být realizován až do Vánoc 2019. (Tato nabídka neplatí pro termíny 23.12.2018-04.01.2019, 01.-10.2.2019, 19.07.-24.08.2019)


Být součástí řetězce BELMOND znamená záruku kvality, stylu a vysoké úrovně služeb. ​BELMOND SAMUI ISLAND RESORT je ideálním místem pro milovníky pohody, klidu a odpočinku. Neformální atmosféra jen podtrhuje pocit relaxace. Váš pobyt na ostrově Samui dostane v Belmondu úplně jiný rozměr. Belmond se snaží vždy být ODLIŠNÝ, LEPŠÍ, SPECIÁLNÍ. ​V Belmondu nikdy nejste v hlučném davu.

O hotelu

Belmond Napasai Samui je boutique – hotel. Vše je tu zaměřeno na spokojenost klienta. Vysoký standard služeb, kvalita stravování, stylové pokoje, skvěle vybraná lokalita a začlenění hotelu do okolního terénu a přírody. Společnost Belmond se ve všech svých hotelech snaží být v dané lokalitě originálním a jedinečným místem. Jinak tomu není ani v Napasai Samui. Jednotlivé vily jsou postaveny v tropické zahradě, plné ibišků, palem a keřů kešu oříšků. Každý detail podporuje thajský styl rezortu postaveného mezi mořem a džunglí.

Lokalita

15 km od letiště, na severu ostrova u pláže, daleko od ruchu letovisek. Za zábavou musíte popojet cca 30 minut taxi. Od vyhlášené pláže Chaweng jste vzdáleni cca 14 km.

Popis pokojů

59 pokojů a rezidencí je rozložených ve vilách u pláže a na svahu mírného kopečku.

Seaview Hill Villa - všech 16 vilek tohoto typu je postavených ve svahu. Díky tomu máte ze své terasy krásný výhled. 62 m2 je poměrně velký prostor, který umožňuje ubytovat až 2 dospělé a 2 děti. Moderní vybavení v kombinaci s thajským stylem navozuje velmi příjemnou atmosféru.

Seaview Villa - vily jsou postavené v druhé řadě, za Oceanfront vilami. Mají výhled na moře a jsou blízko pláže. 62 m2 odpovídá Seaview Hill Villa a i svým interiérem se oba typy pokojů shodují. Odlišnost je v poloze směrem k pláži.

Oceanfront Villa - vily jsou konstrukčně a vybavením stejné jako pokoje Seaview Hill Villa Seaview Villa. Rozdíl je v poloze k pláži. Oceanfront jsou opravdu přímo u moře. V pokoji ohou být ubytovány až 2 dospělí a 2 děti.

V hotelu ještě najdete pokoje typu: One Bedroom Garden Villa, One Bedroom Oceanfront Pool Residence, Two Bedrooms Oceanfront Pool Residence a Three Bedrooms Oceanfront Pool Residence. Tyto pokoje jsou k dispozici na vyžádání a pokud o ně máte zájem, vyžádejte si u nás o nich údaje.

Restaurace, bary, stravování

Druh kuchyně
Jste v Thajsku a na ostrově Samui, je tedy samozřejmé, že se v Belmondu setkáte s vynikající thajskou a asijskou kuchyní. Ale nejen to, můžete zkoušet kulinářské speciality zpracované ve stylu fusion cuisine, který propojuje kuchyně různých světadílů. Gastronomie je v Belmondu jedním ze stěžejních kamenů úspěchu. Tady se prostě dobře jí.

All inclusive
Belmond si pro svůj hotel na Samui vybral panenskou přírodu odlehlého místa. To s sebou nese mnoho výhod, ale i některé nevýhody.
Jednou z mála nevýhod je, že nemůžete úplně snadno chodit na obědy a večeře mimo hotel, jak je tomu na přelidněných plážích Chaweng a Lamai. Aby Belmond vyšel vstříc svým hostům, nabízí možnost přikoupit si systém All inclusive.
Bohatá bufetová snídaně je v tomto systému doplněna obědem a večeří , nealkoholickými nápoji, včetně čerstvých džusů a koktejlů, smoothies a zmrzlin.
Pivo, víno a vybrané další alkoholické nápoje. Minibar na pokoji a jedna aktivita denně (lekce tenisu, lekce thajského boxu, výlety na různá místa ostrova apod.)

V rezortu jsou dvě restaurace a dva bary.

Fotogalerie

Rezervujte zde

Kontaktujte nás

+420 241 718 646

Země: Thajsko
Hodnoceni:
Počet osob: od 2
Ubytování: Belmond Napasai Samui
Strava: Snídaně
Nástupní místo: Praha
Český průvodce: ne
Počet nocí:
Typ dopravy: Letecky

Cena zahrnuje

Letenku na Samui (odlet z Prahy, popř. Vídně)

Transfer letiště / hotel / letiště

Ubytování ve vybraném pokoji na 7 (popř. 10 nocí) se snídaní

Zdravotní pojištění BASIC

Zákonné pojištění pro případ úpadku

Zákonný odvod do Garančního fondu

Cena nezahrnuje

Připojištění (včetně storna)

Osobní výdaje

Další informace

Jedná se o klasický pobytový zájezd, jehož hlavním cílem je odpočinek. Přesto jsme připraveni vám váš zájezd individualizovat a "naladit" vám vaši cestu přesně na klíč. Můžete si s námi samozřejmě dohodnout kombinace Vašeho pobytu s návštěvou Bangkoku, Singapuru, Kambodži a dalších míst v Jihovýchodní Asii. rezervace 

Samozřejmě jsme k dispozici ke konzultaci.

Výlety do okolí

Na ostrově Samui můžete svůj odpočinek kombinovat s mnoha aktivitami. Přímo na ostrově můžete zažít jízdu na slonech, různé sportovní aktivity, kuchařské školy, školy thajského boxu apod.

Kontaktní formulář

Kontaktní údaje

MARCO POLO INTERNATIONAL spol. s r. o.
+420 241 718 646
info@marco-polo.cz
Petrská 23, 11000 Praha 1-Nové Město
IČO: 00299766
DIČ: CZ00299766
Bankovní spojení: Unicredit Bank a.s.
Číslo b. účtu: 210 277 5551 / 2700

Mapa