facebook

 

Rezervujte zde

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

1. den: Individuální přílet do La Paz

Individuální přílet do La Paz. Přivítání na letišti a transfer do hotelu. Volný program.2. den: La Paz - Copacabana - Sluneční ostrov

Dnes kolem 7:30 ráno budete vyzvednutí z hotelu a vydáte se do přístavního města Copacabana. V přístavu vás bude čekat vaše loď, se kterou poplujete k ostrovu Slunce „Isla del Sol“. Po připlutí bude následovat oběd.
Na ostrově stojí několik desítek ruin inckých chrámů, mezi nimi i chrám slunce Pilko Kaina. Isla del Sol je dlouhodobě obydlený, a na prudkých svazích místní zbudovali terasovitá políčka. Krásný výhled na malebnou krajinu ostrova je třeba z jeho nejvyššího bodu, Cerro Chequesani (4 075 m n. m.) nad městečkem Yumani. Na ostrově se nacházejí také schody, které vedou k fontáně zvané: La Eterna Juventud, kde můžete ochutnat zdejší posvátnou vodu. Ubytování.
Snídaně - oběd - večeře


3. den: Sluneční ostrov (jih) - Copacabana - La Paz

Dnes se po snídani vydáte lodí zpět do přístavního městečka Copacabana. Šestitisícová Copacabana je významná svou katedrálou, v níž je ukryta socha patronky Bolívie, La Virgen de Copacabana. Projdete se po náměstí Plaza Principal, navštívíte místní trh. Neunikne vám ani skalní observatoř Horca del Inca. Oběd a návrat do La Paz. Ubytování.

Snídaně - oběd


4. den: La Paz - Uyuni - Colchani

Dnes po snídani vyrazíte na půldenní prohlídku nejvýše položeného hlavního města Bolívie La Paz, které se nachází ve výšce 3.660 m. n. m. Cestou se podíváte na slavný „Čarodějnický trh“, kde vás vyléčí prý z každé nemoci, přičarují zdraví, štěstí i úspěch. Dále budete pokračovat směrem ke koloniálnímu kostelu San Francisco. Uvidíte ukázku místních řemesel v ulici Sagarnaga. Navštívíte také náměstí Plaza Murillo, kde se nachází katedrála, vládní palác a národní kongresové centrum.
Projdete se známou koloniální ulici Jaen, kde můžete vidět zajímavá muzea.
Vyzkoušíte také nejdelší a nejvýše položenou lanovku světa tzv. Mi Teleférico, která slouží v La Paz jako městská hromadná doprava. Navštívíte také „Měsíční údolí“, které vás uchvátí unikátními formacemi připomínající krátery.
Po prohlídce města bude následovat ve stanovenou dobu transfer na letiště a odlet do Uyuni. Transfer do hotelu v Colchani. Ubytování.
Snídaně


5. den: Colchani - Salar - Incahuasi Island - Ollague Volcano - Laguna Hedionda

Snídaně - oběd - večeře


6. den: Laguna Hedionda - poušť Siloli - Poques - Lagunas de Colores - Uyuni - La Paz

Dnes se brzy ráno vydáte na další cestu bolívijskou krajinou. Uvidíte laguny Honda, Charcota, Colorada, gejzíry, pouště Siloli a Piedra de Piedra, Dalí. Na cestě zpět do Uyuni uvidíte skalnaté údolí, autentické vesnice jako Villa Alota, Culpina K, důlní město San Cristóbal s kostelem.
K večeru bude následovat transfer na letiště a přelet zpět do La Paz. Transfer do hotelu a přenocování.


Snídaně - oběd


7. den: La Paz - Tiwanaku

Po snídani se vydáte na dvouhodinovou cestu bolivijskou vysočinou směrem k Tiwanaku. Uvidíte nádherné barevné skalní formace, typickou faunu a floru na jednom místě. Hlavní archeologické místo Bolívie je umístěno 72 km od města. Na území 32 hektarů
Navštívíte komplex Puma Punku, který je zajímavý tím, že je poskládán z vulkanických kamenů. Je 7 m vysoký a váží více než 100 tun. Tvarem připomíná písmeno „H“. Kameny do sebe zapadají s neuvěřitelnou přesností.

Návrat do La Paz, ubytování.
Snídaně - oběd


8. den: La Paz

Transfer na letiště a odlet z La Paz nebo individuální program.
SnídaněCK Marco Polo Int.
+420 222 314 666
Po - Pá 8:30 - 17:00
info@marco-polo.cz
Petrská 1551/23, 11000 Praha 1-Nové Město
IČO: 28086953
DIČ: CZ28086953
Bankovní spojení: Unicredit Bank a.s.
Číslo b. účtu: 210 277 5551 / 2700
loading