facebook
Aktivní Keňa s českým průvodcem -

Aktivní Keňa s českým průvodcem

6 nocí od 57 500 Kč
Keňa, Poznávací zájezdy

Aktivní Keňa s českým průvodcem

Vydejte se s námi do Keni, ale nejen v autě, ale i po svých nebo na kole. Opravdové zážitky musíte prožít - projděte se mezi zebrami, vystoupejte na soplku Longonot neo se projeďte na kole kole antilop. Součástí zájezdu je i návšteva slavné rezervace Masai Mara, kde v obdobé léta až brzkého podzimu probíhá věhlasná Velká migrace a vy budete mít možnost si ji vychutnat na vlastní kůži.

 

Zážitky, na které se můžete těšit

  • Aktivní zájezd, kdy kromě safari zažijete Keňu ze sedla kola či v pohorkách při výstupu na sopku Longonot.
  • Malá skupinka lidí - max. 6 plus český průvodce.
  • Slavná rezervace Masia Mara - její věhlas je díky Velké migraci pakoňů, která je nezapomenutelným zážitkem
  • Příjemné a malé kempy s milou atmosférou, kde můžete večer jen sedět se sklenkou vína v ruce a naplno si uživat kouzla Afriky.
Rezervujte zde

Kontaktujte nás

+420 222 314 666

1. den: Čajové plantáže a jezero Naivasha

Ráno opustíme Nairobi a odjedeme směrem ke slavné Rift valley. Cestou se zastavíme na čajových plantážích, kde si uděláme krátkou procházku. Dojedete do našeho ubytování u jezera Naivasha, kde si dáte výborný oběd. Odpoledne nás pak čeká výlet na člunu po jezeře za přítomnosti pelikánů, volavek či hrochů a krásná procházka po Crescent island, kde se budeme procházet v bezprostřední blízkosti zeber, žiraf či antilop.

2.den: Výstup na sopku Longonot

Celodenní trek na sopku Longonot
s úchvatnými výhledy na Naivashu (cca 7-8 hodin).

3.den: Hells gate

Ráno odjedeme k malému parku Hells gate, který budeme poznávat na kole, konkrétně budeme míjet zebry, žirafy, buvoly a mnohé další. Safari na kole je úplně jiné safari než klasika v autě. Odpoledne pak navštívíme Elsamere, domov Gorge a Joy Adamsových, kde si užijeme jak výborný čaj a dortík, tak nádherné výhledy.

4. den - Přejezd do Masai Mary

Brzy ráno po snídani vyrazíme do národního parku Masai Mara. Cesta trvá necelých 5 hodin a budeme se trmácet po nekvalitních keňských silnicích a polních cestách. Budeme projíždět zajímavou krajinou a mnoha různými městečky a vesničkami. Na zajímavých místech zastavíme na focení. Poslední hodina už bude vlastně safari, protože se budeme pohybovat v širším okolí této rezervace. Mezi parkem a tímto územím nejsou žádné bariery a zvěř se zde pohybuje úplně volně.
Naším cílem a základnou na následující dvě noci je úžasný Julia´s camp(nebo obdobný).

5. den - Celodenní safari v Masai Mara

Brzy ráno snídaně a pak celodenní safari v Masai Mara – oběd budeme mít formou balíčku, abychom neztráceli čas návratem do kempu a mohli probádat i vzdálenější kouty parku. Do kempu se vrátíme před večeří.

6. den - Ranní safari - přejezd do Nairobi a ubytování v Nairobi

Dnešní den bude dlouhý. Před snídaní se vyjedeme rozloučit se safari. Do kempu se vrátíme na snídani. Poté se vydáme na naši cestu do Nairobi.
Do Nairobi přijedeme kolem páté odpoledne a ubytujeme se v hotelu nedaleko letiště. Náš odlet je po půlnoci. Máme tedy pár hodin odpočinku, možnost sprchy a můžeme si zajít na večeři do hotelové restaurace (večeře není v ceně).
Následující den přiletíme do Prahy.

Cena zahrnuje

Transfery terénním vozem
3x ubytování v oblasti jezera Naivasha,
2x ubytování v Masai Mara v Julias campu
Všechny vstupy, všechny aktivity v programu
4x snídaně + 5x oběd + 4x večeře
doprovod místního zkušeného průvodce, doprovod česky mluvícího průvodce
zdravotní pojištění
zákonné pojištění pro případ insolvence
zákonný odvod do Garančního fondu

Cena nezahrnuje

Osobní výdaje
Ostatní stravování a nápoje
Covid testy
Spropitné místním průvodcům - cca 10 USD na osobu a den
Víza do Keni - v současné době ve výši 50 USD - vyřizuje se elektronicky a pomůžeme jej vyřídit

1.den: Odlet z Prahy
2. den: Čajové plantáže a jezero Naivasha

Ráno opustíme Nairobi a odjedeme směrem ke slavné Rift valley. Cestou se zastavíme na čajových plantážích, kde si uděláme krátkou procházku. Dojedete do našeho ubytování u jezera Naivasha, kde si dáte výborný oběd. Odpoledne nás pak čeká výlet na člunu po jezeře za přítomnosti pelikánů, volavek či hrochů a krásná procházka po Crescent island, kde se budeme procházet v bezprostřední blízkosti zeber, žiraf či antilop.
3.den: Výstup na sopku Longonot

Celodenní trek na sopku Longonot s úchvatnými výhledy na Naivashu (cca 7-8 hodin).
4.den: Hells gate

Ráno odjedeme k malému parku Hells gate, který budeme poznávat na kole, konkrétně budeme míjet zebry, žirafy, buvoly a mnohé další. Safari na kole je úplně jiné safari než klasika v autě. Odpoledne pak navštívíme Elsamere, domov Gorge a Joy Adamsových, kde si užijeme jak výborný čaj a dortík, tak nádherné výhledy.
5. den: Přejezd do Masai Mary

Brzy ráno po snídani vyrazíme do národního parku Masai Mara. Cesta trvá necelých 5 hodin a budeme se trmácet po nekvalitních keňských silnicích a polních cestách. Budeme projíždět zajímavou krajinou a mnoha různými městečky a vesničkami. Na zajímavých místech zastavíme na focení. Poslední hodina už bude vlastně safari, protože se budeme pohybovat v širším okolí této rezervace. Mezi parkem a tímto územím nejsou žádné bariery a zvěř se zde pohybuje úplně volně.
Naším cílem a základnou na následující dvě noci je úžasný Julia´s camp(nebo obdobný).
6. den: Celodenní safari v Masai Mara

Brzy ráno snídaně a pak celodenní safari v Masai Mara – oběd budeme mít formou balíčku, abychom neztráceli čas návratem do kempu a mohli probádat i vzdálenější kouty parku. Do kempu se vrátíme před večeří.
7. den: Ranní safari - přejezd do Nairobi a ubytování v Nairobi

Dnešní den bude dlouhý. Před snídaní se vyjedeme rozloučit se safari. Do kempu se vrátíme na snídani. Poté se vydáme na naši cestu do Nairobi.
Do Nairobi přijedeme kolem páté odpoledne a ubytujeme se v hotelu nedaleko letiště. Náš odlet je po půlnoci. Máme tedy pár hodin odpočinku, možnost sprchy a můžeme si zajít na večeři do hotelové restaurace (večeře není v ceně).
Následující den přiletíme do Prahy.
8.den: Přílet do Prahy

CK Marco Polo Int.
+420 222 314 666
Po - Čt 8:30 - 17:00
info@marco-polo.cz
Petrská 1551/23, 11000 Praha 1-Nové Město
IČO: 28086953
DIČ: CZ28086953
Bankovní spojení: Unicredit Bank a.s.
Číslo b. účtu: 210 277 5551 / 2700

Podobné produkty

Neptune Village Beach Resort & Spa 4* - All Inclusive - Exotický zájezd | Keňa

Neptune Village Beach Resort & Spa 4* - All Inclusive

39 950 Kč 7-10-12
Léto u moře v Keni + 2 noci na safari - Poznávací zájezdy | Keňa

Léto u moře v Keni + 2 noci na safari

47 990 Kč 7

SPECIÁLNÍ CENA PRO DĚTI !

Dovolená u moře v Keni, spojená se safari, je ideální dovolenou pro rodiny s dětmi staršími 6 let. Nádherná pláž Diani, v této době téměř bez lidí, omývaná Indickým oceánem, je ideálním místem pro odpočinek. Dlouhá více než 7 km, pozvolná a široká, s bílým pískem.
Safari v parku Tsavo West (na vyžádanou i Tsavo East) nabízí dobrodružné setkání s divokými zvířaty, včetně slonů, žiraf, leopardů, lvů, buvolů a celá řady dalších savců a ptáků.
Vydejte se s námi do Afriky, do Keni a prožijte dovolenou, která se neprožívá každý rok.

Detail Termíny a ceny +
loading